1. خانه
  2. /
  3. درباره ما

درباره ما

آتلیه روبان از سال 1394 با سابقه 15 ساله مدیریت این آتلیه (ندا شمس) در شهر هنردوست اصفهان آغاز به فعالیت نمود.
ایده های خلاقانه، نو آوری و نورپردازی های خاص، توجه بسیاری از مخاطبان را در شبکه های اجتماعی آتلیه روبان جلب کرد.
این آتلیه جدای از کیفیت خدمات عالی ، مزایای رقابتی را سرلوحه قرار داده است.

  • آتلیه روبان با در اختیار داشتن تیمی مجهز، مشتاق و متخصص و ارائه خدماتی بی‌نقص، سریع و با کیفیت در کلیه مراحل اجرای مراسم، طراحی و تدوین با انعطاف و برای سلیقه ی خاص شما اقدام می نماید.
  • آتلیه روبان، با درک اهمیت خاطره انگیزترین شب زندگیتان جهت ثبت هرچه بهتر جزئیات مراسم، با تجربه ی بالا در برنامه ریزی، جهت کسب آرامش شیرین ترین شب متأهلیتان اقدام به برنامه ریزی مراسم می کند.
  • آتلیه روبان به پشتوانه یک دهه فعالیت و اجرای بیش از 2000 پروزه ی موفق پیشنهادهای متنوعی متناسب با سلیقه، بودجه و امکانات شما ارائه می کند تا فیلم و عکس شما خاص و منحصر به فرد باشد.
  • آتلیه روبان، نفع عروس و داماد را نفع خود و لبخند آنان را سرمایه خود میداند. در این جهت پیشنهادات و انتخابهای متنوعی متناسب با سلیقه و خواست عروس و داماد جهت هر چه بهتر برگزار کردن مراسم ارائه می دهد.
آتلیه عکاسی عروس اصفهان
0
خدمات منحصر به فرد
0
تجربه کاری
0
رضایت مشتریان

"هدف ما در آتلیه روبان فراهم کردن محیطی آرام و صمیمی و ایجاد یک روز خاطره انگیز با ارائه خدماتی حرفه ای با قیمتی مناسب به عروس و دامادهای عزیز میباشد"

کادر حرفه ای آتلیه روبان با افتخار در خدمت شماست برای ثبت لبخند شما عزیزان در قشنگ ترین روز زندگیتان

کادر حرفه ای فیلمبرداران

آتلیه روبان با بکارگیری تکنولوژی روز در زمینه عکاسی و فیلمبرداری و در نظر گرفتن خواسته مشتریان خود در جهت ارائه خدماتی متفاوت و خاص نسبت به تهیه و ساخت جدید ترین و به روز ترین کیلیپ های عروس و داماد اقدام می کند.

تیم عکاسی

ثبت لحظات دلچسب زندگی خود را با اطمینان خاطر به آتلیه روبان بسپارید. ما با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و کادر متخصص عکاسی، تجربه لذت بخشی را در اختیار شما میگذاریم.

طراحان دکور

تیم آتلیه روبان با خلاقیت و ایده های نو، دکوراسیون متناسب با سوژه و تجهیزات حرفه ای لبخند رضایت شما رو به زیبا ترین شکل ثبت خواهد کرد.

فهرست