13 نکته عکاسی عروسی برای عروس ها

forumبدون دیدگاه

شما در حال برنامه‌ریزی برای عروسی رویایی خود هستید، برای هر یک از جزئیات کوچک فکر و تلاش زیادی می کنید.  این یک روز، روزی خواهد بود که تا آخر عمر به یاد دارید. اما پس از گذشت سال‌ها از روز عروسی، تنها چیزی که باقی می‌ماند لحظات، احساسات و خاطراتی است که توسط عکس ها و فیلم های شما ثبت شده‌است.

علاوه بر استخدام یک عکاس با کیفیت، گام‌های متعددی وجود دارند  که می‌توانید به عنوان یک عروس برای تضمین عکس های باور نکردنی انجام دهید. ما ۱۳ نکته مهم عکاسی از عروسی را که باید به عنوان یک عروس دنبال کنید را مطرح کرده‌ایم.

1. یک تابلوی خلق و خو ایجاد کنید
به منظور ارائه عکاسی و فیلمبرداری شخصی، برای عکاسان و فیلمبرداران مهم است که شخصیت، ترجیحات و رابطه شما را درک کنند. برای کمک به تیم خلاق خود برای شناختن شما، بهتر است یک تابلوی روحی ایجاد کنید، جایی که می توانید تصاویری را که دوست دارید و حتی تصاویری را که دوست ندارید ذخیره کنید. این راهی است که می‌توانید با سبک عکس‌هایی که برای روز نامزدی و یا عروسی‌تان دوست دارید،  ارتباط برقرار کنید.

2. استخدام عکاس و فیلمبردار از یک شرکت
انتخاب یک عکاس و فیلمبردار از یک استودیو اغلب به دلایل زیادی انتخاب بهتری است از جمله:

مشوق های مشترک و مسئولیت پذیری
ارتباطات بهتر، گردش کار و موقعیت یابی
دیدگاه و سبک مشترک
قراردادها و سرپرست کمتر برای یک بسته ترکیبی عکاسی و فیلمبرداری
تخفیف پکیج عکاسی و فیلمبرداری عروسی

3. برای هر بخش از روز زمان کافی را برنامه ریزی کنید
بسیار مهم است که یک جدول زمانی برای روز عروسی خود ایجاد کنید، برنامه ای که می تواند در سازماندهی روز عروسی به شما کمک کند. باید یک زمان تخمینی شروع و پایان برای آرایش مو، آرایش، تنظیم پذیرایی و غیره وجود داشته باشد. در این جدول زمانی باید تمام جلسات عکس شما مانند اولین نگاه، عکس های جشن عروسی و جلسه زوج گنجانده شود.

4. مکان های خود را به حداقل برسانید
به منظور به حداکثر رساندن زمان عکاسی در روز عروسی، توصیه می کنیم تعداد مکان های عکاسی را به حداقل برسانید. شما نمی خواهید زمان بیشتری را صرف سفر از نقطه A به نقطه B نسبت به گرفتن عکس کنید. یک عکاس عالی باید بتواند تقریباً در هر موقعیت مکانی کار کند. حتی اگر گزینه های پس زمینه محل برگزاری خود را دوست ندارید، به توانایی های خلاقانه عکاس خود اعتماد کنید.

5. آرایشگران و عکاسان با کیفیت را انتخاب کنید
آرایشگران و عکاسان با کیفیت می توانند بر جریان روز شما تأثیر بگذارند. به همین دلیل است که ما بر اهمیت انتخاب آرایشگران و عکاسان مناسب تاکید می کنیم. دوست ندارید یک میکاپ آرتیست با 2 ساعت تاخیر ظاهر شود یا آیا یک عکاس بدون تجربه عروسی می خواهید؟ برای جلوگیری از استرسی که ممکن است به عکس های عروسی شما وارد شود، آرایشگران و عکاسان با کیفیت را پیشنهاد می کنیم. برای انتخاب تیم حرفه ای عکاسی عروس در اصفهان با آتلیه روبان در تماس باشید.

استخدام یک برنامه ریز عروسی یک راه عالی برای تسهیل روند برنامه ریزی شما است و به شما امکان می دهد از روز عروسی خود بدون هیچ گونه حواس پرتی غیر ضروری لذت ببرید. برنامه ریز عروسی شما برای رسیدگی به هرگونه اتفاق ناگوار در حالی که شما و شریک زندگی تان در ارامش هستید، آماده است.

با گزینه های بسیار زیاد فروشنده ممکن است تعیین شرکت های مناسب برای روز بزرگ شما دشوار باشد. قبل از استخدام هر فروشنده، تحقیق خود را انجام دهید، لیست فروشنده ترجیحی محل برگزاری خود را بررسی کنید و مهمتر از همه، از غریزه خود پیروی کنید. حتماً فروشندگان عروسی مورد علاقه خود بررسی کنید.

