عکاسی از اولین نگاه

forumبدون دیدگاه

موفق ترین عکاس در نیمکره خود باشید، با این حال بدون اشتیاق زوج خود، عکاسی از اولین نگاه آنها تنها یک کار طاقت فرسا در لیست طولانی از عکس های روز عروسی خواهد بود.

“نگاه اول” چیست؟

“نگاه اول” برای اولین بار در صحنه عکاسی عروسی در اواخر قرن، یعنی قرن بیست و یکم ظاهر شد. گرایش به عکاسی خبری عروسی، عکاسان را برانگیخت تا لحظات واقعی تر و طبیعی تر را دنبال کنند. و نگاه‌های اول رویکردی ملایم برای پرتره‌های صمیمی ارائه می‌دهد.

امروزه، اولین نگاه تقریباً به اندازه اولین رقص رایج است. زوج‌ها با عکاس خود هماهنگ می‌شوند تا برای اولین نگاه عالی برنامه‌ریزی کنند. موقعیت مکانی عالی، نور فوق العاده، و احساسات در تصاویر این لحظات شیرین و فراموش نشدنی آمیخته شده است.

به قلب نگاه اول برسید

اولین نگاه مورد علاقه زمانی است که داماد برای سی ثانیه مکث می کند. او از زیبایی عروسش شگفت زده می شود. این همان احساسات غیرقابل پیوند است که نگاه اول را بسیار قدرتمند می کند. افرادی که ممکن است با احساسات خود خجالتی باشند، آزادند که در نگاه اول، خود را در خلوت بیان کنند.

اولین نگاه 100٪ عملی است

در کنار تجربه‌های فوق‌العاده احساسی، نگاه اول نیز بسیار کاربردی است. اکثر جشن های عروسی گردبادی پر هرج و مرج از «عجله کن و صبر کن» و «برو، برو، حالا، حالا، حالا!» است. از اولین قرارهای صبحگاهی آرایش مو و آرایش تا زمان برش کیک، زوج ها می توانند خود را در معرض یک جدول زمانی انعطاف ناپذیر قرار دهند که اجازه نمی دهد لحظه ای نفس بکشند. با نگاه اول، مشتریان در طول مراسم خود آرامش بیشتری دارند.

نگاه اول بیشتر از یک لحظه است. این فرصتی برای یک زوج است تا از روز خود به طور کامل لذت ببرند و در عین حال احساس ارتباط بیشتری با یکدیگر و مهمانان خود داشته باشند.

آتلیه عکاسی عروس اصفهان

با نگاه اول عکس های بیشتری دریافت خواهید کرد

اولین نگاه به عکاس کمک می کند تا کامل ترین داستان را با حداکثر تعداد تصویر ارائه دهد. عکاسی از نگاه اول اجازه می‌دهد عکس‌های اضافی زیادی در طول روز داشته باشید. عکاسی از زوج در اوایل روز، اجازه می‌دهد عکس‌های بیشتری از لحظات طبیعی، برنامه‌ریزی نشده و تمام احساساتی که در پی دارد، داشته باشند.

چگونه برای اولین نگاه کامل برنامه ریزی کنیم

عکاسی از نگاه اول موفق نیازمند برنامه ریزی، آمادگی و ارتباط است. و از آنجایی که فقط یک “اول” می تواند وجود داشته باشد، شما می خواهید آن را به درستی دریافت کنید!

زوج‌ها ماه‌ها و ماه‌ها تلاش می‌کنند تا همه چیز را کامل کنند، و این می‌تواند استرس‌زا باشد. این اولین بار است که آنها یکدیگر را با لباس رسمی خود می بینند، به این معنی که همه می خواهند بهترین ظاهر خود را داشته باشند. با پیروی از توصیه های زیر، زمینه را برای ثبت یک نگاه اول عالی فراهم کنید:

شماره 1: مکان اولین نگاه را جستجو کنید

 قبل از اولین نگاه، مکانی را انتخاب کنید . همچنین به عکاسان توصیه می شود که چند عکس آزمایشی بگیرند تا مطمئن شوند نور عالی به نظر می رسد و پس زمینه واضح است (بدون علائم جاده یا سطل زباله یا رهگذران ناخواسته).

شماره 2: با زوج ارتباط برقرار کنید

مطمئن شوید که طرح عکاسی عروسی هم توسط عروس و هم داماد شناخته شده است. این شامل قرار دادن زوج در موقعیت، آموزش به آنها در مورد اینکه کجا بایستند و چه زمانی راه بروند، و به آنها اطلاع دهید که از کجا عکاسی می کنید تا آنها به شما پشت نکنند. داشتن یک برنامه تضمین می کند که اولین نگاه بدون مشکل از بین می رود!

شماره 3: از لحظه به بهترین شکل استفاده کنید

پیشنهاد می‌شود «از نزدیک شدن و گرفتن عکس‌هایی با جزئیات عالی نترسید .

شماره 4: نگاه اول را قطع نکنید!

به هیچ وجه نگاه اول را متوقف نکنید! برخی حرفه ای ها به دلیل آماده نبودن یا به دلیل اینکه زوج دستورالعمل ها را به درستی دنبال نمی کردند، نگاه اول را متوقف می کنند. این فقط لحظه را ناخوشایند می کند، و در نهایت منجر به احساسات و ارتباط کمتری می شود. با لحظه پیش بروید و تا جایی که می توانید در چند دقیقه اول عکس بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
سبک های عکاسی عروسی
نوشتهٔ بعدی
نکاتی برای انتخاب مکان عکاسی پرتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست