چگونه یک عروسی کوچک برنامه ریزی کنیم (و از آن خوشحال باشیم)

forumبدون دیدگاه

مدتی است که نکات برنامه ریزی عروسی را برای عروس ها نوشته ام و من تقریباً مطمئن هستم که اینگونه آخرین پست وبلاگ برنامه ریزی عروسی خود را باز کردم. فقط آنقدر محتوا وجود دارد که گاهی اوقات چیز جدیدی برای گفتن ندارم، اما امروز در مورد چگونگی برنامه ریزی یک عروسی خرد صحبت می کنم (و از این بابت خوشحال باشم). ما در آتلیه عکاسی روبان بهترین عکاسی عروسی در اصفهان و عکاسی در اصفهان را برای عروسی کوچک شما با مناسب ترین قیمت انجام میدهیم.

البته، 2020 و کووید، برنامه های عروسی بسیاری از زوج ها را به هم ریخته است. بنابراین، عروسی میکرو. اخیراً در حالی که زوج‌ها برای یک مهمانی بزرگ در سال آینده خود را نگه می‌دارند، برخی از عروسی‌ها و عروسی‌های کوچک فیلمبرداری کرده‌ایم .

اندوه و اشتیاق و ناامیدی وجود دارد. اما بیشتر شادی، قدردانی و عشق را می بینم. من چیزهایی مانند “خیلی خوشحالم که این کار را انجام دادیم” می شنوم.

اولین قدم برنامه ریزی یک عروسی کوچک است و خوشحال بودن از آن، تغییر انتظارات و تعریف مجدد اولویت های شماست. اوه انتظارات! آیا آنها فقط یک قاتل شادی نیستند؟

چگونه برای عروسی خرد برنامه ریزی کنیم

1. همانطور که در هر عروسی انجام می دهید شروع کنید: روی اولویت های خود تمرکز کنید

اگر هر یک از پست های وبلاگ مشاوره برنامه ریزی عروسی ما را خوانده باشید، ممکن است متوجه شوید که آنها می توانند کمی متفاوت از آنچه شما در دنیای عروسی دریافت می کنید باشد. ما به همان اندازه که به تجربه شما اهمیت می دهیم به “موارد” اهمیت نمی دهیم.

قبل از اینکه در دنیای پیچیده برنامه ریزی عروسی غرق شوید، کمی وقت بگذارید و رویاپردازی کنید و در مورد اولویت های خود صحبت کنید.

مهم این است که تصمیماتی که در برنامه ریزی عروسی خود می گیرید عمدی باشد، در غیر این صورت تمام این انتظارات شما را زمین گیر می کند.

برخی از عروسی های مورد علاقه ما عروسی های کوچک، صمیمی و خرد بوده اند. دلیل اصلی این است که زوج ها بر روی آنچه واقعا برای آنها اهمیت دارد تمرکز لیزری دارند. آنها وزن اضافی کاری را که فکر می کنند «قرار است» انجام دهند را تحمل نمی کنند.

بنابراین، حتی اگر به انتخاب خود برای یک عروسی کوچک برنامه ریزی نمی کنید، بلکه بیشتر فقط به این دلیل است که نمی توانید برای شروع زندگی خود با این شخص شگفت انگیزی که پیدا کرده اید منتظر بمانید…

آن را خراش دهید. به خصوص اگر این شما را توصیف می کند، با اولویت های خود شروع کنید.

عروسی کوچک

عروسی کوچک

2. فرصت ها را باز کنید

عروسی های بزرگ اغلب محدود کننده هستند. شما گروه بزرگی از مردم دارید که باید به آنها پناه بدهید، غذا بدهید و با نوشیدنی پر کنید. منظورم عشق است، آنها را پر کن عاشق خواهند شد.

وقتی به برگزاری یک عروسی کوچکتر فکر می کنید، چه به این دلیل که می خواهید یا مجبور هستید، احتمالاتی را برای شما باز می کند. شما افراد کمتری برای تغذیه دارید، بنابراین شاید بتوانید آن غذای خصوصی را که می‌خواهید بخرید. گروه کوچکتر است، بنابراین اکنون انتخاب مکان شما نامحدود است.

خارج از چارچوب فکر کنید که فکر می کنید عروسی ها قرار است چگونه باشند. برخی از غذاهای مورد علاقه ما بیشتر شبیه شام ​​های خانوادگی یا باربیکیو هستند. من مخالف ظرافت نیستم، در واقع برخی از بهترین وعده‌های غذایی که خورده‌ام در عروسی‌های کوچک بوده‌اند که پختن استیک آنقدرها هم سخت نیست.

یکی دیگر از امکان عالی که ما به عنوان عکاس دوست داریم این است که می‌توانید راحت‌تر از حد معمول چیزها را در اطراف نور زیبا زمان‌بندی کنید. شما می توانید در غروب آفتاب ازدواج کنید، بدون اینکه معمولاً ناراحتی زیادی برای شما ایجاد کند.

3. از مزایای آن لذت ببرید

بدون گناه کیفیت بر کمیت. پول خود را دراز کنید.

از اینکه تک تک دوستان دانشگاهی خود و دوستان مثبت آنها را دعوت نکرده اید احساس گناه می کنید؟ جواب منفی. من فقط می توانم چند نفر را دعوت کنم و همه می فهمند که چرا دعوت نشده اند.

حتی اگر می‌خواهید همه کسانی را که دوستشان دارید ببینید، اما در مورد اینکه مجبور نیستید وقت خود را به چنین تکه‌های کوچکی تقسیم کنید، چیز خاصی وجود دارد. قدردانی کنید که می توانید زمان با کیفیتی را با حلقه درونی خود سپری کنید.

در بالا به طور خلاصه به این موضوع اشاره کردم، از اینکه کاهش لیست مهمانان چقدر هزینه های شما را کاهش می دهد شگفت زده خواهید شد. هشدار، برخی از چیزها ممکن است مانند هزینه های عکاسی، برنامه ریزی عروسی، و هزینه های محل برگزاری، همچنان هزینه داشته باشند.

اوه و به غروب اشاره کردم؟ یا طلوع خورشید؟ لذت تماشای طلوع یا غروب خورشید در روز عروسی خود را دست کم نگیرید.

4. چیزهایی که ممکن است کمک کند

هنوز عروسی است هنوز چالش‌های هماهنگی، برنامه‌ریزی و انتخاب مکان وجود دارد که باید انجام شود. اینجاست که حرفه ای ها وارد می شوند.

فقط به این دلیل که یک عروسی کوچک است به این معنی نیست که یک برنامه ریز یا یک عکاس کارهای زیادی برای انجام دادن ندارد. همانطور که معمولاً به تخصص آنها تکیه می کنید. اجازه دهید به ما در یک جدول زمانی کمک کنیم یا داستان هایی از آنچه که دیده ایم به خوبی کار می کند به اشتراک بگذاریم.

البته من می گویم درست است؟ من احتیاج دارم که به من احتیاج داشته باشی. منصفانه، و من همچنین فکر می‌کنم که افراد فوق‌العاده‌ای در صنعت عروسی وجود دارند که واقعاً در کمک به شما برای داشتن یک تجربه شگفت‌انگیز خوب هستند.

برو برنامه ریزی کن و شاد باش

امیدوارم از نظرات ما در مورد نحوه برنامه ریزی یک عروسی خرد لذت برده باشید.

ما سعی می کنیم چیزها را واقعی، ساده، مفید و کاربردی نگه داریم. عروسی شما مربوط به شما و رابطه شماست. این در مورد ازدواج پیش رو است.

نوشتهٔ پیشین
برنامه ریزی برای عروسی در کوهستان؟ 4 نکته سریع برای رساندن شما به بالاترین سطح
نوشتهٔ بعدی
6 دلیل برای چاپ عکس های خود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست