محافظت از تصاویر عروسی

forumبدون دیدگاه

نحوه محافظت از تصاویر عروسی

روز عروسی شما در یک لحظه می گذرد، اینطور نیست؟ تنها چیزی که برایتان باقی می ماند، عکس ها و ویدیو ها است و متوجه می شوید ارزش این اقلام به مرور زمان افزایش می یابد، بنابراین تمام تلاش خود را برای حفظ آنها انجام دهید. بنابراین لطفاً محافظت از آنها را در اولویت قرار دهید تا برای سال‌های آینده آنها را داشته باشید. در زیر نکات در مورد اینکه چگونه می توانید تصاویر خود را حفظ کنید و آنها را ایمن نگه دارید آورده شده است.

برای معرفی و مشاوره طراحی خود برنامه ریزی کنید

راه شماره 1 برای محافظت از تصاویر عروسی خود، ساختن میراث روز عروسی است. هنگامی که تصاویر نهایی شما آماده شد، متخصص طراحی داخلی ما یک پیش طراحی از آلبوم عروسی شما ایجاد می کند تا به شما کمک کند اولین میراث خانوادگی خود را تصور کنید. شما یک جلسه مجازی برای مشاهده پیش طراحی برنامه ریزی خواهید کرد، آلبوم خود را در یک جلسه شخصی سازی کنید، و در کمتر از چند هفته، آلبوم عروسی خود را در دستان خود خواهید داشت.

عکس های خود را روی دیوارهای خود قرار دهید

تصاویر خود را بر روی دیوارهای خود قرار دهید تا بتوانید روز عروسی خود را به صورت روزانه یادآوری کنید. در طول مشاوره طراحی مجازی خود می توانید گزینه های مربوط به آثار هنری را بررسی کنید.

آلبوم های والدین بسازید

یکی از بهترین راه‌ها برای گفتن «متشکرم» به والدینتان به خاطر محبت و حمایتشان در طول برنامه‌ریزی عروسی (و بیشتر) از طریق آلبوم والدین است. روز عروسی شما روز مهمی برای شما و همسرتان است، اما برای والدینتان به همان اندازه مهم است! به عنوان یک پدر و مادر در حال حاضر، هیچ چیز شما را بعد از عروسی فرزندتان خوشحال نمی کند تا اینکه آلبومی از روز عروسی او داشته باشید تا دوباره و دوباره زندگی کنید، و مطمئن هستیم که هر والدینی همین احساس را خواهد داشت. به هر حال، می توانید قبول کنید که والدین نمی خواهند جلوی رایانه بنشینند و به یک گالری آنلاین نگاه کنند. والدین، بیش از هرکسی، برای آلبوم های ملموسی که می توانی آنها را لمس کنی و حس کنی، ارزش قائل هستند و ما آنها را سرزنش نمی کنیم! نگاه کردن به آلبوم عروسی همیشه برای والدین بسیار خاص است.

تصاویر خود را چاپ کنید

چیزی جادویی در یادآوری خاطرات روز عروسی در حین بررسی مجموعه ای از چاپ های حرفه ای وجود دارد. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که فناوری بسیار سریع پیشرفت می کند (فلاپی دیسک را به خاطر دارید؟) بنابراین مهم است که نسخه های ملموسی از تصاویر خود داشته باشید. قرار نیست عکس‌ها فقط روی رایانه شما زندگی کنند، بلکه باید چاپ شوند. زمانی را برای چاپ تصاویر مورد علاقه خود در روز پیدا کنید و آنها را در آلبوم نگه دارید. شما از این کار خوشحال خواهید شد! می توانید اندازه های انتخابی تصاویر خود را مستقیماً از گالری آنلاین خود چاپ کنید. پرتره های دیواری بزرگ را می توان در طول مشاوره طراحی مجازی خود خریداری کرد.

تصاویر خود را روی یک هارد اکسترنال (یا دو!) ذخیره کنید

هنگامی که گالری خود را دریافت کردید، فایل های آرشیوی خود را دریافت کنید تا نسخه پشتیبان داشته باشید. تصاویر خود را روی یک یا دو هارد اکسترنال کپی کنید. هرچه مکان‌های تصاویر شما بیشتر باشد، در صورت از کار افتادن یکی از درایوهای خارجی یا حتی رایانه، احتمال از دست دادن آنها کاهش می‌یابد. م توصیه می کنیم تصاویر خود را روی دو هارد اکسترنال قرار دهید تا بتوانید یکی را در خانه و دیگری را در خانه پدر و مادر نگه دارید. یک جایگزین برای قرار دادن آنها در خارج از محل، نگهداری آنها در گاوصندوق نسوز است.

تصاویر خود را در فضای ابری دریافت کنید

مکان دیگری که می توانید از تصاویر خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، فضای ابری است. گزینه های ارزان زیادی برای این کار وجود دارد، از جمله iCloud، Backblaze، Dropbox و Amazon Drive .

نوشتهٔ پیشین
چگونه در چهار مرحله ساده وارد عکاسی شویم
نوشتهٔ بعدی
انتخاب بهترین نرم افزار ویرایش عکس برای عکاسان مبتدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست