چگونه عکس های عروسی خانوادگی سریع و سرگرم کننده داشته باشیم

forumبدون دیدگاه

راهنمای نهایی برای عکاسی از عکس های عروسی خانوادگی

هنگام عکاسی از عروسی، یکی از مواردی که عکاسان می توانند با آن چالش داشته باشند، گرفتن عکس های عروسی خانوادگی است. عکس های عروسی گروهی، به خصوص برای گروه های بزرگتر، می تواند چالشی برای عکاسان عروسی باشد. راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید این عکس‌های عروسی خانوادگی را هم برای مشتریان عکاسی عروسی و هم برای تیم عکاسی خود تجربه کنید. در زیر راهنمای نهایی روز عروسی ما برای عکاسی خانوادگی در عروسی است!

آماده شدن پیش از موعد برای عکس های عروسی گروهی

مطمئن شوید که مشتریان شما یک لیست عکس عروسی ایجاد می کنند

از مشتریان خود بخواهید که لطفاً مطمئن شوند که یک لیست عکس عروسی خانوادگی تهیه کرده اند . می توانید به عروس یا داماد یادآوری کنید که لیست عکس عروسی خود را چند هفته قبل از عروسی ایجاد کنند. به این ترتیب، آنها احتمالاً لیست مهمانان خود را از قبل می شناسند و می دانند که چه کسانی را در لیست عکس های عروسی خانوادگی خود می خواهند. اگر مطمئن نیستند از کجا شروع کنند، یک نمونه چک لیست خانوادگی عکاسی عروسی در اختیارشان قرار دهید تا ایده هایی به آنها بدهید. همه خانواده ها یکسان نیستند، بنابراین آنها باید آن را با نیازهای خود تنظیم کنند.

در صورتیکه برای عکاسی خانوادگی در روز عروسی نیاز به آتلیه عروس در اصفهان یا آتلیه در اصفهان دارید کافیست با آتلیه روبان تماس گرفته تا بهترین قرار مشاوره را با شما تنظیم کنیم.

نمونه لیست عکس های عروسی خانوادگی

 • عروس، مامان
 • عروس، بابا
 • عروس، مامان، بابا
 • عروس، خواهر و برادر
 • عروس، مامان، بابا، خواهر و برادر
 • عروس، خواهر و برادر فردی
 • داماد، مامان
 • داماد، بابا
 • داماد، مامان، بابا
 • داماد، خواهر و برادر
 • داماد، مامان، بابا، خواهر و برادر
 • داماد، خواهر و برادر فردی
 • عروس، داماد، مادر، بابا
 • عروس، داماد، مامان داماد، بابای داماد
 • عروس، داماد، مامان عروس، بابای عروس
 • عروس، مادر، مادربزرگ
 • داماد، پدر، پدربزرگ
 • عروس، داماد، پدربزرگ و مادربزرگ عروس
 • عروس، داماد، پدربزرگ و مادربزرگ داماد
 • عروس، داماد، عمه و عمه عروس
 • عروس، داماد، عمه و عمه داماد
 • عروس، داماد، حلقه دار، دختر گل
 • عکس گروهی همه اعضای خانواده
 • عکس دسته جمعی همه اعضای خانواده عروس با عروس و داماد
 • عکس دسته جمعی همه اعضای خانواده داماد با عروس و داماد

روابط حساس با زوج متاهل را بررسی کنید

قبل از عروسی، هر گونه روابط حساس در خانواده را با عروس یا داماد خود بررسی کنید. گاهی طلاق ها یا روابط تیره ای وجود دارد که ممکن است جدول زمانی عکاسی خانوادگی شما را کمی تغییر دهد. با آنها از محل همدلی به موضوع نزدیک شوید، اما همچنین تکرار کنید که برای شما بسیار مهم است که از قبل بدانید.

عکس عروسی خانوادگی

عکس عروسی خانوادگی

افزودن تصاویر خانوادگی به جدول زمانی روز عروسی

مطمئن شوید که عروس یا داماد شما زمان کافی را برای عکس های عروسی خانوادگی در جدول زمانی روز عروسی خود اختصاص داده اند. اگر آنها در حال انجام اولین نگاه هستند ، اغلب می توان عکس های عروسی خانوادگی را قبل از مراسم انجام داد. به این ترتیب، زوج شما فقط باید روی ازدواج و تفریح ​​بعد از آن تمرکز کنند. اگر آنها نگاه اول را انجام نمی دهند یا ترجیح می دهند عکس های عروسی خانوادگی بعد از مراسم باشد، مطمئن شوید که زمان کافی بر اساس اندازه خانواده اختصاص داده شده است. اگر زن و شوهر خانواده پرجمعیتی داشته باشند، نسبت به یک موقعیت خانوادگی کوچک بسیار بیشتر طول می کشد. پیش از موعد با آنها به جدول زمانی و لیست عکس های عروسی خانوادگی آنها بروید، و اگر آنها برنامه ریزی دارند.

تنظیم عکس های عروسی خانوادگی

یک فضای بزرگ برای گرفتن عکس های خانوادگی گروهی انتخاب کنید

محل برگزاری را از قبل جستجو کنید تا فضای بزرگی برای گرفتن عکس های گروهی خود پیدا کنید. اگر در داخل خانه است، مطمئن شوید که شما یا یک دستیار نور را زودتر از موعد تنظیم کرده اید تا به درستی عکاسی عروسی خانوادگی را ثبت کنید. اگر فضا در خارج از منزل است، برای اندازه گیری خوب در صورت تغییر نور طبیعی، یک تنظیم فلاش خارج از دوربین را در نظر بگیرید. عکس‌های خانوادگی چیزی است که می‌توانید با نور طبیعی انجام دهید، اما عکاسان ممکن است یک کیت نورپردازی را برای یکپارچگی تنظیم کنند.

از زوج های خود بخواهید که یک عضو جشن عروسی را برای بحث و جدل تعیین کنند

اغلب در جشن عروسی شخصی وجود دارد که خانواده این زوج را خیلی بهتر از شما می شناسد. عکاسان عروسی اغلب برای خانواده مشتریان خود غریبه هستند. از عروس یا داماد بخواهید یکی از اعضای مهمانی عروس را تعیین کند تا در بحث و جدل برای عکس به شما کمک کند . این کار پیدا کردن اعضای خانواده برای عکس های عروسی را آسان می کند. جدول زمانی روز عروسی با کسی که خانواده را می شناسد که به شما کمک می کند بسیار روان تر خواهد بود. یک جایگزین برای این، داشتن یک دستیار عکس است که نام اعضای خانواده را در لیست عکس عروسی صدا می کند و آنها را برای حضور در عکس بعدی ردیف می کند.

عکاسی از عکس های عروسی خانواده

وقتی صحبت از عکاسی از خانواده در روز عروسی به میان می آید، باید به چند نکته توجه کرد. هدف از گرفتن عکس های عروسی خانوادگی ایجاد یک مستند ثابت از خانواده در روز عروسی است تا زوجین در مورد آن فکر کنند.

استفاده از سه پایه یا مونوپاد را برای عکس های عروسی گروهی در نظر بگیرید

اگر در روز عروسی همه عکس‌های گروهی را در یک مکان می‌گیرید، از سه پایه یا مونوپاد استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا عکس های عروسی خانوادگی ثابتی بگیرید. همچنین به فرآیند ویرایش و روتوش شما کمک خواهد کرد. ممکن است موارد خاصی وجود داشته باشد که لازم باشد سر یک مهمان را با یک عکس متفاوت از آنها عوض کنید تا عکس گروهی ثابت بماند.

تنظیمات خود را یکسان نگه دارید

هنگامی که تنظیمات خود را برای عکس های گروهی مشخص کردید، به آنها بچسبید. اگر می توانید در طول گرفتن عکس های خانوادگی در روز عروسی به آن کمک کنید، تنظیمات خود را تغییر ندهید. این به ایجاد ثبات بیشتر در عکاسی عروسی خانوادگی شما کمک می کند. اگر با نور طبیعی عکاسی می‌کنید و در روز عروسی ابری از بالای سرتان می‌گذرد، در میانه‌ی گرفتن عکس‌های خانوادگی کار زیادی نمی‌توانید انجام دهید – به همین دلیل است که بسیاری از عکاسان نور فلاش خارج از دوربین را انتخاب می‌کنند. تنظیم برای عکس های خانوادگی این به حفظ زیبایی شناسی یکسان در سراسر صفحه کمک می کند.

از فریم های زیادی استفاده کنید

داشتن تعداد زیادی از افراد در یک عکس، جایی برای اشتباهات باقی می گذارد. عکاسی از فریم های زیاد به شما این امکان را می دهد که بعداً هر گونه چشمک زدن یا سایر مشکلات ناخواسته را ویرایش کنید. هنگام عکس‌های خانوادگی در روز عروسی، دوربین خود را در حالت رانندگی بالاتر بگذارید. مطمئن شوید که در این مدت فقط برای عکس‌های خانوادگی به کارت حافظه جداگانه سوئیچ کنید. این به شما بیمه اضافی می دهد که اگر اتفاقی فاجعه بار در روز عروسی رخ دهد، عکس های عروسی خانوادگی از عکس های دیگر جدا می شود.

آنها را بخندان

در اتاق بخوانید که چگونه مشتریان و خانواده آنها به جوک های خاص پاسخ می دهند. برخی از خانواده ها کمی رسمی تر هستند، در حالی که برخی دیگر بسیار آرام هستند. خانواده های عکاسی عروسی خود را بخندانید. خنده و واکنش های واقعی باعث به یاد ماندنی ترین عکس های عروسی خانوادگی می شود. گاهی اوقات برای عکاسان، این حتی به معنای مسخره کردن کمی خود است.

انواع دیگر عکس های خانوادگی که باید در روز عروسی در نظر بگیرید

پرتره های رسمی عروسی خانوادگی تنها انواع عکس های خانوادگی نیستند که در روز عروسی باید در نظر گرفته شوند. به فرصت های دیگر برای گرفتن لحظات مهم خانوادگی فکر کنید. این عکس‌ها معمولاً در یک محیط غیررسمی‌تر عکس خانوادگی هستند. در طول روز عروسی، داماد و عروس شما ممکن است لحظات خاصی داشته باشند که اعضای خانواده و به خصوص والدین آنها را درگیر کند. به لحظات عکس خانوادگی عروسی غیررسمی زیر فکر کنید .

نوشتهٔ پیشین
تمام نکات عکاسی عروسی که برای موفقیت به آن نیاز دارید
نوشتهٔ بعدی
9 عکسی که هر عکاس عروسی باید بداند چگونه بسازد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/vakilesf/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home/vakilesf/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/vakilesf/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/vakilesf/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34