6. زمان کافی را برای آرایش خود برنامه ریزی کنید
تاخیر در آرایش مو و آرایش می تواند کل روز را پشت سر بگذارد. برنامه‌ریزی کنید تا این فرآیند را زودتر از موعد مقرر به پایان برسانید، اغلب ما شاهد عجله عروس‌ها به دلیل تاخیرهای غیرمنتظره هستیم. بسیاری از هنرمندان مو و آرایش بزرگ، برنامه ای را ایجاد می کنند که در طول آماده سازی عروسی باید دنبال شود.

تیم خلاق شما معمولاً یک ساعت زمان می‌خواهد تا آخرین تماس‌ها، عکس‌های با جزئیات و لحظات صمیمانه را با نزدیک‌ترین دوستان و خانواده‌تان ثبت کند.

با تیم آتلیه عروس روبان در اصفهان هماهنگ باشید تا متوجه شوید دقیقاً چه مقدار از زمان را باید در طول روز به عکاسی اختصاص دهید.

۷. تور سر بلند بپوشید

چیزی در مورد قرار دادن این تکه پارچه نازک وجود دارد که باعث می‌شود شما در نهایت احساس یک عروس را بکنید. آن تور سر  بلند زیبا برای برخی از بهترین تصاویر ساخته شده‌است، به همین دلیل است که ما عروس را به انتخاب یک تور بلند در روز عروسی تشویق می‌کنیم. تور سر عروس می‌تواند به روش‌های متعددی در طول پرتره‌های عروس و جلسات زوج‌ها به ثبت برسد.
8.  پرتاب کاغذ رنگی و …
چه در عکس‌های گروهی‌تان باشد، چه در اولین رقص و چه در هنگام خروج باشکوه، پرت کردن آیتم‌ها این حس اضافی را به عکس‌هایتان اضافه می‌کند. شیرینی، گلبرگ های گل، هواپیماهای کاغذی، کاغذ رنگی این لیست می تواند ادامه پیدا کند! این امر موجب ایجاد تصاویری از شادی، هیجان و خنده واقعی شما و مهمانانتان می شود.
9. ثبت کردن اولین نگاه
یکی از به یاد ماندنی ترین اتفاقات روز عروسی زمانی است که عروس و داماد یکدیگر را می بینند. ناگهان تمام هیجانات و انتظارات محو می شود و فقط آن دو فرصت لذت بردن از این لحظه قابل توجه را پیدا می کنند. اولین نگاه باعث می‌شود صمیمانه‌ترین عکس‌ها، در روز عروسی‌تان ایجاد شود.
10. زمانبندی جلسه زوجین در بهترین نورپردازی
اگر مکان خود را به دلیل منظره تماشایی اقیانوس رزرو کرده اید، ضروری است که جلسه خود را 30 تا 45 دقیقه قبل از غروب آفتاب برنامه ریزی کنید. رنگ‌های رمانتیک در ساعت طلایی باعث می‌شود زمان مورد علاقه ما برای عکاسی از عروس و داماد باشد.
11. برنامه ریزی برای رقص دو نفره
این زمانی است که ماه‌ها رویای آن را داشتید. این یک فرصت عالی برای عکاس شما است تا یک واکنش واقعی و همچنین یک رویداد سریع زوجین را ثبت کند. این لحظه عالی برای گرفتن عکس در زمین رقص و در سراسر سالن بدون مهمانان سرگردان در پس زمینه است.
12. خلق تصاویری دراماتیک
زیبایی ستاره های چشمک زن و آسمان های تاریک یک پس زمینه عالی برای عکس ایجاد می کند. این بخش بیش از 20-30 دقیقه طول نمی کشد و معمولاً در طول پذیرایی و بعد از شام برنامه ریزی می شود. پیشنهاد دیگر این است که این عکس‌ها را در پایان شب پس از خروج همه مهمان‌ها بگیرید. آسمان شب حسی عاشقانه به عکاس شما می‌دهد تا با کمک نور، تصاویری دراماتیک خلق کند.

3. خروج درخشان
شما برای ورود خود برنامه ریزی کرده اید، اما آیا به یک خروجی بزرگ فکر کرده اید؟ خروجی های درخشان یک راه عالی برای پایان دادن به یک روز جشن هستند. خروجی های درخشان و جرقه ای نه تنها منحصر به فرد و هیجان انگیز هستند، بلکه عکس های خیره کننده ای نیز ایجاد می کنند. ما چیزی جز لبخند از مهمانان در هنگام اعزام تازه عروس‌ها ندیده‌ایم.

اگرچه بسیاری از مکان‌ها اجازه خروج جرقه را می‌دهند، اما برخی دیگر ممکن است این اجازه را ندهند. آبنبات، حباب‌ها و گلبرگ‌های گل گزینه‌های جایگزینی برای گنجاندن در خروجی هستند و همچنان در عکس‌ها عالی به نظر می‌رسند.

نوشتهٔ پیشین
دلایل جذابیت عکاسی عروسی های تالار شهر اصفهان
نوشتهٔ بعدی
بهترین خدمات عکاسی و فیلمبرداری عروسی چه ویژگی هایی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست