راهنمای کامل عکس نامزدی تابستانی

forumبدون دیدگاه

با طولانی شدن روزها و گرم شدن دما، زوج ها در سراسر کشور خود را برای جلسات عکاسی نامزدی تابستانی آماده می کنند. این زمان از سال برای عکس نامزدی تابستانی ایده آل است زیرا گل های شکوفه و فضای سبز سرسبز پس زمینه ای عالی را ایجاد می کند. چه در حال گرفتن عکس نامزدی در ساحل یا عکس در شهر باشید، یک عامل نگران کننده دارد: گرما. آیا رطوبت ظاهر عالی را به هم می زند؟

گاهی اوقات هوا گرم است و ما نمی‌توانیم آن را دور بزنیم، اما عبور از آن منجر به این تصاویر زیبا می‌شود. ارزش یک ساعت گرم بودن را دارد، و ما همیشه به زوج‌ها می‌گوییم که در نهایت ما آنقدر سرگرم خواهیم شد و آن‌ها آنقدر به یکدیگر علاقه پیدا می‌کنند که همه چیز را فراموش می‌کنند!

آیا می خواهید نکات و ترفندهای بیشتری برای موفقیت آمیز کردن عکس نامزدی تابستانی خود بیاموزید؟ ما آنچه را که باید قبل از رزرو عکاسی خود بدانید را توضیح می دهد.

 

برای عکس نامزدی تابستانی چه بپوشیم؟

انتخاب لباس برای هر جلسه عکس نامزدی مشکل است. شما خواهان لباس های متملق هستید، اما همچنین می خواهید راحت باشید تا بتوانید آرامش داشته باشید و خودتان باشید. گرما و رطوبت بالقوه را اضافه کنید و تصمیم گیری در مورد کمد لباس بسیار پیچیده تر می شود. بنابراین، برای عکس های نامزدی تابستانی چه بپوشید؟

از نظر رنگی، توصیه می شود که رنگ های خنثی تر و ملایم تر را انتخاب کنید. دوربین به طور طبیعی سایه های صورتی، آبی، رنگ های خنثی پیچیده، سبز، کرم و سفید را دوست دارد. این رنگ‌ها بسیار زیاد است، بنابراین شما قطعاً طیفی از رنگ‌ها دارید که به زیبایی عکاسی کمک می‌کنند.

 

مزایای گرفتن عکس نامزدی تابستانی

بسیاری از زوج‌ها به دلیل دمای ملایم‌تر و پس‌زمینه‌های به همان اندازه زیبا، برای عکس‌های نامزدی به بهار و پاییز متمایل می‌شوند، اما عکس‌های نامزدی تابستانی نیز مزایای زیادی دارند. در تابستان، شما این شکوفه های زیبا و کامل را دارید، به خصوص در باغ های طبیعی. “این به شما گزینه های مختلف موقعیت مکانی فوق العاده می دهد.” اگر می خواهید چند عکس کنار آب بگیرید، عکس های نامزدی ساحلی نیز در تابستان باورنکردنی است.

یکی دیگر از طرفداران یک جلسه عکاسی در تابستان نورپردازی است. در اوایل بهار و اواخر پاییز، خورشید حوالی ساعت 6 غروب می کند. جلسات عکس نامزدی خود را حدود یک یا دو ساعت قبل از غروب خورشید شروع کنید تا از رنگ های ملایم ساعت طلایی استفاده کند. این بدان معناست که یک جلسه اوایل بهار می تواند حدود ساعت 4:30 بعد از ظهر یا 5 بعد از ظهر شروع شود و ممکن است لازم باشد نیم روز از کار خود را مرخصی بگیرید تا به موقع برای جلسه آماده شوید.

در تابستان، بسته به موقعیت مکانی شما، خورشید حدود ساعت 20 یا 21 غروب می کند. این به شما زمان کافی را می دهد تا بدون عجله استرس آماده شوید و اطمینان حاصل کنید که جلسه عکس شما تا حد امکان بی عیب و نقص است.

قیمت کلیپ فرمالیته عروسی

 

معایب گرفتن عکس نامزدی در تابستان

صحبت کردن در مورد عکس های نامزدی تابستان بدون صحبت در مورد گرما سخت است، اما این تنها مشکل فصل است. با این حال، به خصوص اگر عکاس شما مجهز باشد و آماده باشد تا شما را در طول جلسه راحت نگه دارد، نباید یک معامله شکن باشد. برخی از زوج‌ها نگران این هستند که رطوبت چگونه روی موهایشان تأثیر می‌گذارد، اما این در واقع می‌تواند مثبت باشد.

 

نکات عکس نامزدی تابستانی

مانند هر جلسه عکس دیگری، بهترین راه برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن عکس نامزدی تابستانی این است که قبل از روز واقعی با عکاس خود ارتباط برقرار کنید. با عکاستان صحبت کنید و کل طرح را بررسی کنید. به آن‌ها بگویید چه نوع مکان‌هایی را برای پس‌زمینه دوست دارید، یا چه مکانی برای شما خاص است؟ اگر زودتر از موعد درباره این موارد صحبت کنید، زمانی که به جلسه می‌رسید راحت‌تر می‌شود.

همچنین، تابستان به این معنی است که مکان‌های بیشتری در فضای باز برای عکس‌های شما است. اگر در پس‌زمینه‌تان خلاق باشید، چه باغ، ساحل، اسکله یا حتی در قایق، به یاد داشته باشید که همه چیز برای تفریح ​​است. جلسه نامزدی شما مانند نگاهی پنهانی به عکاسی عروسی شماست. شما برای مدت طولانی به این خاطرات نگاه خواهید کرد، بنابراین سعی کنید نگران چیزی مانند گرما نباشید. به یاد داشته باشید، شما یک قدم به ازدواج نزدیکتر شده اید، پس لذت ببرید!

پیش از این، نکات بیشتری را همراه با الهام از زوج های واقعی کشف کنید تا به شما کمک کند برای عکس های نامزدی تابستانی آماده شوید.

 

یک لباس بلند و روان با رنگ روشن را امتحان کنید

لباس های بلند و روان را انتخاب کنید، زیرا این لباس‌ها تقریباً تمام تیپ‌های بدن را تکمیل می‌کنند و شما را تا حد ممکن در طول جلسات عکاسی تابستانی خنک نگه می‌دارند. به علاوه، این حرکت در عکس‌ها بسیار زیبا به نظر می‌رسد.

رنگ های خنثی برای عکس های نامزدی ایده آل هستند. این رنگ ها به طور یکپارچه با اکثر محیط ها ادغام می شوند و شما را متمایز می کنند.

 

از گرما و رطوبت نترسید

بسیاری از اثرات منفی رطوبت روی مو می ترسند، اما رطوبت اغلب موهای شما را زیباتر می کند. فرها و مدل‌های آزادتر و طبیعی‌تر به زیبایی در عکس‌ها دیده می‌شوند.

 

منظره خود را تکمیل کنید

اگر در یک باغ عکس می گیرید، باید از سبزی هایی که با پس زمینه ترکیب می شوند اجتناب کنید. در عوض، سعی کنید رنگ های صورتی ملایم یا آبی را انتخاب کنید که واقعاً می توانند ظاهر شوند. اگر مطمئن نیستید که بر اساس مکانی که قرار است عکس بگیرید چه بپوشید، از عکاس خود ایده بگیرید.

 

یک مکان تابستانی پیدا کنید

اگر در تابستان عکس های نامزدی می گیرید ، می توانید از تنوع مکان نیز استفاده کنید. خواه ساحل باشد یا اسکله قایق، با پس زمینه خود خلاقیت به خرج دهید. و اگر نیاز به الهام دارید، برای ایده‌ها به عکاس خود تکیه کنید.

 

از ساعت طلایی استفاده کنید

نورپردازی قبل از طلوع و غروب خورشید برای عکس های نامزدی تابستانی شما ایده آل است. این نور گرم و ملایم باعث می شود عکس های شما ظریف و ویرایش شده باشند. حتی بهتر؟ این ساعات نیز معمولا خنک تر هستند.

 

به عکاس خود اعتماد کنید

گرما ممکن است احساس عرق کردن و ناراحتی در شما ایجاد کند، اما نترسید: عکاس شما آموزش دیده است تا شما را به بهترین شکل ممکن نشان دهد! به عکاس خود اعتماد کنید تا شما را در بهترین نور ممکن و در ژست های سرگرم کننده و طبیعی ثبت کند .

 

ماجراجو شوید

در بیشتر موارد، شما فقط یک بار عکس نامزدی می گیرید، بنابراین ممکن است ماجراجویی کنید و از آن نهایت استفاده را ببرید. اگر در حال گرفتن عکس نامزدی در ساحل هستید، از گذاشتن پاهای خود در آب نترسید. شما همچنین می توانید از منطقه راحتی خود خارج شوید و اولین رقص خود را تمرین کنید .

 

یک آرایشگر استخدام کنید

اگر قصد دارید یک آرایشگر را برای روز عروسی خود استخدام کنید ، عکس های نامزدی زمان بسیار خوبی برای انجام آزمایشی است تا ببینید استایل در عکس ها چگونه به نظر می رسد. بعلاوه، این متخصصان در مورد آرایش ضد تعریق باهوش هستند. می توانید مطمئن باشید که در طول فیلمبرداری خونسرد، آرام و جمع به نظر خواهید رسید.

 

حیوان خانگی خود را بیاورید

یک حیوان خانگی را با نامزد خود به اشتراک بگذارید؟ آنها را برای جلسه عکس بردارید تا بتوانید یک پرتره خانوادگی مناسب بگیرید.

 

مکان های خود را جستجو کنید

قبل از رفتن به جلسه عکس خود، برای یافتن مکان های ایده آلی که می خواهید عکس بگیرید، تحقیق کنید . به دنبال مزارع با گل های شکوفه، سواحل با صخره های زیبا و محله های شهری باشید که برای شما و شریک زندگیتان معنادار هستند.

 

به شریک زندگی خود کمک کنید

عکس گرفتن طبیعی ترین چیز در دنیا نیست و برای همه آسان نیست. اگر شریک زندگی شما خجالتی از دوربین است، برای کمک به او در آرامش باشید، از این روند لذت ببرید، و به عنوان یک تیم برای گرفتن عکس هایی که هر دو دوستشان دارید، همکاری کنید.

نوشتهٔ پیشین
عکاسی ساحلی
نوشتهٔ بعدی
10 نکته چاپ عکس برای سفارشات با کیفیت بالاتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست