راهنمای عکاسی عروسی ماجراجویانه

forumبدون دیدگاه

اگر شما هم مانند ما هستید، عاشق زیبایی فضای باز هستید و از ماجراجویی الهام گرفته اید. شما عاشق روشی هستید که شریکتان شما را به چالش می کشد و چقدر با هم سرگرم می شوید. شما از باران  یا کثیف شدن لباستان به خاطر خاطره سازی نمی ترسید  . (عکاسی ماجراجوی عروسی!)

ازدواج یک ماجراجویی است و عروسی فقط روز اول است. ما می خواهیم تصاویری بی انتها ایجاد کنیم که پیوندی را که به اشتراک می گذارید، مکان هایی که الهام بخش شما هستند، جامعه ای که از شما حمایت می کند و تفریحی که داشتید را به شما یادآوری کند. به طور خلاصه، ما به تجربه شما اهمیت می دهیم.

ما در عکاسی ماجراجویانه عروسی با استفاده از مناظر حماسی به عنوان محیط داستان عشق تخصص داریم. چه در حال فرار روی قله کوه باشید   یا با همه عزیزانتان در جایی که برایتان مهم است جمع شوید، ما می‌خواهیم به ثبت روزتان کمک کنیم. ما در آتلیه عکاسی روبان بهترین عکاسی عروسی در اصفهان و عکاسی خوب در اصفهان را برای شما با مناسب ترین قیمت انجام میدهیم.

راهنمای عروسی ماجراجویی

عشق شما یک ماجراجویی است، عروسی شما نیز باید باشد. در زیر یک راهنمای عروسی ماجراجویانه را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند تا در فرآیند تصور عروسی ماجراجویانه یا تجربه فرار رویایی خود به شما کمک کند. از این ایده های عروسی ماجراجویی برای شروع برنامه ریزی خود لذت ببرید.

برنامه ریزی عروسی  می تواند استرس زا باشد، چه در مسیر سنتی بروید، چه به یک عروسی صمیمی نگاه کنید، چه برنامه ریزی برای فرار رویایی خود برای  مبادله عهد . مطمئناً، انتظارات دیگران می تواند وحشیانه باشد، اما انتظارات شما نیز می تواند وحشیانه باشد! به عنوان عکاسان ماجراجویی فرار و عکاسان عروسی سنتی برای زوج‌های ماجراجو ، همه اینها را دیده‌ایم.

عکاسی عروسی ماجراجویانه

عکاسی عروسی ماجراجویانه

عکاسی عروسی ماجراجویی چیست؟

عروسی ماجراجویی چیست؟ این داستان عشق شما است که با شخصیت ها، محیط و طرح شما کامل می شود. یک عروسی ماجراجویانه در واقع فقط یک عروسی است که ماجراجویی های بیشتری را با میانگین روز عروسی شما ترکیب می کند.

برای زوج‌ها، عروسی‌های ماجراجویانه ممکن است به معنای بالا رفتن از کوه و تبادل عهد در قله باشد. برای دیگر زوج‌ها، عروسی‌های ماجراجویانه ممکن است به معنای بردن مهمانانشان به قایقرانی در آب قبل از عروسی در پیست اسکی مجلل باشد.

ما در قوانین بزرگ نیستیم، ما در عشق بزرگ هستیم! آیا می خواهید ماجراجویی را به عروسی سنتی خود اضافه کنید؟ ما می توانیم به شما نشان دهیم که چگونه. برای بالا رفتن از یک کوه و تبادل عهد در زیر ستاره ها با یک عکاس فرار ماجراجویی آماده هستید؟ ما آنجا هستیم.

چرا عروسی ماجراجویی را انتخاب کنید؟

زمانی که ما کسب و کار عکاسی خود را شروع کردیم، عروسی های ماجراجویی واقعا وجود نداشتند. تنها چیزی که می‌دانستیم این بود که به‌عنوان عکاس در گفتن داستان‌های ماجراجویانه مهارت داشتیم. به عنوان یک زوج، عشق و ماجراجویی مهمترین ارزش های ما بود.

ما بازاریابی را به عنوان یک تیم عکاس عروسی ماجراجویی شروع کردیم زیرا می‌خواستیم زوج‌هایی را جذب کنیم که ارزش‌های مشابهی با ما داشتند. ما شخصاً یک عروسی تا حدی سنتی در یک مکان عروسی گرفتیم تا پدربزرگ و مادربزرگ ما بتوانند در آن شرکت کنند. اما ما آن عروسی را در ورودی پارک ملی برگزار کردیم که در آن عاشق پیاده روی و صخره نوردی بودیم و صبح روز عروسی دوستان و خانواده خود را با خودمان پیاده روی کردیم.

اگر ماجراجویی بخش بزرگی از زندگی شماست، پس می تواند موضوع عروسی شما باشد. این می تواند به معنای یک ماجراجویی حماسی برای روز فرار شما باشد یا به سادگی یک ماجراجویی کوچک به عروسی بزرگ سنتی شما اضافه کند. هر کاری که تصمیم می گیرید انجام دهید، روز عروسی شما باید یک تجربه به یاد ماندنی باشد که به شما کمک می کند ازدواج پیش رو را آغاز کنید.

هر عروسی می تواند ماجراجویی باشد

از آنچه فکر می کنید یک عروسی ماجراجویی است نترسید. گاهی اوقات پیاده روی در لباس عروسی شما و گاهی اوقات فقط به معنای یافتن راه هایی برای اضافه کردن کمی ماجراجویی به روز عروسی است. اجازه دهید کمک کنیم!

ما زوج‌هایی را دیده‌ایم که در جایی حماسی ادای نذرهای ماجراجویانه دارند و روز بعد یا حتی هفته بعد به یک پذیرایی سنتی‌تر می‌روند. زوج‌های دیگر خانواده‌هایشان را از کوهی در میان ناکجاآباد راندند. گزینه ها بی پایان هستند و شما می توانید تعادل مناسب ایده های عروسی ماجراجویی را برای خود برنامه ریزی کنید.

ایده های عروسی ماجراجویی خود را برنامه ریزی کنید

بیایید به برنامه ریزی عروسی ماجراجویی خود بپردازیم. ما با عکاسی نامزدی شروع می کنیم و به روز عروسی می رسیم. مجدداً، اگر به یاد داشته باشید که در طول فرآیند برنامه ریزی به اولویت ها و ارزش های خود فکر کنید، به شما کمک می کند که از ریل خارج نشوید.

با عکاسی ماجراجویانه نامزدی کارها را شروع کنید

عکاسی ماجراجویانه نامزدی یک راه عالی برای شروع ماجراجویی حماسی است که عروسی و ازدواج شما است. از آنجایی که یک جلسه نامزدی فقط شما و عکاسانتان هستید، انعطاف زیادی برای برنامه ریزی برای ماجراجویی وجود دارد. محدودیت‌های زمانی کمتری نسبت به روز عروسی وجود دارد که گزینه‌هایی را برای مکان‌ها باز می‌کند.

عکس‌های نامزدی جلسات ماجراجویی بسیار خوبی را ایجاد می‌کنند، زیرا ما زمان داریم تا در جایی کاملاً خیره‌کننده پیاده‌روی کنیم تا آن عکس‌های حماسی را بگیریم که برای همیشه آن‌ها را گرامی خواهید داشت. همچنین این یک راه عالی برای به دست آوردن ایده ای است که چقدر ماجراجویی برای روز عروسی شما واقع بینانه است. به عنوان مثال، انجام عکس های نامزدی خود در یک پارک ملی به شما کمک می کند تا ایده ای در مورد آنچه در یک عروسی در پارک ملی وجود دارد به شما ارائه دهد.

جزئیات برنامه ریزی عروسی معمولی

مانند هر عروسی، باید بودجه تعیین کنید ، لیست مهمانان ایجاد کنید و متخصصان عروسی را استخدام کنید. همچنین اگر در مکانی مانند پارک ازدواج می کنید، ممکن است نیاز به دریافت مجوز داشته باشید. هنگامی که تصمیم می گیرید چه کسی دعوت شده است، به محدود کردن انتخاب های مکان شما نیز کمک می کند.

شما می خواهید درباره خود مراسم و نذرها، خواندن یا سایر حرکات نمادین خود صحبت کنید. ممکن است به این فکر کنید که دکوراسیون خود را با موضوع ماجراجویی نگه دارید. اگر مهمان دارید، باید اطلاعاتی در مورد تدارکات، محل اقامت و حمل و نقل ارائه دهید.

از آنجا به برنامه ریزی لحظات به یاد ماندنی می پردازیم. شاید برای همه یا فقط خودتان فعالیت های ماجراجویی برنامه ریزی کنید.

انتخاب مقصد عروسی ماجراجویی خود

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا هزینه های سفر خود را به حداقل برسانیم تا شما در عکاسی عروسی سرمایه گذاری کنید. برای برنامه‌ریزی جدول زمانی، یافتن  مناظر زیبا  برای عکس‌های ماجراجویانه، یا اینکه چگونه ماجراجویی رویایی خود را با فشار خانواده متعادل کنید، به کمک نیاز دارید؟ ما می‌توانیم خرد حاصل از بیش از ده سال تجربه تماشای ازدواج زوج‌ها را به اشتراک بگذاریم.

برنامه ریزی برای آب و هوا و تدارکات

عامل اصلی که باید در نظر داشته باشید این است که شما یک ماجراجویی می خواهید. این بدان معناست که با وجود تمام برنامه ریزی ها و آمادگی های شما، بخشی از یک ماجراجویی این است که نمی توانید همه چیز را کنترل کنید. چیزی که نمی توانیم کنترل کنیم آب و هوا است.

با این حال، ما می‌توانیم برای آب و هوا و سایر تدارکاتی که در ازدواج در یک مکان دورافتاده دخیل هستند برنامه‌ریزی کنیم. فقط کمی آینده نگری لازم است تا بدانید به چه چیزی نیاز دارید. توجه داشته باشید که هرچه افراد بیشتری اضافه کنید، نیازهای بیشتری را باید در نظر بگیرید.

همانطور که برنامه خود را انجام می دهید، مشخص می کنید که چه چیزی باید با خود داشته باشید. لایه هایی برای گرما، آب و تنقلات. اینها ملاحظات اصلی هستند، اما ما همچنین دیده ایم که زوج هایی کیک و لیوان شامپاین را به پارکینگ های پارک ملی آورده اند.

برنامه ریزی برنامه

اگر در حال فرار ماجراجویی هستید، عکاس شما احتمالاً به عنوان یک برنامه ریز عروسی عمل خواهد کرد. ما به عنوان عکاس اغلب به برنامه ریزی برنامه روز بر اساس اولویت ها کمک می کنیم. اگر مهمانان عروسی برای برنامه ریزی دارید، این یک عامل بزرگ است.

در غیر این صورت ما به طور کلی برای بهترین عکس ها حول بهترین نور برنامه ریزی می کنیم. خوشبختانه طلوع و غروب خورشید نه تنها خیره کننده است، بلکه در بیشتر مکان ها نیز کمتر شلوغ است. شما می خواهید برای خود مراسم برنامه ریزی کنید و سپس در چند مکان برای پرتره کاوش کنید.

از آنجا، هر رویداد دیگری را که می‌خواهید در روز خود بگنجانید، مانند بریدن کیک، اشتراک‌گذاری اولین رقص یا صرف غذا، برنامه‌ریزی خواهید کرد. اگر عروسی معمولی تری دارید، پس باید ماجراجویی را با نیازهای بقیه روز هماهنگ کنید.

لباس عروسی ماجراجویی

ملاحظات اصلی در مورد لباس عروسی، کفش ها و لایه ها هستند. علیرغم این واقعیت که عروس ها را با لباس های نازک در دریاچه های یخ زده در زمستان می بینید، عناصر می توانند خشن باشند. کفش‌هایی بپوشید که بتوانید با آن پیاده‌روی کنید، همیشه می‌توانید کفش‌های پاشنه‌دار برای تعویض یا پوشیدن در پذیرایی خود بیاورید.

زمانی که عکس نمی‌گیرید، باید لایه‌هایی برای گرم نگه‌داشتن شما داشته باشید و در صورت وزش باد به مقدار زیادی اسپری مو می‌خواهید. به غیر از این، عروسی های ماجراجویانه بسیار سرگرم کننده هستند، زیرا شما لباس های شیک مانند عروسی می پوشید اما در جایی به طرز حماسی زیبایی در یک ماجراجویی هستید.

اگر مهمان دارید، مهم است که به آنها بگویید چقدر ماجراجویی انتظار دارید. ممکن است در نظر داشته باشید که به آنها بگویید چه کفشی بپوشند و چه کتی با خود بیاورند. ممکن است مردم انتظار نداشته باشند که در روز عروسی شما به ربات نیاز داشته باشند.

راهنمای عکاسی عروسی ماجراجویانه

راهنمای عکاسی عروسی ماجراجویانه

به دنبال عکاس عروسی یا فرار هستید؟

روز فرار، عروسی صمیمی یا بیگ بش، ما همه آنها را دوست داریم و می توانیم به شما کمک کنیم تا سطح مناسبی از عکاسی ماجراجویانه عروسی را برای روز بزرگ خود پیدا کنید. ما آسان و قابل دسترس هستیم، هدف ما این است که شما احساس راحتی کنید و سطح استرس شما با رسیدن ما کاهش یابد. ما می‌خواهیم تجربه عروسی شما در کانون توجه باشد، عکس‌های عالی از اینجا می‌آیند.

ما از قبل از این که حتی یک چیز باشد، عروسی‌های ماجراجویانه عکاسی می‌کردیم  . این لحظات گرانبها با نزدیکترین دوستان شماست، این است که می‌گویم با بهترین دوستت انجام می‌دهم، داشتن یک ماجراجویی شگفت‌انگیز در محاصره همه عزیزان یا فقط یک عکاس. با ما تماس بگیرید ، ما ترسی نداریم که شما را برای کشف خط الراس مورد علاقه خود یا عکس های عروسی فراموش نشدنی کوهستانی دنبال کنیم.

 

نوشتهٔ پیشین
قبل از انتخاب مقصد عروسی چه نکاتی را باید بدانید
نوشتهٔ بعدی
نمونه جدول زمانی عکاسی عروسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست