برنامه ریزی برای عروسی در کوهستان؟ 4 نکته سریع برای رساندن شما به بالاترین سطح

forumبدون دیدگاه

امروز قصد دارم شما را با 4 نکته سریع در مورد برنامه ریزی عروسی عالی خود در کوهستان آشنا کنم. عروسی کوهستانی قدرتمند و نفس گیر است. کوه ها نه تنها به جادوی روز می افزایند، بلکه به روحیه زمین می افزایند. ما در آتلیه عکاسی روبان بهترین عکاسی عروسی در اصفهان و عکاسی در اصفهان را برای شما در کوهستان با مناسب ترین قیمت انجام میدهیم.

اگر قصد ازدواج دارید، مطمئناً یک ماجراجویی خواهد بود . او قله‌ها و دره‌ها، چالش‌ها و پیروزی‌هایی خواهد داشت و فقط برای کمک به قوی‌تر شدن شما را از هم می‌پاشد. کوه ها راهی برای یاد دادن به ما دارند، به ما آرامش می دهند و استقبال می کنند.

این افتخار ما به عنوان عکاس عروسی در اصفهان است که به زوج ها کمک کنیم عشق خود را در منظره ای در فضای باز که زیبا و معنادار است آغاز کنند . اگر به دنبال راهنمای این سفر یا اطلاعاتی در مورد بسته های عکاسی هستید، در تماس باشید . در ضمن، امیدوارم از این 4 نکته سریع برای برنامه ریزی عروسی عالی خود در کوهستان لذت ببرید.

عروسی عالی خود را در کوهستان در 4 نکته سریع برنامه ریزی کنید

1. مکان، مکان، مکان

اول از همه، اگر قصد عروسی در کوهستان را دارید، به احتمال زیاد دلیلی وجود دارد. آیا به این دلیل است که می خواهید فرار کنید؟ یا به این دلیل است که رفتن به کوه مانند رفتن به خانه است؟

صرف نظر از دلیل خاص خود، به این فکر کنید که ازدواج در کوهستان برای شما چه معنایی دارد و سپس مکان خود را بر اساس آن انتخاب کنید. آیا مناظر حماسی یا آبشارهای آرام می خواهید؟ ماجراجویی می خواهید یا لوکس؟

من می گویم که پس از چندین سال حضور در عروسی های کوهستانی در محیط های مختلف، نمی توانید اشتباه کنید. این به سادگی یافتن مناسب برای شماست، چه یک قله دندانه دار یا یک دریاچه آرام. چشمان خود را ببندید و تصور کنید که کوه ها برای شما چه معنایی دارند.

هنگامی که یک ایده دارید، سپس می توانید یک مکان را محدود کنید. اگر هنوز به کمک نیاز دارید، مکان در مورد محل ازدواج در اصفهان بررسی کنید تا به شما کمک کند اولویت های خود را محدود کنید.

عروسی در کوهستان

عروسی در کوهستان

2. فصل مناسب را انتخاب کنید

دوم اینکه کوه ها جذابیت خاصی دارند و در فصل تغییر می کنند. آیا به دنبال سرزمین عجایب زمستانی هستید یا گل های وحشی ظریف بهار؟ شاید هدف شما این باشد که زیر برگ های در حال تغییر آسپن بایستید.

فصل اهمیت خواهد داشت زیرا حال و هوا را تنظیم می کند، آب و هوا را دیکته می کند و تعیین می کند که چقدر چیزها راحت خواهند بود. تا زمانی که برای مقابله با سرما آماده باشید، عروسی در کوهستان زمستانی اشکالی ندارد. فصول خاص خطر بیشتری دارند (رعد و برق) اما پاداش بیشتری نیز دارند (رنگین کمان).

چیزی که من یاد گرفته ام این است که هر اتفاقی که می افتد می تواند به شادی روز بیفزاید اگر اجازه دهید. شاید باران چشم انداز شما نبود، اما می تواند نمایش سرگرم کننده ای از قدرت کوه ها و قدرت عشق باشد.

یکی دیگر از عوامل مرتبط با فصل ممکن است شلوغی باشد. تابستان ممکن است زمان آسان تری برای سفر همه دوستان و خانواده شما باشد. با این حال، ممکن است زمان شلوغی در مکان انتخابی شما باشد که ممکن است دلیلی برای در نظر گرفتن یک عروسی زمستانی در اصفهان باشد .

متأسفانه، اگر در مکان خاصی تنظیم شده باشید، در دسترس بودن آن مکان ممکن است تعیین کند که چه زمانی بتوانید ازدواج کنید. تصمیم بگیرید که آیا با آن موافق هستید یا خیر.

تمام فصول کوهستانی مزایا و معایبی دارد، زمانی که می‌خواهید در صخره‌های صخره‌ای ماجراجویی کنید و بگویید «من می‌کنم»، یک دقیقه فکر کنید. سپس یک فصل را انتخاب کنید.

3. برای متغیرها برنامه ریزی کنید

اکنون که زمان و مکان را می دانید، زمان آن رسیده است که برای آن متغیرهای پیش بینی نشده یا حداقل غیرقابل پیش بینی برنامه ریزی کنید. باران می بارد یا برف؟ برنامه شما برای آن چیست؟

ممکن است در مورد آب و هوا، ارتفاع و چالش های لجستیکی کلی برای رساندن مهمانان خود به مقصد عروسی کوهستانی خود فکر کنید. چالش ها کاملاً بخشی از سرگرمی هستند، اما اگر آماده باشید سرگرم کننده تر است. متغیرهای دیگر ممکن است شامل گرفتن مجوز ازدواج و هماهنگی فروشندگان باشد.

ممکن است مسائل دشواری وجود داشته باشد، اما آنچه که شما باید در مورد معنای عروسی در کوه برای شما کنترل داشته باشید، همه چیز سر جای خود قرار می گیرد.

4. دلیل خود را به خاطر بسپارید

در نهایت، اگر هر یک از پست های وبلاگ من را خوانده اید، سعی می کنم از ریزه کاری ها و چیزهای مادی به نفع عشق و زیبایی اجتناب کنم. همانطور که برای عروسی خود برنامه ریزی می کنید و از تمام هزینه ها و تدارکات غرق می شوید، دلیل خود را فراموش نکنید. این احتمال وجود دارد که شما برای داشتن میزهای عالی برای عروسی برنامه ریزی نمی کنید، بنابراین وقتی شروع به استرس می کنید می توانید به سادگی آن را به خاطر بسپارید.

به خاطر سپردن چرایی خود به شما کمک می کند تا بر روی چرایی انتخاب عروسی در کوهستان تمرکز کنید.

آخرین افکار در مورد عروسی شما در کوهستان

در خاتمه، اگر در حال برنامه ریزی برای عروسی در کوهستان هستید، بیان می کنید که محیط آن مهم است. داشتن یک منظره دراماتیک برای شروع ازدواج شما نمادی از قدرت، ماجراجویی و زیبایی است. با انتخاب کوه مناسب در فصل حقوق، برنامه ریزی برای متغیرها و به خاطر سپردن دلیل خود، روزی برای به یاد آوردن خواهد بود.

نوشتهٔ پیشین
آیا باید قبل از ازدواجم یک نگاه اولیه داشته باشم؟
نوشتهٔ بعدی
چگونه یک عروسی کوچک برنامه ریزی کنیم (و از آن خوشحال باشیم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست