ابزارهای عکاسی هوش مصنوعی برای متحول کردن کسب و کار عکاسی شما

forumبدون دیدگاه

علیرغم آنچه مردم فکر می کنند، ما عکاسان زمان بیشتری را در مقابل کامپیوتر، مرور و ویرایش عکس ها صرف می کنیم تا اینکه پشت لنز انجام دهیم. برای بسیاری از عکاسان، این می تواند منجر به فرسودگی جدی شود .

حالا تصور کنید که آیا می توانید آن زمان را به نصف کاهش دهید. با این همه آزادی چه می کنی؟ می توانید از آن زمان برای تمرکز بر بازاریابی، شبکه سازی، یادگیری یک مهارت جدید، یا فقط بیرون رفتن و لذت بردن از زندگی استفاده کنید.

خبر خوب این است که شما اکنون می توانید به لطف این ابزارهای عکاسی با هوش مصنوعی این کار را کاملاً انجام دهید.

ما در آتلیه عکاسی روبان کلیه خدمات آموزش عکاسی را به شما انجام داده همینطور به عنوان آتلیه عروس اصفهان و آتلیه اصفهان فعالیت مینماییم.

ویرایش تصویر هوش مصنوعی در مقابل برون سپاری

در حالی که ارسال تصاویر خود برای حذف، صاف کردن، و یا ویرایش شخص ثالث هنوز یک گزینه عالی است، من معتقدم استفاده از نرم افزار هوش مصنوعی ممکن است گزینه بهتری باشد.

دلیل برون سپاری ویرایش بیشتر طول می کشد. شما باید در صف ویرایشگر خود بمانید و سپس باید منتظر بمانید تا ویرایشگر واقعاً کار را تمام کند. با نرم افزار هوش مصنوعی، تصاویر خود را در عرض چند دقیقه در مقابل چند روز پس خواهید گرفت.علاوه بر این، شما اغلب با چندین ویرایشگر سر و کار دارید. این بدان معناست که ممکن است همه چیز از شغلی به شغل دیگر کمی متفاوت باشد. نرم افزار همه چیز را بر اساس محاسبات انجام می دهد، بنابراین هر کار باید مشابه باشد.

نرم افزار هوش مصنوعی چه کمکی به عکاسان می کند؟

ابزارهای عکاسی هوش مصنوعی می توانند در موارد زیر به عکاسان کمک زیادی کنند:

  • ویرایش، از جمله برش و صاف کردن
  • روتوش یا تنظیم اصول اولیه مانند نوردهی، کنتراست، و تعادل رنگ سفید، به علاوه از بین بردن لکه ها!

بیایید به برخی از راه‌هایی که هوش مصنوعی به عکاسان کمک می‌کند تا این وظایف را انجام دهند و اینکه چه گزینه‌های شما از نظر نرم‌افزاری هستند، نگاهی بیاندازیم.

با نرم افزار هوش مصنوعی سریعتر عکس ها را حذف کنید

من یک عکاس عروسی هستم، یعنی ممکن است 3000 عکس از یک روز عروسی داشته باشم. در گذشته، من ساعت‌ها وقت صرف کرده‌ام که همه آن تصاویر را به صورت جداگانه مرور کنم و تصمیم بگیرم چه چیزی ارزش نگه‌داشتن را دارد. اکنون این زمان به شدت کاهش یافته است.

روش حذف هوش مصنوعی، ابتدا پارامترهایی را تنظیم می کنید که هوش مصنوعی عکس ها را بر اساس آنها ارزیابی می کند.

ممکن است بخواهید از ژست های مشابه کمتری تکرار کنید، یا در مورد نماهای بسته یا خارج از فوکوس واقعاً سختگیر باشید. سپس نرم‌افزار تمام تصاویر شما را اجرا می‌کند و بر اساس معیارهای انتخاب یا عدم فوکوس آن‌ها را رتبه‌بندی و برچسب‌گذاری می‌کند.

هنگامی که نرم افزار کار خود را انجام داد، به شما پیشنهاد می کنم به آنها مراجعه کنید. احتمالاً می خواهید تعداد انتخاب ها را بیشتر کاهش دهید و مطمئن شوید که چیزی را از دست ندهید.

برای من، من فقط به انتخاب ها/انتخاب ها نگاه می کنم. همانطور که دارم به عقب برمی گردم، هر کدام را که عالی نبودند و گزینه دیگری در انتخاب ها نداشتند، علامت می زنم. سپس، به همه تصاویر برمی گردم و می بینم که آیا می توانم تصویر اصلی انتخاب شده را جایگزین کنم.

گزینه های شما برای نرم افزار حذف هوش مصنوعی

سه گزینه اصلی نرم افزار حذف هوش مصنوعی وجود دارد که من دیده ام و استفاده کرده ام: Aftershoot، Imagen، و Narrative Select. 

همه آنها اساساً یک کار را انجام می دهند، اما با این وجود، تفاوت های کوچکی وجود دارد که ممکن است باعث شود شما یکی را بر دیگری انتخاب کنید.

انتخاب روایت بسیار سریع و آسان است زمانی که شما در حال گذر از انتخاب هستید. من این ابزار حذف هوش مصنوعی را حدود یک سال پیش امتحان کردم. قدردانی کردم که چگونه به طور خودکار همه چهره ها را پیدا می کند و نماهای نزدیک را روی صفحه می گذارد، بنابراین می توانم به سرعت به چهره ها نگاه کنم و تصمیم بگیرم. با این حال، من بخش هوش مصنوعی را دوست نداشتم، که به نظر می رسید برای همیشه طول بکشد و گاهی اوقات یخ می زد.

AfterShoot – من بیش از یک سال است که از AfterShoot استفاده می کنم، و به نظر می رسد که در انتخاب خودکار عکس ها کار بسیار بهتری انجام می دهد، اگرچه هنگام بررسی انتخاب ها کمی بدتر است. من سعی کردم رتبه بندی ها را تغییر دهم و متوجه شدم که هیچ چیز تغییر نمی کند. من مطمئن هستم که من فقط یک کار اشتباه انجام می دهم، اما باید راحت تر باشد. برای Aftershoot، من معمولا فقط به Lightroom می روم تا انتخاب های نهایی را انجام دهم.

Imagen با یک کاتالوگ Lightroom شروع می شود، بنابراین شما باید ابتدا آن را ایجاد کنید و سپس می توانید انتخاب های خود را در آنجا تغییر دهید. با توجه به آنچه من دیده‌ام، تنها در صورتی می‌توانید انتخاب‌های نهایی خود را پس بگیرید که به ویرایش از طریق Imagen بروید.

من تجربه زیادی با Imagen ندارم، اما متوجه شدم که عکس‌ها را به‌عنوان منحصربه‌فرد علامت‌گذاری می‌کند، حتی اگر عکس‌های مشابه درست در کنار آن قرار داشته باشند. همچنین ای کاش کنترل بیشتری روی انتخاب وجود داشت، مانند Aftershoot.

ویرایش سریع با AI Image Editing

در 5 تا 10 سال گذشته، من تمام تلاشم را کرده ام تا زمان ویرایش خود را به حداقل برسانم. من چندین شرکت ویرایش، استفاده از کارت خاکستری هنگام عکسبرداری و اکنون نرم افزار ویرایش هوش مصنوعی را امتحان کرده ام. از بین همه چیزهایی که من امتحان کرده ام، نرم افزار هوش مصنوعی بهترین گزینه برای صرفه جویی در وقت و دقت من بوده است.

با نرم افزار ویرایش هوش مصنوعی، سبک شما را یاد می گیرد. در ابتدا، هزاران تصویر تمام شده خود را برای ایجاد یک نمایه آپلود می کنید. سپس، بعداً، می‌توانید با آپلود اصلاحات خود در ویرایش‌های آنها، آن را اصلاح کنید. در شرکت‌های ویرایش سنتی، شما تمایل دارید سبکی را انتخاب کنید و سپس آن‌ها آن‌طور که می‌خواهند ویرایش می‌کنند.

زمان چرخش با ویرایش تصویر با هوش مصنوعی نیز بسیار سریع است. من آن را زمان بندی نکرده ام، اما می توانم یک عروسی کامل را آپلود کنم و ظرف یک ساعت، شاید کمتر، آن را برگردانم. با برون سپاری، اگر چندین روز، شاید یک هفته طول بکشد، خوش شانس هستید.

دو روش استفاده از نرم افزار ویرایش هوش مصنوعی

بسته به ساختار قیمت‌گذاری، ممکن است از ابزار هوش مصنوعی یکی از دو روش استفاده کنم.

Imagen AI به ازای هر تصویر از کاربران هزینه دریافت می کند، به این معنی که هر چه تعداد تصاویر بیشتری را آپلود کنم، هزینه بیشتری برای من دارد. هنگام استفاده از این ابزار، معمولاً ابتدا یک عکس کامل را مرور می کنم و از هر موقعیت یا ژست نورپردازی ، یک یا دو تصویر را انتخاب می کنم . اینها چیزی است که من در Imagen AI آپلود می کنم. سپس، وقتی ویرایش‌ها را برمی‌گردانم، ویرایش‌ها را در لایت روم روی تصاویر مشابه کپی و پیست می‌کنم. این معمولاً زمان می برد زیرا باید به عقب برگردم و تغییرات کوچکی در هر تصویر ایجاد کنم، اما هزینه را پایین نگه می دارد.

از طرف دیگر، Aftershoot یک اشتراک است، به این معنی که می توانم هر تعداد عکس را که بخواهم ارسال کنم. هنگام استفاده از این ابزار هوش مصنوعی، تمام انتخاب هایم را می گیرم و آنها را از طریق نرم افزار اجرا می کنم. در حالی که می‌توانستم تک تک تصاویر را اجرا کنم، ترجیح می‌دهم همه چیز سریع‌تر حرکت کند، زیرا به هر حال از همه آنها استفاده نمی‌کنم.

هنگامی که نرم افزار تمام شد، ممکن است کار شما تمام شده باشد، یا ممکن است بخواهید آن را مرور کنید و تغییراتی را ایجاد کنید. این بستگی به کاری دارد که شما با تصاویر انجام می دهید. آیا اینها را به مشتری تحویل می دهید؟ آیا آنها برای مشاهده و سفارش هستند؟ برای برخی، نگاهی گذرا به نمای شبکه ای کافی است تا ببینند آیا مشکلات اساسی وجود دارد یا خیر، اگرچه من تمایل دارم تک تک تصاویر را بررسی کنم و تغییرات کوچکی ایجاد کنم.

عکاسی با هوش مصنوعی

عکاسی با هوش مصنوعی

روتوش عکس ها با نرم افزار عکاسی هوش مصنوعی

اگر متوجه شدید که اکثر پرتره‌هایتان را روتوش می‌کنید، چند ابزار عکاسی با هوش مصنوعی وجود دارند که می‌توانند همه این کارها را برای شما انجام دهند. آنها می توانند کارهایی مانند نرم کردن پوست، رفع لک، تقویت دندان ها و چشم ها و حتی تغییر شکل چهره و بدن را انجام دهند.

گزینه های شما برای ابزارهای روتوش هوش مصنوعی

من چندین ابزار هوش مصنوعی را برای ویرایش پرتره ها در طول سال ها امتحان کرده ام، از جمله: Luminar ، On1 ، و Portrait Pro . این شگفت انگیز است که چگونه همه آنها تکامل یافته اند و اکنون می توانند از هوش مصنوعی برای ویرایش پرتره ها استفاده کنند.

Luminar و On1 بیشتر یک مجموعه ویرایش کامل هستند. می‌توانید از آنها برای مرتب‌سازی عکس‌ها و انجام تنظیمات اولیه و همچنین ویرایش‌های پیچیده‌تر استفاده کنید. اینها می توانند جایگزین لایت روم و فتوشاپ باشند.

PortraitPro دارای چند نرم افزار مختلف است که کارهای مختلفی را انجام می دهند (PortraitPro و PortraitPro Body). آنها واقعاً فقط برای مقابله با نوع ویرایشی که در فتوشاپ انجام می دهید ساخته شده اند و نمی توانند مانند Luminar یا On1 استفاده شوند.

راه های دیگری که هوش مصنوعی می تواند به کسب و کار عکاسی شما کمک کند

یکی از چیزهایی که سال گذشته با آن دست و پنجه نرم کردم، ایجاد محتوای وبلاگ و پست های رسانه های اجتماعی (به همراه چند کار نوشتن دیگر) بود. خوشبختانه، راهی پیدا کرده ام که بتوانم تمام کارهای نوشتاری خود را به سرعت و بدون تلاش زیاد حذف کنم و این با  ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی است.

چرا عکاسان به ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی نیاز دارند؟

دوست دارم فکر کنم نویسنده شایسته ای هستم، اما با این حال، نوشتن می تواند زمان زیادی را ببرد. می دانم که آنجا نشسته ام و به این فکر کرده ام که برای ساعت ها چه چیزی را در وبلاگ بگذارم. حتی زمانی که کارم عالی است، نوشتن یک پست وبلاگ ممکن است 30 دقیقه تا یک ساعت طول بکشد.

عکاسان به ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی نیاز دارند زیرا ما در حال حاضر در بند هستیم! و استفاده از آنها به صرفه جویی در زمان کمک می کند و به طور بالقوه می تواند نتیجه نهایی را حتی بهتر کند.

چگونه عکاسان می توانند از ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی استفاده کنند؟

من عمدتا از ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی برای نوشتن وبلاگ استفاده کرده ام، زیرا آنها می توانند به من در یافتن موضوعات، ایجاد طرح کلی و حتی نوشتن تمام پاراگراف ها کمک کنند.

در اینجا چند روش عالی دیگر وجود دارد که عکاسان و هوش مصنوعی می توانند هنگام نوشتن با هم همکاری کنند:

  • کپی وب سایت: آنچه در وب سایت خود می گویید می تواند مشتریان را جذب کند یا آنها را بترساند
  • ایمیل‌ها: برای انواع موقعیت‌ها از پاسخ به مشتریان گرفته تا تلاش برای رزرو سرنخ سرد، ایمیل ایجاد کنید
  • اسکریپت های فروش: عبارات کلیدی را یاد بگیرید تا در موقعیت های خاص و برای اعتراضات رایج استفاده کنید
  • پست‌های رسانه‌های اجتماعی : برای عکس‌های خود داستان‌ها یا شرح‌های جالب بنویسید
  • تبلیغات: با نسخه تبلیغاتی متناسب با سبک شما، مشتری کامل را جذب کنید

 

نوشتهٔ پیشین
چگونه به عنوان یک عکاس عروسی درآمد بیشتری کسب کنیم
نوشتهٔ بعدی
افزایش اعتماد مشتری با افزایش اعتماد شما شروع می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/vakilesf/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/vakilesf/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/vakilesf/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/vakilesf/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51