عکاسی ساحلی

forumبدون دیدگاه

مزایای عکاسی ساحلی 

زوج‌ها از سراسر جهان برای استراحت و برقراری ارتباط مجدد به مقصدهای ساحلی پناه می‌برند . در نتیجه، ساحل محیطی عالی برای استفاده از یک محیط سالم و رمانتیک برای ایجاد خاطراتی است که برای تمام عمر باقی می‌مانند. سواحل فضای زیادی را برای خلاقیت در پیشنهاد شما و ایجاد پس زمینه عالی برای عکس های نامزدی زیبا برای به اشتراک گذاشتن با خانواده و دوستان فراهم می کند.

معایب پیشنهاد ساحل 

مانند بسیاری از فعالیت های خارج از منزل ، آب و هوا مهمترین عاملی است که باید هنگام برنامه ریزی برای عکاسی ساحلی در نظر گرفت. زمانی مناسب از سال را در نظر بگیرید، در مورد فصل های بارانی در مقصد تحقیق کنند و بررسی کنند که آیا ممکن است دمای بالا در آن زمان پیش بینی شود یا خیر. بسیاری از سواحل عمومی هستند، بنابراین بهتر است زوج‌ها مکان‌های مجاز یا خصوصی را انتخاب کنند.

نکات کاربردی

نحوه برنامه ریزی یک عکاسی ساحلی 

داشتن یک متخصص محلی یا متخصص در رویدادها در کنار شما می تواند به آرامش اعصاب و ایجاد یک برنامه اضطراری برای خطرات اطراف کمک کند. بسیاری از استراحتگاه‌های ساحلی و جوامع ساحلی بسته‌ها یا خدمات خاصی را ارائه می‌دهند که می‌توان از قبل برای اطمینان از تجربه پیشنهادی آرام ترتیب داد. ما متوجه می‌شویم که گاهی اوقات پیشنهاد دهنده در مورد این فرآیند کمی عصبی است، بنابراین داشتن کسی که می‌تواند در تدارکات کمک کند یک مزیت فوق‌العاده است. 

چه تصمیم دارید به تنهایی این کار را انجام دهید یا از یک برنامه ریز متخصص کمک بگیرید، این نکات را در نظر داشته باشید تا مطمئن شوید پیشنهاد عکاسی ساحلی شما بدون مشکل انجام می شود. 

  1. مکان عالی را جستجو کنید. حریم خصوصی را بررسی کنید، به دنبال پس‌زمینه‌ای زیبایی‌شناختی برای عکس‌ها بگردید ، و از همه مهم‌تر، مکان‌هایی را که برای شما و شریک زندگی‌تان معنای خاص یا احساسی دارند، اولویت‌بندی کنید. 
  2. محل حرکت خود را علامت بزنید. ایده خوبی است که قبل از طرح سوال، محل راهنمایی همسرتان را مشخص کنید. سعی کنید خیلی به آب نزدیک نشوید.
  3. عکاسی را استخدام کنید تا لحظه‌ها را ثبت کند تا بتوانید آن را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید و در طول سال‌ها با نامزدتان به این مناسبت نگاه کنید. 
  4. در روزهای منتهی، آب و هوا را برای هر طوفان قریب الوقوع، بادهای شدید یا دمای ناخوشایند بررسی کنید. مطمئن شوید که در صورتی که مکان اصلی شما بارندگی است، یک طرح B دارید. 
  5. تا جایی که می توانید برای طبیعت برنامه ریزی کنید و دافع حشرات را به همراه داشته باشید یا سعی کنید شمع های سیترونلا را در آن قرار دهید تا حواس شما و نیمه دیگرتان توسط حشرات مزاحم پرت نشود . 

در زیر، ایده‌های مورد علاقه ما را از ساحلی به ساحل دیگر مرور کنید تا الهام‌بخش پیشنهاد ساحلی ایده‌آل خود را پیدا کنید.

نوشتهٔ پیشین
هر آنچه که باید در مورد عکس نامزدی بدانید
نوشتهٔ بعدی
راهنمای کامل عکس نامزدی تابستانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست