نحوه انتخاب و استخدام عکاس عروسی خود در 8 مرحله آسان

forumبدون دیدگاه

انتخاب عکاس عروسی شما یک تصمیم مهم است، پس از پایان عروسی، این عکس ها تمام آن خاطرات و لحظات کلیدی را در خود نگه می دارند. هزاران عکاس در اصفهان وجود دارد ، بنابراین چگونه می‌توانید یک عکاس حرفه‌ای عروسی را برای روز خاص خود انتخاب کنید.

چگونه یک عکاس عروسی انتخاب کنیم؟

در اینجا 8 نکته و چیزهایی که باید هنگام انتخاب عکاس عروسی مناسب خود در نظر بگیرید، آورده شده است.

1. سبک

اول از همه این است که سبک خود را تعیین کنید، می توانید سایت ما را مرور کنید و صدها عکس عروسی مختلف توسط عکاسان مختلف را ببینید، اما مهم است که سبک عکاسی را پیدا کنید که با آنچه می خواهید مطابقت داشته باشد، سبکی که می خواهید عکس های شما از آن پیروی کنند. فهرست کوتاه عکاسانی که با سبک شما مطابقت دارند، خواه رپورتاژ، سنتی یا معاصر، عجیب و غریب و خلاق باشند.

انواع عکس‌هایی را که دوست دارید و می‌خواهید احساس کنید، آیا فقط می‌خواهید استراحت کنید و به عکاستان اجازه دهید عکس‌هایی از شما در لحظه ثبت کند و احساسات مهمان‌ها را ثبت کند، پس یک سبک رپورتاژی صادقانه برای شما مناسب است . اگر می‌خواهید عکس‌های سرگرم‌کننده و عجیب با خود و شریک زندگی‌تان و چیزی کمی متفاوت داشته باشید، به عکاس‌های عجیب‌تری که سبک متمایز دارند نگاه کنید.

2. تجربه

شاید افرادی سال‌هاست که عکس می‌گیرند، اما به تازگی شروع به عکاسی از مراسم عروسی کرده‌اند. مطمئن شوید که آنها چند سال خوب از عروسی عکاسی می کنند.

عروسی ها بسیار متفاوت از عکس های مد یا عکس های صحنه دار هستند زیرا پویا هستند، این یک رویداد زنده است، یک عکاس عروسی با تجربه جریان روز را می شناسد و می داند که در زمان مناسب برای گرفتن آن عکس های خیره کننده کجا باشد.

3. توصیه ها

اگر آنها تجربه داشته باشند، مطمئناً باید گواهینامه های زیادی و مراجع عالی داشته باشند. با مشتریان قبلی صحبت کنید، مطمئن شوید که آنها از نحوه انجام همه چیز راضی بودند و از نتیجه نهایی زمانی که عکس های خود را دریافت کردند، هیجان زده می شوند.

4. سازگاری

ممکن است یک عکاسی با سبک کاملی که به دنبالش هستید پیدا کرده باشید، آنها عکس های فوق العاده ای در وب سایت خود دارند، اکنون می خواهید چند آلبوم، عروسی های کامل را ببینید.

شما به دنبال یکپارچگی هستید، می خواهید مطمئن شوید که سبک مورد علاقه شما در کل آلبوم جریان دارد، می خواهید مطمئن شوید که آنها یک آلبوم کامل از عکس های خیره کننده دارند، نه فقط 1 یا 2 مورد که ممکن است در نمایش اسلاید وب سایت آنها دیده باشید.

عکاسی عروسی فقط در مورد چند عکس خیره کننده نیست، بلکه در مورد داستان زیبایی است که شما برای زندگی در آن گنج خواهید داشت. اطمینان حاصل کنید که آلبوم‌ها مستند می‌شوند و داستانی را از طریق عکس‌های خیره‌کننده بیان می‌کنند، مطمئن شوید که کیفیت در کل ثابت است و هر عکس به تنهایی استثنایی است.

پروفایل اینستاگرام آن‌ها را مرور کنید و انواع عکس های عروسی‌هایی را که ثبت می‌کنند ببینید و احساس کلی نسبت به سبک آن‌ها پیدا کنید.

5. مکان

آیا آنها در محل شما عکاسی کرده اند؟ این مطمئناً ضروری نیست، با این حال اگر آنها در مکان زندگ شما باشند یک امتیاز اضافی است، می‌توانید عکس‌های عروسی را که در آنجا گرفته‌اند ببینید و بهترین مکان‌ها را در محل برای گرفتن عکس‌های عالی بشناسید.

شما ممکن است عکاسان محل زندگی خود را توصیه و پیشنهاد کنید، آنها را بررسی کنید اما احساس محدودیت نکنید، به دیگران نگاهی بیندازید و ببینید آیا عکاسان دیگری هستند که مناسب شما هستند یا خیر و با آنها در تماس باشید.

انتخاب عکاس عروسی

6. پشتیبان گیری

این کمی به نکته بعدی در مورد اعتماد و همچنین اعتماد به عکاس مربوط می شود. اگر حالشان خوب نباشد، شرایط اضطراری وجود داشته باشد یا نتوانند آن را انجام دهند، برنامه پشتیبان آنها چیست؟ این سوال را بپرسید، آنها باید همکاران مورد اعتماد خود را داشته باشند که شاید بتوانند جای آنها را پر کنند. مطمئن شوید تیم پشتیبان عکاسی وجود دارد.

7. شخصیت

هنگام ملاقات با عکاس، از آنها سؤالاتی بپرسید ، در مورد کارهایشان مرور کنید، چگونه با آنها روبرو می شوند؟ آیا با آنها احساس راحتی می کنید؟ آیا آنها با اطمینان به تمام سوالات شما پاسخ می دهند؟ مطمئن شوید که از کار کردن با آنها احساس خوشحالی می کنید، احساس راحتی می کنید، مطمئن شوید که می توانید برای ثبت بزرگترین روز زندگی خود به آنها اعتماد کنید.

هنگام گپ زدن با آنها می خواهید احساس آرامش داشته باشید، مانند گپ زدن با یک دوست یا شخصی که سال ها می شناسید. اگر با آنها احساس آرامش و آسودگی می‌کنید، به عکس‌های بهتر و طبیعی‌تر کمک می‌کند، هنگام عکس‌برداری در اطراف آن‌ها احساس آرامش بیشتری خواهید داشت و احتمالاً عکس‌های سرگرم‌کننده و خلاقانه‌تر و ایده‌هایی که عکاس شما ممکن است برای عکس های عالی داشته باشد، بیشتر می‌شود.

8. با دل خود بروید

در نهایت، با دل خود بروید، کار آنها را دوست داشته باشید و اگر همه چیز درست است، پس به دنبال آن بروید! و بهترین عکاس عروسی خود را انتخاب کنید.

نوشتهٔ پیشین
چه چیزی بهترین عکاس عروسی را از بقیه متمایز می کند؟
نوشتهٔ بعدی
مبانی عکاسی برای پرتره عروسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست