70 ایده عکاسی بارداری

forumبدون دیدگاه

بارداری دوران قابل توجهی در زندگی شماست، پر از تغییرات شگفت انگیز و انتظارات گیج کننده. به هر حال، شما در حال رشد یک انسان کاملاً جدید و کوچک هستید که نمی توانید برای ملاقاتش صبر کنید! یکی از بهترین راه ها برای بزرگداشت این رویداد خاص زندگی؟ با عکاسی بارداری می‌توانید سال‌های آینده به گذشته نگاه کنید.

زمان ایده‌آل برای برنامه‌ریزی عکاسی بارداری معمولاً بین ۲۸ تا ۳۲ هفته است، بنابراین می‌توانید آن برآمدگی کودک شایان ستایش را نشان دهید. به‌علاوه، می‌توانید قبل از اینکه برای نشستن در هر نوع جلسه عکسی خیلی ناراحت شوید، آن را از فهرست بررسی کنید. در حالی که زمان بندی مهم است، این تنها چیزی نیست که باید هنگام برنامه ریزی برای عکس های بارداری خود در نظر داشته باشید. همچنین می‌خواهید محل برگزاری جلسه، لباس عکس بارداری ، عکاسی که باید استفاده کنید و موارد دیگر را در نظر بگیرید. نکات زیر تجربه سالیان سال ماست در آتلیه روبان به عنوان آتلیه اصفهان و آتلیه عکاسی عروسی اصفهان .

ایده عکاسی بارداری

ایده عکاسی بارداری

جدول محتوا

ایده های عکاسی بارداری برای داخل خانه

1 در مهد کودک

مهد کودک مکانی زیبا، ساده و در عین حال متحرک برای گرفتن عکس زایمان سرپوشیده است. همیشه می توانید با نورپردازی بازی کنید و جلوه هایی ایجاد کنید.

2- خواندن در مهد کودک

در حالی که ما هنوز در مهد کودک هستیم، یک کتاب کودک بردارید و با همسرتان بنشینید.

3- دنج کنار پنجره

پنجره ای با پرده های روشن پیدا کنید، سعی کنید زمانی را انتخاب کنید که نور طبیعی از آن عبور کند. سپس، به سادگی با پرده ژست بگیرید.

4- سیاه و سفید

اگر فضای باز با پنجره یا در بزرگ دارید، عکس سیاه و سفید را امتحان کنید. لباس سفید بپوشید و شکم خود را نگه دارید. نوری که از دهانه عبور می کند پس زمینه زیبایی ایجاد می کند.

5- الهه مادری

با ژست گرفتن در مقابل یک پنجره بزرگ با پرده های سبک و روان، الهه زایمان شوید. چیزی بپوشید که گشاد باشد، مانند لباس ماکسی و تاج گل. فاکتور واو دارد و کمی نمایشی است.

6- کاناپه

کاناپه مکان مناسبی برای یک عکس ساده است. شما حتی می توانید شریک زندگی خود را درگیر کنید. چیزی بپوشید که برآمدگی شما را نشان دهد. با چراغ ها بازی کنید و یک برنده خواهید داشت.

7- آن را به اتاق خواب ببرید

برای این کار به چیز زیادی نیاز ندارید، وانمود کنید که از رختخواب بلند می شوید یا در حالی که روی آن هستید ژست بگیرید. می‌توانید طنابی بپوشید که دور بدن شما می‌پیچد تا شکمتان را نشان دهد. یا فقط آن را نگه دارید و لبخندی محبت آمیز هدیه دهید.

8- توری زیبا

چیزی با توری بپوشید تا شکمتان نمایان شود و سپس ژست بگیرید و لبخند خفیفی بدهید. این ایده با رنگ لباس، مو، لوازم جانبی و محیط اطراف بازی می کند. همه چیز هماهنگ است.

9- نمی توانی بلند شوی

روی زمین دراز بکشید و پاها را روی دیوار قرار دهید. چیزی بپوشید که برآمدگی شما را نشان دهد و در حالی که به پشت بام خیره شده اید، آن را نگه دارید. این عکس یک عکس ساده اما زیبا خواهد بود که با شکم خود استراحت می کنید.

ایده های عکاسی بارداری برای داخل خانه

ایده های عکاسی بارداری برای داخل خانه

ایده های عکاسی زایمان در فضای باز

10- یک قدم زدن ساده

در حالی که از بارداری خود لذت می برید، با همسرتان قدم بزنید. عکس ها شگفت انگیز خواهند بود. می توانید چیزی شبیه لباس ماکسی با چاپ گل بپوشید و شکم خود را در آغوش بگیرید تا نمایان شود.

11- جنگل

اگر جنگل در نزدیکی خود دارید، این ایده فوق العاده است. با پوشیدن لباس شبی که شکم شما را نشان می دهد، ملکه افسانه شوید. از عکاس بخواهید جلوه ای مه آلود در اطراف شما ایجاد کند. به طرز مرموزی نفس گیر است.

12- کنار دریاچه

در پاییز کنار دریاچه عکس بگیرید. درختان یک پس‌زمینه متضاد را در حالی که به چیزهای خود می‌چرخانید اضافه می‌کنند. یک لباس مجلسی روان و یک تاج گل بپوشید و در کنار آب ژست بگیرید تا جلوه ای آرام داشته باشید.

13- مامان و من

ایده دیگری که شامل دریاچه می شود، عکس مامان و من است. اگر منتظر فرزند دوم خود هستید، این ایده عکاسی بارداری عالی است. سعی کنید لباس خود را با لباس کودکتان هماهنگ کنید، سپس هنگام ژست گرفتن آنها را در آغوش بگیرید. این دریاچه پس زمینه ای زیبا و پر از طبیعت، نور و رنگ ایجاد می کند.

14- رشته زایمان

زمینی پر از چمن های بلند و گل ها مکانی دراماتیک برای جشن بارداری است. زمانی را انتخاب کنید که نور کم است، ترجیحا حوالی طلوع خورشید. لباس سبک و راحت بپوشید و در حالی که روی چمن نشسته اید ژست بگیرید.

15-با من کنار پل ملاقات کن

یک پل روستایی، یک لباس شب زیبا و یک شکم در حال رشد ترکیبی شگفت‌آور و دلپذیر است. این برجسته و در عین حال ساده است. تنها چیزی که نیاز دارید یک لباس مجلسی و یک پل است. زمانی را پیدا کنید که نور پشت سرتان باشد، مانند غروب یا غروب خورشید. رنگ ها عکس را می سازند.

16- درخت

با پوشیدن لباس سبز و ایستادن در کنار درختی در پارک یا حیاط خلوت، با طبیعت یکی شوید. از عکاس بخواهید در حالی که با لبخند ژست می گیرید، نور را از لای برگ ها بگیرد.

17- ساحل در پاییز

شریک جرم خود را بگیرید و در یک روز پاییزی به ساحل بروید. یک مکان ایده آل پیدا کنید و کنار هم بنشینید. شاید حتی بوسید.

18- باغ تابستانی

اگر باغی پر رونق یا مکانی دارید که می توانید به آن بروید، لباسی نسیم بپوشید و ژست بگیرید. در حالی که به دوردست خیره شده اید، شکم خود را در آغوش بگیرید.

ایده های عکاسی زایمان در فضای باز

ایده های عکاسی زایمان در فضای باز

ایده های عکاسی بارداری با خانواده

19- برادر بزرگ
قبل از تبدیل شدن به یک برادر بزرگ با مرد کوچک خود یک عکس شیرین بگیرید. مکانی زیبا با نور طبیعی ملایم پیدا کنید. کنار همسرتان بایستید و از پسرتان بخواهید شکمتان را ببوسد. تمرکز اصلی عکس باید روی برادر بزرگ و دست انداز باشد.

20- خواهر بزرگ
از لحظه ای شیرین با دختر کوچک خود که در شرف تبدیل شدن به یک خواهر بزرگ است، لذت ببرید. بنشینید یا بایستید و دختر کوچکتان را در بغلتان، در آغوشتان بگیرید یا درست مقابلتان ایستاده باشید. از دخترتان بخواهید برآمدگی شما را بغل کند. هر دوی شما می توانید به یک سبک لباس بپوشید – تمام رنگ های سفید، توری ملایم یا پاستلی. به موهای او یا موهای شما گل اضافه کنید .

21- دست مرا نگه دار

شوهر و فرزندانتان را برای این عکسبرداری بیرون ببرید. از همه بخواهید در حالی که چیزی رنگارنگ می پوشید، سفید بپوشند. هنگام دور شدن از دوربین دستان خود را بگیرید. این ساده است اما همه خواهر و برادرها را در یک عکس شامل می شود و شما لازم نیست نگران حالات خنده دار صورت باشید.

22- خانواده شامل حیوانات خانگی می شود
در حالی که دستان همسرتان را بگیرید، بایستید. برای یک عکس خانوادگی کامل، توله سگ خود را بین خود ژست بگیرید.

23- جنسیت آشکار

عکسبرداری بارداری خود را با آشکارسازی جنسیت ترکیب کنید. خانواده خود را جمع کنید و دود صورتی یا آبی در پس زمینه داشته باشید که جنسیت کودک را آشکار می کند. همیشه می توانید برای عکسبرداری به یک مکان زیبا بروید.

ایده های عکاسی بارداری با خانواده

ایده های عکاسی بارداری با خانواده

ایده های عکاسی بارداری با شوهر

24- با من دراز بکش

عشق خود را در عکس با دراز کشیدن نشان دهید، در حالی که همسرتان شما و شکمتان را در آغوش گرفته است. این می تواند یک عکس سرگرم کننده، نمایش هیجان شما، یا یک لحظه آرام تر باشد. چیز زیادی برای این عکس مورد نیاز نیست، اما تبدیل به چیزی خواهد شد که به گذشته نگاه کنید و از آن لذت ببرید.

25- زمان شستشو

با نگه داشتن یک خط لباسشویی با لباس های کودک بین همسرتان و خودتان، یک چرخش سرگرم کننده در عکس بگیرید . شما همیشه می توانید یک نفر را پیدا کنید که چیزی زیبا مانند “زمان بغل کردن” را بگوید.

26- مامان، بابا

این یکی جذاب است و نیازی به تلاش زیادی ندارد. در حالی که کتاب یا تابلوهایی را در دست دارید که روی آن نوشته شده است «مامان» یا «بابا» در مهد کودک خود در مقابل تخت بنشینید . شما حتی می توانید حیوان خانگی خود را نیز شامل کنید.

27- پشت به پشت

پشت سر گذاشتن شوهرتان در روزهای سخت، احتمالاً بهترین حمایت بود. یک راه فوق‌العاده برای نشان دادن این موضوع، ایستادن پشت به پشت با یک مکان خوب برای پس‌زمینه است. شما همچنین می توانید این احمقانه را با انجام یک ژست سرگرم کننده انجام دهید.

28- کلاه تمام روز

با گذاشتن کلاه به سر خود و همسرتان، عکس را باکلاس یا گذشته نگر کنید. در یک زمین باز با پس زمینه ای زیبا از طبیعت عکس بگیرید.

29- مامان

گاهی اوقات، شما باید آن را تلفظ کنید – از شوهرتان بخواهید در حالی که دو علامت M در هر طرف شکم شما نگه داشته است، پشت شما بایستد. شکم شما مانند O عمل می کند و کلمه “MOM” را تلفظ می کند. این زیبا و ساده است. شما فقط به نامه ها و لبخندهای بزرگ نیاز دارید.

30- بغل شکم

بغل کردن شکم یک ژست کلاسیک برای والدین آینده است و به طور کلی برنده است. از شوهرتان بخواهید در حالی که دستانتان را در آغوش گرفته اید پشت سرتان بایستد. با تک رنگ کردن عکسی جذاب ایجاد کنید.

31- ژست بگیرید

اگر می خواهید چیزی جذاب با ظاهری شیک داشته باشید، این یکی را امتحان کنید. پس زمینه ای روشن پیدا کنید و لباسی متناسب با آن، کفش پاشنه بلند و عینک آفتابی بپوشید. از شوهرتان بخواهید لباس تیره بپوشد و یک دسته گل رنگارنگ به شما بدهد.

32- کفش های کوچک

مکان مناسبی را پیدا کنید و یک جفت کفش نوزاد را در پیش زمینه با خود و همسرتان در پس زمینه قرار دهید. خودتان یا کفش ها را در تصویر تار کنید. اگر درست انجام شود، برنده است.

ایده های عکاسی بارداری با شوهر

ایده های عکاسی بارداری با شوهر

ایده های زیبا برای عکاسی بارداری

32- به من نگاه کن

بیرون بروید و روی یک پتوی پیک نیک روی چمن دراز بکشید و شکم خود را باز کنید. شوهرتان می تواند در حین برقراری تماس چشمی به شما نگاه کند. با نورپردازی مناسب، این کار تصویری شگفت انگیز ایجاد می کند.

33- یک به علاوه دو برابر سه

یک پس زمینه ساده پیدا کنید، سپس از شوهرتان بخواهید در حالی که به یکدیگر نگاه می کنید، چند قدم دورتر از شما بایستد. برای ایجاد یک معادله ریاضی می توانید از فتوشاپ یا بالن استفاده کنید. بین خود و شوهرتان علامت مثبت بگذارید. در کنار خود علامت مساوی و سپس عدد سه را بسازید تا بابا به اضافه مامان برابر با سه شود.

34- آن را در آغوش بگیرید

چه چیزی زیباتر از این است که کودک نوپایتان خواهر یا برادری که به زودی از راه می رسد را در آغوش بگیرد؟ این ایده همه چیز در مورد فرزند اول شما و شکم شما است. با سیاه و سفید کردن آن یک عکس کلاسیک ایجاد کنید.

35- دوقلوها

یک عکس زیبا از خود، شکم و فرزندتان بگیرید. برای حداکثر جذابیت، لباس‌های هماهنگ بپوشید و لبخندی بزرگ به ارمغان بیاورید.

36- یک بوسه برای جاده؟

شما به فرزند اول، شریک زندگی خود و یک مکان عالی نیاز دارید. از کودکتان بخواهید که دستان شما و همسرتان را در حالی که آنها دوربین را می بوسند، بگیرد. مطمئن شوید که می توانید شکم خود را در عکس ببینید.

37- این بچه است
این ایده خبر بارداری فوق‌العاده‌ای را ایجاد می‌کند، اما همچنین تصویر زیبایی است که می‌توانید همزمان با رشد کودکتان و گرفتن عکس‌های سونوگرافی جدید، به بازسازی آن ادامه دهید. از فرزند اول خود بخواهید عکس اولتراسوند را با لبخندی بزرگ بر روی صورتش در حالی که شما و همسرتان هر کدام یکی از گونه های او را می بوسید، نگه دارد. این یک راه عالی برای برجسته کردن بارداری و فرزند بزرگتر است تا آنها از معادله حذف نشوند.

38- ناز جوراب بچه

وقتی باردار هستید، هیچ چیز زیباتر از جوراب بچه نیست . آنها خیلی کوچک هستند! یک جفت را بگیرید و در حالی که درخشان‌ترین لبخندتان را می‌زنید، آن‌ها را کنار شکم خود نگه دارید.

ایده های خنده دار عکاسی بارداری

39- ​​دو شکم؟

اگر شوهرتان مشتاق این کار است، می توانید سعی کنید او را در عکس های شکم به اشتراک بگذارید. هر کدام می توانید برآمدگی های شکم خود را نشان دهید. این زیبا و خنده دار است.

40- سر اشتباه

بگذارید شوهرتان برای یک بار باردار باشد یا حداقل برای عکس. پشت درخت یا تیرک بایستید. سپس، در حالی که سر خود را به عقب تکیه می دهید، شوهرتان به جلو خم می شود. این توهم را ایجاد می کند که این شکم حامله شوهر شما است نه شما.

41- هوس بارداری

هوس های خود را با قرار دادن آنها در عکس بارداری خود آشکار کنید. مقداری از آشغال هایی را که در طول روز هوس کرده اید تهیه کنید و در حین خوردن آنها ژست بگیرید. حتی می توانید یک تی شرت شخصی اضافه کنید که غذایی که میل می کنید را با بارداری شما مرتبط می کند.

42- شکم من بزرگ ترین است

مسابقه ای که ببینیم چه کسی بزرگ ترین شکم را دارد چطور؟ کنار شوهرتان بایستید و وانمود کنید که با شکمتان یکدیگر را می ترسانید. اگر شوهرتان شوخ طبعی دارد، این ایده را دوست خواهد داشت.

ایده های خنده دار عکاسی بارداری

ایده های خنده دار عکاسی بارداری

ایده های عکاسی بارداری با لوازم جانبی

43- حیوانات خانگی

حیوان خانگی یا حیوان خود را در تجربه خود بگنجانید. در حالی که دوستت در کنارت ایستاده روی چمن ها بنشین. لزومی ندارد که اسب باشد، اما یک عامل عجب ایجاد می کند.

44- گل

برای گرفتن عکس های بارداری خود به یک مزرعه گل سفر کنید. می توانید تصاویر انفرادی انجام دهید یا شریک یا فرزندان خود را اضافه کنید. لباس مجلسی شیک بپوشید و از لحظه لذت ببرید.

45- نشانه ها و عکس ها

یک تصویر نزدیک از شکم خود با یک علامت زیبا و عکس های اولتراسوند در کنارش ایجاد کنید. چیزی بپوشید که شکم شما را نشان دهد و از عبارتی مانند «آماده برای پاپ کردن» استفاده کنید.

46- دود رنگی

دود می تواند جلوه های زیبایی ایجاد کند. به آن رنگ اضافه کنید و یک برنده خواهید داشت. یک مکان دوست داشتنی پیدا کنید و یک لباس مجلسی روان بپوشید. سپس، از جلوه های دود رنگارنگ در پس زمینه استفاده کنید.

ایده های عکاسی زایمان ساحلی

47- در بهشت ​​بخند

به یک ساحل زیبا سفر کنید، بهترین لباس ساحلی خود را بپوشید و در مقابل دوربین لبخند بزرگی بزنید. این تمام چیزی است که برای یک عکس مناسب برای اینستاگرام نیاز دارید.

48- نگاه کردن به شکم

تنها چیزی که برای این ایده نیاز دارید یک روکش پارچه ای روان، مقداری باد، یک تاج گل و یک ساحل است. به شکم خود خیره شوید تا تصاویری پر زرق و برق ایجاد کنید.

49- زیبایی روی صخره ها
اگر ایمن و در دسترس است، می توانید این ایده را برای گرفتن عکس بارداری خود روی صخره های ساحل بگیرید. صحنه ای چشم نواز ایجاد می کند که مطمئناً در عکس ها زیبا به نظر می رسد.

50- نگاه عشق

شوهرتان را بگیرید و در غروب آفتاب عکاس را به ساحل ببرید. در حالی که نور پشت سرتان است، در حالی که شکم خود را در آغوش گرفته اید، به یکدیگر خیره شوید.

51- در شن
زمانی را انتخاب کنید که نور زیبا باشد، مانند غروب یا غروب خورشید. در حالی که شکم خود را عاشقانه نگه می دارید روی شن ها بنشینید. لباسی بپوشید که برآمدگی زیبای کودک شما را نشان دهد. شات شگفت انگیز خواهد بود

52- امواج شگفتی

این یکی آسان است و ممکن است حتی به یک عکاس حرفه ای هم نیاز نداشته باشید. در حالی که شکم خود را گرفته اید و به آن خیره شده اید، در امواج بایستید. از افکت تک رنگ برای ایجاد یک تصویر قدرتمند استفاده کنید.

53- آرامش

یک مکان ساحلی مناسب پیدا کنید و هنگام غروب، زمانی که نور کم است، از آن بازدید کنید. در آب کم عمق بایستید و شکم خود را نگه دارید. دریا در پس زمینه مکمل کاملی برای این عکس خواهد بود.

54- دریای بزرگ

چیزی آبی بپوشید تا با اقیانوس همخوانی داشته باشد و از عکاس بخواهید که عکس را از فاصله دور بگیرد. شما و همسرتان در کنار ساحل ایستاده اید و به دریای وسیع خیره می شوید.

55- پیاده روی در ساحل

با این یکی، شما مجبور نیستید خیس شوید. با شوهر و سگ خود در پیاده رو یا در شن و ماسه قدم بزنید. چیزی بپوشید که شکم شما را نشان دهد.

ایده های عکاسی زایمان ساحلی

ایده های عکاسی زایمان ساحلی

ایده های عکاسی زایمان در زمستان

56- رودخانه یخ زده

اگر رودخانه یا دریاچه ای یخ زده در نزدیکی خود دارید، مکان مناسبی برای این عکس است. چیزی بپوشید که در برابر برف سفید ظاهر شود، مانند یک لباس قرمز. تا جایی که ممکن است بنشینید و با شکم ژست بگیرید.

57-عزیزم، بیرون سرد است

کوچولوی خود را با پوشیدن لباس گرم هر دو درگیر کنید. در حالی که در برف ایستاده اید، محکم بغل شوید. فقط مطمئن شوید که شکم خود را نشان می دهد.

58- گرم نگه داشتن

در یک روز برفی، شریک زندگی خود را برای عکاسی همراه بیاورید. روبروی او بنشینید و در حالی که شما را در آغوش می گیرد، با محبت به او خیره شوید. این فوق العاده زیبا به روشی بی دردسر است.

59- فریز نکنید

این تصویر می تواند فوق العاده باشد – تنها چیزی که نیاز دارید کمی برف در موهایتان است. گوشواره های رنگارنگ بپوشید و سپس ژست یخی بگیرید.

60- پیاده روی زمستانی

با شریک زندگی خود در میان برف قدم بزنید. شما مجبور نیستید چیز عجیب و غریب بپوشید ، فقط در حالی که به سمت دوربین راه می روید دست خود را بگیرید.

61- نام نوزاد

با شریک زندگی خود در برف بایستید در حالی که علامتی در دست دارید که نام انتخابی شما را مشخص می کند. شما می توانید یک لباس مجلسی برای یک چیز اضافی بپوشید یا آن را ساده نگه دارید.

62- آن را در آغوش بگیرید

گنجاندن خواهر و برادر آینده در عکس بارداری همیشه مورد علاقه است. با کوچولوی خود به داخل برف بروید و از او بخواهید شما را در آغوش بگیرد. بگذارید ضربه فقط آنها و شکم شما باشد.

ایده های عکاسی بارداری تابستانی

63- ساعت کودک

این یکی ترکیبی از خنده دار، زیبا، و بسیاری از زرق و برق است. یک مایو قرمز رنگ که روی آن نوشته شده است، «ساعت بچه» تهیه کنید . سپس، عکس را در ساحل محلی خود بگیرید.

64- شب های تابستان

غروب خورشید در عصرهای تابستان بسیار دیدنی است. از این برای ایجاد یک عکس دوست داشتنی از خود و همسرتان استفاده کنید. از او بخواهید در حالی که نور پشت شماست، شما را در آغوش بگیرد.

65- غروب بهترین دوست شماست

در اوایل شب در حالی که شکم خود را گرفته اید به سمت غروب خورشید خیره شوید. اگر می توانید، مکانی با گل های رنگارنگ پیدا کنید. نور کم جلوه های فوق العاده ای ایجاد می کند.

عکاسی زایمان در فضای باز

آیا دلتان برای عکاسی زایمان در فضای باز قرار گرفته است؟ راه‌های سرگرم‌کننده زیادی برای گنجاندن فضای باز در تصاویر بارداری وجود دارد. در حالی که می خواهید آب و هوا همکاری کند، مطمئن باشید ترفندهایی برای کار کردن با هر آب و هوای بدی وجود دارد و ممکن است از نحوه افزودن آنها به عکس های شما شگفت زده شوید.

67-شریک زندگی خود را در تصویر بیاورید

اگر در حال آماده شدن برای ورود به دنیای والدین با یک شریک در کنار خود هستید، عکاسی شما بدون حضور آنها کامل نمی شود. هیجان مشترک شما در آن تصاویر زایمان زن و شوهر می درخشد.

68-زمان بندی را درست بگیرید

نور می تواند عکس های بارداری شما را بسازد یا خراب کند، بنابراین عکاسی بارداری خود را در زمان مناسبی از روز برنامه ریزی کنید. عکاسان عاشق عکاسی در زمانی هستند که آنها آن را «ساعت طلایی» می‌نامند ، اندکی پس از طلوع یا درست قبل از غروب خورشید برای ثبت آن رنگ‌های طلایی ملایم.

69-یک میدان زیبا پیدا کنید

به دنبال مکان مناسب برای عکاسی بارداری خود در فضای باز هستید؟ مراقب زمین‌های باز نزدیک خانه‌تان باشید ، چمن‌های بلند و سرسبز پس‌زمینه‌ای چشمگیر را ایجاد می‌کنند. اگر لباس شما با رنگ های فصل همخوانی داشته باشد، امتیاز اضافی می گیرد.

70-بزن به خیابان

اگر شهرنشین هستید، از پذیرفتن حس صنعتی خیابان های شهر خود برای عکاسی زایمان در فضای باز نترسید. برای زیبایی شهری شیک، به دنبال پس زمینه های بافت مانند بتن و فلز باشید.

ایده های عکاسی بارداری تابستانی

ایده های عکاسی بارداری تابستانی

 

ایده های عکس بارداری خانوادگی

به فرزند دوم خانواده خود خوش آمدید؟ عکس‌های جشن را به یک رویداد گروهی تبدیل کنید، از جمله دوستان، خانواده و خواهر و برادرهایی که به زودی بزرگتر می‌شوند.

همه لباس سفید پوشیدند

این یک ماجرای خانوادگی برای این والدین درخشان است که فرزند دوم خود را اعلام می کنند.

برآمدگی های همسان

شکم یک کودک نوپا پژمرده که روی برآمدگی در حال رشد خود مادر قرار گرفته است، منجر به یک ضربه شیرین می شود. این ایده عکس بارداری به یک خواهر یا برادر بزرگتر نقش اصلی را می دهد.

ژست های عکس بارداری

یک برآمدگی در حال رشد ستاره طبیعی هر عکس بارداری است. اما پیدا کردن بهترین راه برای ژست گرفتن همیشه آسان نیست. اجازه دهید این عکس های زیبا به شما الهام بخشد که چگونه به جلسه عکس خود نزدیک شوید.

نگاه کردن به دست انداز شما

احتیاجی به اختراع دوباره چرخ نیست! این مادر آینده ثابت می کند که نگاه محبت آمیز به برآمدگی کودک در حال رشد شما به اضافه یک پس زمینه طبیعی ترکیبی بدون شکست است.

چهارپایی

یک عکس معمولی، با پاهای روی هم در خانه، این مادر را در سه ماهه سوم بارداری خود به تصویر می کشد .

در میان درختان 

یک نمایه کناری تمرکز را روی کودک قرار می دهد، با پوزخند بزرگ مادر شادی او را برای ورود جدید کاملا واضح می کند.

نمای نزدیک از لحظه ای آرامش

هم محیط (در اتاق خواب) و هم برش تنگ روی مادر آینده، این عکس را صمیمی می کند.

قاب شده توسط شاخ و برگ

خطوط دیدنی در محل عکاسی شما می تواند به جلب توجه کودک در حال رشد شما کمک کند.

 

 

نوشتهٔ پیشین
ایده عکاسی سالگرد عروسی
نوشتهٔ بعدی
عکاسی عروس و داماد زیر باران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/vakilesf/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/vakilesf/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/vakilesf/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/vakilesf/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51