در یک بازار عکاسی اشباع شده متمایز شوید

forumبدون دیدگاه

5 راه برای متمایز شدن در بازار عکاسی اشباع بدون کاهش قیمت

گاهی اوقات به نظر می رسد که همه افراد در صنعت عکاسی دقیقاً یکسان هستند! شما همان دوربین و لنزهای رقبای خود را دارید. شما سبک های ویرایش مشابهی دارید و از پیش تنظیمات یکسانی استفاده می کنید. شما همزمان پست می گذارید و حتی ممکن است از همان هشتگ ها استفاده کنید.

احساس می کنید مثل یک سوزن در انبار کاه هستید.

ما در آتلیه روبان کلیه آموزش های عکاسی را به عنوان آتلیه عروس  اصفهان و برترین آتلیه اصفهان برای شما برگزار میکنیم.

مشتریان چگونه شما را پیدا می کنند؟

در ادامه بخوانید تا نکات فوق‌العاده‌ای را در مورد اینکه چگونه نه تنها در بازار عکاسی اشباع شده متمایز شوید، بلکه اولین عکاسی باشید که به ذهن مشتریان هدف خود می‌رسد، بیاموزید!

اول اینکه نترسید

یک دقیقه است که یک تحقیق جدید وارد شده است. شما صاحبان مشاغل عکاسی خود را می بینید که طوفانی به راه انداخته اند. شک و تردیدهای خنده دار شروع به سرازیر شدن می کنند و شما به کاهش قیمت های خود فکر می کنید!

اما قبل از اینکه مدل کسب‌وکار خود را دوباره کار کنید و حاشیه سود خود را کاهش دهید، یک نفس عمیق بکشید و شروع کنید به این که چگونه می‌توانید ارزش خود را افزایش دهید، همانطور که از طریق این مراحل نحوه رقابت در بازارهای اشباع شده کار می‌کنید.

شماره 1: با ظاهر شدن متمایز شوید

بیایید واقعی شویم. مشتریان شما شما را برای شما استخدام می کنند! با ظاهر شدن در داستان های خود به آنها نگاهی به زندگی خود بدهید. یافتن راه‌های جایگزین برای دستیابی و ارتباط بیشتر با مشتریان هدف، پیوندی اساسی‌تر از هر تصویر توقفی ایجاد می‌کند.

آیا شما یک عکاس مقصد هستید که می توانید به مکان های عجیب و غریب سفر کنید؟ به احتمال زیاد، پایگاه مشتری شما نیز عاشق سفر است! بیش از عکسبرداری های فوق العاده ای که در این مکان های باشکوه انجام می دهید، نشان دهید. آنها را در سفرهای خود با خود ببرید!

شماره 2: با کلمات ستایش آمیز متمایز شوید

می خواهید بدانید که چگونه متفاوت هستید؟ چرا مستقیماً به منبع مراجعه نمی کنید و از مشتریان قبلی خود سؤال نمی کنید؟ توصیفات می تواند بسیار بیشتر از یک نقل قول زیبا از مشتریان مورد علاقه شما باشد که در سراسر وب سایت شما پرتاب شده است!

اکنون زمان آن فرا رسیده است که در ازای دریافت یک پیام ویدیویی از مشتریان قبلی خود با یک پیشنهاد (چه تخفیف انحصاری یا چاپی) به این سه سؤال کلیدی پاسخ دهید:

  1. بزرگترین ترس آنها در هنگام جستجوی یک عکاس چه بود و چگونه آن را حل کردید؟
  2. چرا تصمیم گرفتند شما را استخدام کنند؟
  3. آیا آنها شما را دوباره استخدام می کنند و چرا؟

همانطور که این ویدیوها منتشر می شوند، آنها را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و سپس آنها را به عنوان نکات برجسته ذخیره کنید که مشتریان آینده می توانند بارها و بارها از آنها بازدید کنند! حتی می توانید یک مونتاژ فوق العاده از پاسخ های آنها به همراه تصاویری که برای آنها گرفته اید ایجاد کنید و آن را به عنوان یک ویژگی حتی بهتر در سایت خود اضافه کنید!

متمایز شدن در بازار عکاسی

متمایز شدن در بازار عکاسی

شماره 3: با حل مشکلات متمایز شوید

شما خیلی چیزهای بیشتری از تصاویر زیبا به میز می آورید! خبر خوب این است که، مگر اینکه خودتان را برای عکاسان دیگر بازاریابی کنید، اکثر مشتریان لزوماً از کندوکاو در جزئیات تجهیزات شما استقبال نخواهند کرد. بنابراین هیچ درس خسته کننده ای لازم نیست!

اکنون زمان آن فرا رسیده است که ارزش واقعی خود را بررسی کنید: چه چیزی باعث درخشش شما می شود؟

نقاط درد خاص مشتریان خود را کاوش کنید (نکته: به آنچه که مشتریان گذشته در اولین سوال کمپین گواهینامه خود پاسخ داده اند نگاه کنید) و برجسته کنید که هر بار چقدر در حل مشکلات آنها شگفت انگیز هستید!

شماره 4: با بیرون آمدن از آنجا متمایز شوید

ثبت نام در نمایشگاه عروسی بعدی را فراموش کنید، به صورت آنلاین با مشتری ایده آل خود ارتباط برقرار کنید! آیا قبلاً یک آواتار از مشتری هدف خود ایجاد کرده اید؟ اگر چنین است، می دانید که آنها عاشق خرید، غذا خوردن و مسافرت هستند. شما می دانید که آنها در شب ملاقات، تیم های ورزشی مورد علاقه خود به کجا می روند.

چرا کمی در شبکه های اجتماعی جستجو نکنید و خودتان آنها را پیدا نکنید؟ یکی از عکسهاشون رو لایک کنید و نظر بدید. یک مکالمه ایجاد کنید و با آنها آشنا شوید! کنترل موقعیت را در دست بگیرید و روابطی ایجاد کنید که پایه و اساس محکمی برای مشتری بلندمدت ایجاد کند.

شماره 5: با تعامل متمایز شوید

اگر از این تاکتیک‌های عالی استفاده می‌کنید، سیل مشتریان بالقوه جدیدی را دنبال می‌کنید. اکنون شما آماده هستید تا قدم بعدی را در ایجاد روابط محکم با آنها بردارید!

 

نوشتهٔ پیشین
14 نکته کاربردی که هر عکاس جدید باید بداند
نوشتهٔ بعدی
راهنمای تخصصی عکس های عروسی در خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست