17 سوالی که باید از لیست عکاس عروسی خود بپرسید

forumبدون دیدگاه

شما به دنبال عکاس عروسی ایده آل خود هستید یا شاید آن را پیدا کرده اید ، سبک آنها را دوست دارید، بسیاری از کارهای آنها را بررسی کرده اید و آنها برای روز عروسی شما در دسترس هستند. نکات زیر تجربه سالیان سال ماست در آتلیه روبان به عنوان آتلیه اصفهان و آتلیه عکاسی عروسی اصفهان .

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید و مطمئن شوید که آنها پاسخ داده اند، قبل از رزرو ممکن است بخواهید این موارد را از عکاس خود بپرسید تا مطمئن شوید که همه چیز به خوبی پیش می رود و همچنین می دانید دقیقاً چه چیزی را انتظار دارید و بنابراین هیچ شگفتی پنهانی وجود ندارد.

امیدواریم عکاس شما بیشتر این موارد را پوشش داده باشد، اما فقط در صورتی که در اینجا نگفته اند، چند نکته وجود دارد که باید در هنگام ملاقات با آنها فکر کنید و از آنها بپرسید.

جدول محتوا

لیست سوالاتی که باید از عکاس عروسی خود بپرسید

سوال اول و واضح این است که آیا در تاریخ من در دسترس هستید؟ اگر پاسخ مثبت است، مطمئن شوید که سوالات زیر نیز پوشش داده شده است، اگر متأسفانه عکاسی که از او پرسیده اید در دسترس نیست، به فهرست نهایی خود نگاهی بیندازید و با یکی دیگر تماس بگیرید.

با در دسترس بودن و آماده بودن عکاس عروسی شما، مطمئن شوید که این 17 سوال پوشش داده شده و به آنها پاسخ داده شده است.

1. آیا بیمه دارید؟

هنگام استخدام یک عکاس عروسی مطمئن شوید که آنها بیمه مسئولیت عمومی دارند. این امر تضمین می‌کند که در صورت تصادف، مانند برخورد لنز به مهمان، یا به عنوان مثال شخصی که روی سه‌پایه‌اش می‌چرخد، پوشش داده می‌شوند. یک عکاس عروس حرفه ای باید این و همچنین بیمه تجهیزات را داشته باشد. اگر آنها یک عکاس پاره وقت هستند یا این کار را به عنوان یک سرگرمی انجام می دهند، ممکن است بیمه ای برای پس انداز پول نداشته باشند.

پس چرا این برای شما مهم است؟ اگر عکاس شما قرار بود تجهیزات دوربین خود را از دست بدهد یا آسیب ببیند، می‌تواند بیمه خود را مطالبه کند و آن را جایگزین کند، اگر بیمه نداشته باشد و توانایی پرداخت هزینه تعویض نداشته باشد، ممکن است مجبور شود رزرو شما را لغو کند و شما را بدون عکاس نگه دارد.

2. اگر بیمار باشید یا شرایط اضطراری وجود داشته باشد چه اتفاقی می افتد؟

طرح پشتیبان را پیدا کنید. برای آرامش خاطر از آنها در مورد طرح پشتیبان خود بپرسید. عکاسانی که سال ها تجربه دارند، برنامه ای خواهند داشت، ممکن است فهرست کوچکی از عکاسان مورد اعتماد داشته باشند که اگر به هر دلیلی نتوانند از پس آن برآیند، می توانند با آنها تماس بگیرند، با پرسیدن این سوال شما نیز احساس آرامش بیشتری خواهید کرد و می توانید به آنها اعتماد کنید.

اگر این را می‌پرسید و عکاس شما برنامه‌ای ندارد یا این سوال را نادیده می‌گیرد، آن‌ها را به چالش بکشید، این یک روز و یک فرصت برای عکاسی است، بنابراین آنها باید یک طرح پشتیبان داشته باشند.

3. آیا می توانم برخی از آلبوم های تکمیل شده را مشاهده کنم؟

مشاهده آلبوم‌های تکمیل‌شده به شما امکان می‌دهد به‌جای دیدن یک یا دو عکس «وای»، عکس‌های کل روز، آماده‌شدن، قدم زدن در راهرو، عکس‌هایی از عبارات و احساسات خانواده‌تان، یک داستان ببینید. عکس های مهمانان، دوستان صمیمی و ساقدوش هایتان تا بتوانید همه چیز را دوباره زنده کنید.

شما می‌خواهید یکپارچگی، عکس‌های شگفت‌انگیز، سبک آن‌ها را در همه تصاویر ببینید، می‌خواهید احساس کنید که عروسی را دوباره تجربه می‌کنید، می‌خواهید این یک داستان شگفت‌انگیز روز باشد و نه مجموعه‌ای از عکس‌ها. شما می‌خواهید یک آلبوم را به‌عنوان داستانی از لحظات در طول روز ببینید و مطمئن شوید که هر عکسی که به‌خوبی ثبت شده است.

نوشتهٔ پیشین
عکاس تحریریه عروسی چیست؟
نوشتهٔ بعدی
چک لیست شات جزئیات ضروری عروسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست