نکاتی که باید در انتخاب مکان عروسی در نظر بگیرید

forumبدون دیدگاه

پیدا کردن یک مکان عروسی احتمالا یکی از پر استرس ترین بخش های برنامه ریزی عروسی است. نه تنها به این دلیل که می‌خواهید مکان مناسبی را انتخاب کنید، بلکه باید مطمئن شوید که نامزدتان آن را به همان اندازه شما دوست دارد و باید متناسب با سبک، بودجه شما باشد و در تاریخ عروسی مورد نظر شما نیز در دسترس باشد. هدف ما امروز روشن کردن چند نکته است که زوج ها باید هنگام انتخاب مکان عروسی در نظر بگیرند. اگر قبلاً مکان خود را رزرو کرده‌اید، این به شما کمک می‌کند چند چیز را در نظر داشته باشید که ممکن است به آنها فکر نکرده باشید.

برای انتخاب بهترین مکان و ثبت زیباترین عکسهای عروسی با همکاران ما در آتلیه اصفهان تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

آیا محل برگزاری شما دارای سوئیت عروس بزرگ با نور طبیعی فراوان است؟

اگر روز عروسی شما در یک مکان برگزار می شود، قطعا به یک سوئیت بزرگ عروس برای خود، ساقدوش ها و مادرتان برای آماده شدن نیاز دارید. مطمئن شوید که فضای کافی نه فقط برای شما و ساقدوش ها بلکه برای هنرمندان مو و گریم و همچنین برای کار عکاس شما وجود دارد. داشتن نور زیاد پنجره برای این نوع پرتره ها واقعاً مهم است. 

اگر محل برگزاری شما سوئیت عروس با فضا و نور طبیعی زیاد ندارد، در هتلی نزدیک آماده شوید. همچنین داماد را فراموش نکنید. مطمئن شوید که مکانی جادار و با نور کافی برای آماده شدن او با دوستانش نیز وجود دارد!

پلان B برای مکان مراسم شما در صورت بارندگی چیست؟

مراسم در فضای باز می تواند بسیار زیبا باشد!! ما شخصاً عاشق مراسم در فضای باز و طبیعت آرام آنها هستیم، اما هیچ کس نمی تواند استرس اضافه ای را که ممکن است یک مراسم در فضای باز به دلیل چالش های احتمالی آب و هوا ایجاد کند، انکار کند. برای جلوگیری از این استرس، در صورت بارندگی، برای مراسم خود یک پلان B داشته باشید. و مطمئن شوید که برنامه B خود را تا حد امکان دوست دارید. به این ترتیب، اگر مجبور شوید به آن متوسل شوید، آنقدرها هم ناامید نخواهید شد. از دیدگاه یک عکاس، چیزی که ممکن است بخواهید به آن توجه کنید این است که آیا پلان B محل برگزاری شما این است که مراسم شما در سالن رقص برگزار شود. در این صورت، مطمئن شوید که میزها در یک اتاق جداگانه قرار دارند یا برای مهمانان شما قابل مشاهده هستند. ما خیلی از عروس‌ها داشتیم که وقتی فهمیدند میزهای کاملاً چیده شده در مراسم تالارشان قابل مشاهده است، ناامید شده‌اند. 

فیلمبرداری عروسی

آیا محل برگزاری شما زمینه کافی برای اولین نگاه و جلسه پرتره شما را دارد؟

هنگام رزرو مکان، زوج ها معمولا سالن رقص و غذا را در اولویت قرار می دهند. پس از همه، آنها می خواهند مهمانان خود اوقات شگفت انگیزی داشته باشند! با این حال، فراموش نکنید که محوطه را بررسی کنید و پرتره های خود را در آنجا تصور کنید.

اگر مکان شما فاقد زمینه کافی است، برای گرفتن عکس های عروسی خود، پارک ها و باغ های محلی را بررسی کنید. مطمئن شوید که این کار را قبل از مراسم عروسی خود انجام داده اید زیرا بسیاری از پارک ها و باغ ها نیاز به رزرو و مجوز دارند. برای ایده‌هایی در مورد مکان‌های نزدیک با عکاس خود تماس بگیرید زیرا ممکن است بتواند مکان‌های پرتره خوبی را توصیه کند.

پلان B برای جلسه پرتره شما در صورت باران و یا باد چیست؟

همیشه این خطر وجود دارد که در روز عروسی شما باران ببارد یا واقعا باد باشد. اگر آب و هوا خوب نیست، مطمئن شوید که یک برنامه دیگر برای جایی که عروس داماد، جشن عروسی و پرتره های خانوادگی خود را انجام می دهید، داشته باشید. شما نمی خواهید همه عکس هایتان در سالن رقص باشد، به ما اعتماد کنید!

امیدوارم این پست برای شما در انتخاب مکان عروسی مفید بوده باشد. تصمیم گیری بسیار سخت است و در نهایت، هر مکانی تک تک موارد لیست شما را بررسی نمی کند، اما اگر عکس ها برای شما در اولویت هستند، مطمئناً می خواهید نکاتی را که در اینجا ذکر کردم در نظر بگیرید. این به جلوگیری از استرس در روز عروسی شما کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که تصاویری را که رویای آنها را داشتید دریافت خواهید کرد!

نوشتهٔ پیشین
8 اشتباه در عکاسی عروسی که باید از آنها اجتناب کنید
نوشتهٔ بعدی
نحوه گرفتن عکس های حرفه ای – 15 نکته از آماتور تا حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست