چرا عکاسی عروسی باید در اولویت باشد؟

forumبدون دیدگاه

وقتی نوبت به برنامه ریزی عروسی می رسد، چیزهای زیادی وجود دارد که باید در مورد آنها فکر کنید، در نظر بگیرید و بودجه برای آنها داشته باشید. این فهرست بی پایان به نظر می رسد و ممکن است ندانید از کجا شروع کنید، اما وقتی نوبت به برنامه ریزی عروسی می رسد، مطمئناً چند چیز وجود دارد که باید نقطه شروع و اولویت شما باشد. همینطور برای مشاهده دیگر مقالات ما مانند عکاسی منظره و پیش زمینه در عکاسی به قسمت مقالات آتلیه روبان  بهترین آتلیه در اصفهان مراجعه کنید.

چرا عکاسی عروسی بسیار مهم است؟

مهمترین بخش عروسی زن و شوهر هستند، و این همان چیزی است که در پایان روز اهمیت دارد. با این حال، وقتی نوبت به برنامه ریزی برای یک روز بزرگ می رسد، باید با بسیاری از تامین کنندگان، از گل فروشی ها، بوتیک های عروس، غذاخوری ها صحبت کنید، این لیست ادامه دارد، همه این افراد به شما خواهند گفت که چقدر مهم است که آن را به درستی انجام دهید. گرفتن گل های مناسب، داشتن بهترین غذا، همه چیز به لباس بستگی دارد، خوب است، شما می خواهید با افراد پرشور کار کنید، اما آیا اینها در برنامه ریزی عروسی شما اولویت دارند؟ البته آنها باید گنجانده شوند و من نمی گویم هیچ کدام از اینها را کنار بگذارید، اما آیا آنها مهمتر از  عکاسی عروسی هستند ؟

من در مورد بسیاری از زوج‌هایی که فقط بودجه کمی برای عکاسی دارند، می‌خوانم و می‌شنوم، زوج‌هایی که در تلاش هستند تا عکسی را که دوست دارند برای عروسی‌شان که خیلی زود برگزار می‌شود پیدا کنند، و زوج‌هایی که عکاس ندارند زیرا نمی‌توانند. هزینه یکی این زوج ها اهمیت زیادی برای عکاسی قائل نشده انn.

چرا استخدام یک عکاس عروس حرفه ای اینقدر مهم است؟

آیا عکاسی عروسی مهمترین چیز در مورد عروسی شماست؟ نه، به هیچ وجه، اما وقتی نوبت به برنامه ریزی روز خاص شما می رسد، باید در لیست اولویت های چیزهایی که باید به آنها نگاه کنید، بودجه و رزرو کنید.

عکاسی عروسی مهم است زیرا روز شما را ثبت می کند، خاطرات شما را ثبت می کند، داستانی را روایت می کند و نه هر داستانی، داستان زیبایی از روز خاص شما را روایت می کند، روزی که هرگز فراموش نخواهید کرد. داستانی که می‌توانید به دوستان و خانواده، فرزندان و نوه‌هایتان نشان دهید، چیزی که برای همیشه خواهید داشت و می‌توانید آن را ارزشمند کنید.

عکاسی عروسی

عکاسی عروسی

یک روز و خاطرات فراوان

اگر به یک گل فروشی بروید، آنها دسته گل های زیبایی برای شما ایجاد می کنند، کیک ساز شما خوشمزه ترین و زیباترین کیک را برای روز شما درست می کند، لیست ادامه دارد، موضوع اینجاست، اینها چیزها و مواردی هستند که می توانند آنجا در روز شما، چیزهایی که شما و همه خواهید دید. با این حال، وقتی صحبت از عکاسی عروسی به میان می‌آید، شما برای چیزی پول می‌دهید که تا بعد از آن نخواهید دید، و بهترین عکاسان عروسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند، مهمان شما حتی نمی‌داند که آنجا هستند.

برای چه چیزی می پردازید؟

وقتی صحبت از برنامه ریزی عروسی به میان می آید، بیش از یک روز، یک عمر خاطرات است. این در مورد ثبت لحظات است، در مورد ثبت احساسات است، این در مورد این است که بتوانید روز را از طریق عکس های زیبا دوباره زنده کنید، در مورد لبخند زدن در لحظاتی است که هرگز نمی دانستید اتفاق افتاده است، دیدن احساسات در چهره خانواده و دوستان خود و مهمتر از همه. از همه، داشتن داستانی که می توانید برای همیشه به آن احترام بگذارید.

اگر فقط به عروسی خود فکر می کنید و به بودجه خود نگاه می کنید، مطمئن شوید که بودجه خود را برای عکاسی عروسی خود به حداکثر می رسانید، این فقط چند عکس از شما و شریک زندگی تان در روز عروسی تان نیست که زیبا و شاد به نظر می رسید، بلکه در مورد یک عکس زیبا است. داستان روز عروسی شما، از آماده شدن و لبخند زدن با ساقدوش هایتان، تا احساساتی که در چهره پدرتان در حالی که اشک می ریزد و با غرور نگاه می کند. ثبت جزئیات زیبا در روز خود پس از ساعت ها و روزهای برنامه ریزی، از گل های زیبا، لباس و محل برگزاری، ثبت روز در حین باز شدن، به تصویر کشیدن احساسات مهمانان، عصبانیت داماد، تا آن زمان. رقص اول، این هر داستانی نیست، این داستان شماست.

مواردی که باید در نظر گرفت

بودجه خود را به حداکثر برسانید.  آیا میهمانان متوجه خواهند شد که اگر کمی در هزینه گل خود صرفه جویی کرده باشید، آیا مهمانان شما واقعاً متوجه خواهند شد که اگر کمی در غذا صرفه جویی کرده باشید، آیا متوجه خواهند شد که کیک 5 طبقه نباشد؟ در جایی که می توانید کمی صرفه جویی کنید و بودجه عکاسی خود را به حداکثر برسانید، این تنها چیزی است که در پایان روز برای شما باقی می ماند.

سبک خود را پیدا کنید صدها عکاس عروسی برای انتخاب وجود دارد، و بیشتر آنها به سراسر کشور و حتی خارج از کشور سفر می کنند، زمانی را صرف تصمیم گیری در مورد سبک مورد علاقه خود کرده و عکاسی را پیدا می کنند که این موضوع را منعکس کند. مطمئن شوید که آثار و آلبوم های کامل آنها را بیشتر مشاهده می کنید، یک یا دو عکس زیبا نمی خواهید، شما یک داستان زیبا می خواهید که از ابتدا تا انتها از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

چگونه عکاس عروسی خود را انتخاب نکنیم

ما مقالات زیادی داریم که به شما در جستجو، یافتن، ملاقات و انتخاب عکاس عروسی ایده‌آلتان کمک می‌کند، اما در مورد کارهایی که نباید انجام دهید.

1. ارزان هستند

هنگام انتخاب عکاس خود فقط آنها را بر اساس ارزش و چیزهایی که شامل می شود انتخاب نکنید، فقط با عکاسی همراه نباشید که شامل عکس رایگان نامزدی، آلبوم چاپ شده، گالری آنلاین، خودکار USB، قاب عکس و تی شرت های چاپ شده است. به دلیل بیت های اضافی، آنها در درجه دوم عکس هایی هستند که گرفته می شوند. بسیار مهم است که عکاسی را که دوست دارید پیدا کنید و استخدام کنید.

کار آنها با سبک شما مطابقت دارد، می دانید که می توانید به آنها اعتماد کنید، با آنها احساس آرامش و آسودگی می کنید، همه این موارد باعث می شود روز راحت تری داشته باشید و همچنین عکس های بهتر و طبیعی تری ایجاد کنید. بسیاری از عکاسان بسته‌هایی را با قسمت‌هایی که قبلاً ذکر شد ارائه می‌دهند، از جمله عکس‌برداری نامزدی که روز به روز محبوب‌تر می‌شود، اگر با سبک شما مطابقت دارند، کارشان را دوست دارید و با آنها «کلیک» می‌کنید، این عالی است، اما فقط یک عکس انتخاب نکنید. عکاس صرفا بر اساس ارزش و آنچه شامل می شود.

2. آنها “انجام خواهند داد”

هنگام برنامه ریزی عروسی، میلیون ها و یک چیز وجود دارد که باید در مورد آنها فکر کنید، لیست بی پایان به نظر می رسد و گاهی اوقات ممکن است فکر کنید که “می شود”. شاید به عکاسان زیادی نگاه می‌کنید و در تلاش برای یافتن زمانی برای ملاقات با آنها برای مشاهده کارهایشان و نحوه کار خود هستید. مهم است که عکاسی را انتخاب نکنید فقط به این دلیل که زمان می برد و به نظر می رسد یک کار بی پایان است، وقت خود را صرف کنید و مطمئن شوید که نه تنها یک کار عکاس عروسی را پیدا می کنید که دوستش دارید، بلکه شخصی را نیز پشت دوربینی که دوست دارید پیدا کنید. وقتی آنها را پیدا کردید، احساس می کنید که به تازگی با یک دوست صمیمی صحبت کرده اید، کنار می روید، این بسیار مهم است و تفاوت واقعی در احساس شما ایجاد می کند و در مقابل دوربین قرار می گیرید.

عکاسان عروسی عاشق کاری هستند که انجام می دهند، آنها علاقه زیادی به صنعت دارند و علاقه زیادی به ثبت عروسی های زیبا دارند، ممکن است شما استرس داشته باشید و بسیاری از عکاسان متوجه می شوند و می توانند ارتباط برقرار کنند. فقط مطمئن شوید که عکاس مناسب خود را پیدا کرده اید، عکاسی که با سبک شما مطابقت داشته باشد و بتوانید به آن اعتماد کنید و با آن احساس آرامش کنید، با دل و جرات همراه باشید، اگر شکی ندارید، او را رزرو کنید! اما فقط نگویید “آنها انجام خواهند داد”.

3. آنها چند عکس خیره کننده دارند

هر جا که یک عکاس عروسی را ببینید، چه در اینجا در این سایت یا آنلاین باشد، تعداد زیادی عکس زیبا خواهید دید، مجموعه ای از عکس های خیره کننده که چشم شما را جلب می کند و شما را وادار می کند وای. این عالی است و شما باید عکاسی را پیدا کنید که کاری را که دوست دارید پیدا کنید و شما را وادار کند وای ، نکته در اینجا سازگاری است.

هنگام مشاهده یک کار عکاس، مطمئن شوید که آلبوم‌های کامل و کامل را می‌بینید، ممکن است به صورت آنلاین یا نسخه‌ای چاپی، مطمئن شوید که همه عکس‌ها خیره‌کننده هستند و کیفیت فوق‌العاده‌ای دارند، نه فقط یک یا دو عکس که عالی به نظر می‌رسند. یک عکاس خوب می تواند عکس های خیره کننده بگیرد، یک عکاس عروسی عالی می تواند از طریق عکس های زیبا داستانی را تعریف کند.

4. آنها توسط مکان توصیه می شود

بنابراین شما محل برگزاری عروسی خود را انتخاب کرده اید و تاریخ آن را رزرو کرده اید، بسته به محل برگزاری، ممکن است لیستی از تامین کنندگان پیشنهادی از غذا، گل فروشی ها، برنامه ریزان و عکاسان داشته باشند. این یک نقطه شروع عالی است، اما مهم است که فقط از این لیست خارج نشوید و چشمان خود را به گزینه های دیگر باز نکنید.  شما ممکن است سبک عکاسان دیگری را که ممکن است در اینجا دیده باشید ترجیح دهید، به عنوان مثال در لیست آنها نیست، ممکن است عکاسی را از لیست آنها ملاقات کرده باشید اما کاملا احساس خوشبختی نکرده باشید. عکاس عروسی خود را فقط با مرور عکس های توصیه شده توسط محل برگزاری به خطر نیندازید، مطمئن شوید که بهترین عکاسی را که می توانید بخرید و بهترین عکاسی را که می خواهید انتخاب کنید.

عکاسی عروسی

عکاسی عروسی

افکار نهایی

تمام این برنامه ریزی ها فقط برای یک روز است، یک روز با شریک زندگی خود ازدواج می کنید، یک روز این لحظه زیبا را با تمام خانواده و دوستانی که دوست دارید به اشتراک می گذارید. مطمئن شوید که آن خاطرات را حفظ کرده اید و به گذشته نگاه نکنید و ای کاش یک عکاس استخدام می کردید.

عکاسی درباره یک دوربین گران قیمت نیست، در مورد ثبت یک داستان است.

به یاد داشته باشید که وقتی نوبت به عکس‌های عروسی‌تان می‌رسد فقط یک فرصت دارید و بعد از تمام شدن عکس‌ها تنها چیزی است که برای همیشه با شما می‌ماند، مطمئن شوید که بهترین عکاس عروسی را که می‌توانید هزینه کنید و بهترین فرد را برای عکاسی استخدام کنید. روز عروسی شما این سرمایه‌گذاری است که خوشحال می‌شوید سال‌ها در این راه انجام داده‌اید، وقتی به آلبوم عروسی خود نگاه می‌کنید و آن لحظات و احساسات خاص را زنده می‌کنید.

عکاسی عروسی درباره لحظات منحصر به فرد است، این است که بتوانید روز را از طریق عکس های زیبا دوباره زنده کنید، این لبخند در لحظاتی است که حتی نمی دانستید این اتفاق افتاده است، دیدن هیجان و احساسات در چهره خانواده و دوستانتان و در بالا.

نوشتهٔ پیشین
عکاسی منظره: نکات حرفه ای
نوشتهٔ بعدی
چه چیزی بهترین عکاس عروسی را از بقیه متمایز می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/vakilesf/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home/vakilesf/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/vakilesf/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/vakilesf/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34