55 نکته برای بهبود عکاسی عروسی

forumبدون دیدگاه

یک عروسی یک ترن هوایی از احساسات است – لبخندهای گستاخانه، خنده های صمیمانه، دیوانگی عروسی، برخی از اشک های شاد، برخی از تجربیات قلبی، و برخی لحظات پر از شگفتی!

بنابراین، وقتی کسی مسئولیت گرفتن مهم‌ترین و با ارزش‌ترین روز زندگی‌اش را به شما اعتماد می‌کند، می‌دانید که جایی برای به هم ریختن وجود ندارد – باید آن را به خوبی انجام دهید!

فشار عکاسی عروسی نیز می تواند شما را سردرد کند – اما ما پشت شما را داریم! ما لیستی از 55 مهم ترین چیزهایی که باید برای بهبود عکاسی عروسی خود در نظر بگیرید، گردآوری کرده ایم. بخوانید تا بیشتر بدانید! ما در آتلیه عکاسی روبان بهترین عکاسی عروسی در اصفهان و عکاسی در اصفهان را برای شما با مناسب ترین قیمت انجام میدهیم.

جدول محتوا

نکات قبل از عروسی 

مشتریان خود را بشناسید

1. با زوج صحبت کنید

هر زوجی می‌دانند که می‌خواهند عکس‌های عروسی خود چگونه به نظر برسند. سال‌ها بعد، وقتی آلبوم عروسی خود را مرور می‌کنند، می‌خواهند همان حسی را داشته باشند که در روز عروسی خود داشتند.

در حالی که برخی از زوج ها تماماً به عکس های صادقانه علاقه دارند، برخی دیگر عاشق عکس های ژست شده هستند  و خوب، زوج هایی هستند که ترکیبی از هر دو را دوست دارند. 

اگر در وهله اول به خوبی آنها را درک کنید، قادر خواهید بود انتظارات آنها را به روشی بسیار بهتر از نو خلق کنید.

بهبود عکاسی عروسی

بهبود عکاسی عروسی

2. مدیریت انتظارات

بهتر است یک چک لیست تهیه کنید تا مطمئن شوید که تمام انتظارات ذکر شده توسط عروس و داماد را مشخص کرده اید. 

با آنها صحبت کنید، ترجیحات آنها را درک کنید – چه آنها بخواهند عکاسی سیاه و سفید داشته باشند یا یک لمس قدیمی به عکس هایشان. استفاده از تنظیمات پیش‌فرض عروسی برای عکس‌هایتان به آنها کمک می‌کند تا در عرض چند دقیقه سبک‌های مختلف ویرایش را به آن‌ها نشان دهید.

3. از آنها در مورد عکاسی قبل از عروسی بپرسید

هنگامی که زوجی برای عکاسی عروسی به شما مراجعه می کنند، فرصت را از دست ندهید تا روز نامزدی یا عکاسی قبل از عروسی خود را نیز پوشش دهید. می توانید با زوجین یک بسته بسته بندی کنید و آن را به یک پیشنهاد برد-برد برای هر دو تبدیل کنید.

عکاسی قبل از عروسی به شما ایده خوبی از وضعیت این زوج و انتظارات آنها از عروسی می دهد. حتی در طول عکاسی عروسی، تکرار همان حس برای شما آسان تر خواهد بود.

4. با جدول زمانی دقیق آشنا شوید

به عنوان یک عکاس، شما باید همیشه آنجا باشید – چه عروس آماده راه رفتن در راهرو باشد و چه داماد که به او نگاه احساساتی می کند.

برای اینکه بدانید این رویدادهای حیاتی چه زمانی اتفاق می‌افتند، باید با جدول زمانی آشنا باشید. به این ترتیب شما با برنامه و تجهیزات مورد نیاز برای اجرای آنچه در ذهن دارید آماده خواهید بود.

5. یک چک لیست عکس ایجاد کنید

نمی‌خواهید عکس‌های ضروری را از دست بدهید، پس فهرستی تهیه کنید تا کارتان آسان‌تر شود. شما همچنین می توانید  از چک لیست عکس روز عروسی ما استفاده کنید .

معمولاً عروس از اینکه در زمان عروسی خود در ژست های خاص اسیر شود بسیار هیجان زده است. ژست هایی را که می خواهند ثبت کنند، لحظات صریح و حتی عکس هایی که می خواهند با افراد خاص زندگی شان را یادداشت کنید.

قبل از عروسی، هم عروس و هم همسرش را وادار کنید تا تمام ژست هایی را که می خواهند امتحان کنند، آزمایش کنند. شما همچنین می توانید چند ژست خلاقانه با چند وسیله یا لوازم جانبی اضافه کنید!

پس از انجام این کار، یک چک لیست عکس از «ژست‌های ضروری» و «ژست‌های خلاقانه» تهیه کنید تا هیچ کدام را، در حین یا بعد از عروسی از دست ندهید.

6. خدمه را بشناسید

به عنوان یک عکاس، باید هم با تیم عروس و هم با داماد تیم به خوبی آشنا باشید.

همراه داشتن اطلاعات خدمتکار و بهترین مرد نیز مهم است.  هر دو طرف به طور گسترده در برنامه ریزی عروسی درگیر هستند، بنابراین، ممکن است شما نیز به کمک آنها نیاز داشته باشید.

7. خانواده را بشناسید

از قبل از هر دو طرف شجره نامه را بشناسید – نمی خواهید لحظه با ارزش عروس را با پدربزرگش از دست بدهید فقط به این دلیل که نمی دانستید او کیست! افراد مهم را طوری نقشه برداری کنید که گرفتن آنها راحت تر باشد!

8. نه گفتن را یاد بگیرید

نه گفتن سخت است، اما به همان اندازه مهم است. اگر احساس می کنید که انتظارات زوجین و سبک عکاسی آنها مطابقت ندارد، فوراً نه بگویید.

بیرون رفتن از منطقه راحتی شما متفاوت است، اما تغییر سبک عکاسی طبیعی شما منطقی نخواهد بود. بنابراین، قبل از اینکه در مورد مطابقت با انتظارات آنها یا ناامید کردن زوج دچار استرس شوید، نه بگویید.

9. قرارداد

هنگامی که همه چیز را با زوج نهایی کردید، مطمئن شوید که قراردادی را با شرایط و ضوابط ذکر شده در آن آماده کرده اید.

به مشتریان خود توضیح دهید که این قرارداد چقدر مهم است و چه سودی برای آنها خواهد داشت – آنها از امضای آن خوشحال خواهند شد!

جنبه های عکاسی که باید در نظر داشته باشید

10. به روز باشید

منابع الهام زیادی در آنجا وجود دارد – از پینترست، مجلات، وبلاگ ها و در نهایت اینستاگرام! تعداد زیادی از عکاسان در حال ساخت نمونه کارها بر روی پلتفرم های مختلف هستند.

ارجاع به بهترین ها بهترین راه برای به روز ماندن و تقویت مهارت های عکاسی عروسی شما است. به دنبال آخرین روندها، ایده های جدید باشید و آنها را نشانه گذاری کنید تا بتوانید همان را در تکالیف عکاسی خود تکرار کنید.

همچنین، هر زمان که زوجی برای عکاسی عروسی خود به شما مراجعه کنند، در موقعیتی خواهید بود که جدیدترین گرایش‌ها، انواع و ایده‌هایی را که روزشان را به یاد ماندنی‌تر می‌کند، پیشنهاد دهید.

11. یک چک لیست تجهیزات عکاسی عروسی ایجاد کنید

اکنون که به خوبی از انتظارات عروس و داماد از شما در روز D خود آگاه هستید، وقت آن است که برنامه ریزی را شروع کنید. موضوعی که عکاسی عروسی حول آن می چرخد ​​در اینجا کلیدی است – شما باید چک لیست تجهیزات خود را با توجه به مشخصات عکاسی عروسی ایجاد کنید.

بنابراین، چه لنز واید شما به دیفیوزر فلاش باشد، هیچ ابزار ضروری را که برای ثبت آن خاطرات نیاز دارید کنار نخواهید گذاشت.

نکات بهبود عکاسی عروسی

نکات بهبود عکاسی عروسی

12. تجهیزات خود را بشناسید

اکنون که به خوبی با آنچه می خواهید در عروسی بسازید آشنا هستید، وسایل موجود خود را بررسی کنید.

در حالی که ایجاد جادو با کیت فعلی شما بهترین است، می توانید تجهیزات ضروری را نیز اضافه کنید تا عکاسی عروسی خود را یک درجه بالاتر ببرید.

آن سه پایه یا پایه های نور یا لنزهای زوم متوسطی را که همیشه می خواستید عکاسی را جذاب کنید، تهیه کنید. اما فراموش نکنید: همیشه از قبل با آن آشنا شوید!

13. با تجهیزات پشتیبان آماده باشید

تجهیزات عکاسی شما ممکن است در آخرین لحظه خراب شود، و شما نمی خواهید درست در ابتدا یا وسط عروسی عصبانی شوید!

به جای خرید مجموعه دوم تجهیزات، آن را اجاره کنید – به این ترتیب، شما برای تمام مشکلات آماده خواهید شد و نیازی به خرج کردن پول زیادی برای تهیه نسخه پشتیبان خود نخواهید داشت!

14. باتری ها را ذخیره کنید

یک باتری به هیچ وجه برای حفظ شما در طول یک عروسی کافی نیست. استفاده از چند باتری اضافی، کارآمد و قدرتمند همیشه توصیه می شود!

15. محل برگزاری را جاسوسی کنید

انجام این کار از قبل به خوبی همیشه سودمند است – شما می توانید جنبه های مختلف محل برگزاری را درک کنید و زمان کافی برای برنامه ریزی در قسمت هایی از مکان داشته باشید که می توانند آن عکس های رویایی و زیبا را ثبت کنند.

16. نکات عکاسی برای عکاسی در کلیسا

قبل از عروسی با کشیش صحبت کنید تا ایده روشنی از قوانین عکاسی قابل اجرا در کلیسا به دست آورید. برخی از کلیساها استفاده از فلاش را مجاز نمی دانند، در حالی که برخی دیگر حرکت عکاسان را فقط به مناطق خاصی محدود می کنند. دانستن قوانین کلیسا به شما کمک می کند تا برنامه ریزی کنید که چه تجهیزاتی را با خود حمل کنید.

17. یک برگه در مورد آب و هوا نگه دارید

در حالی که آب و هوا چیزی است که در کنترل شما نیست، داشتن یک ایده کلی از آب و هوا و مکان های عکس پشتیبان مهم است. این به شما کمک می کند تا خود را با وسایل مورد نیاز خود مجهز کنید تا مطمئن شوید که عکس های بی نقصی دارید.

18. نورپردازی در عکاسی عروسی

این کاملاً به زمان عروسی و آب و هوای آن روز بستگی دارد. اگر یک روز آفتابی روشن است، برای بازتاب نور اضافی نیاز به بازتابنده دارید. استفاده از چراغ قوه در روزهای تاریک یا نور پس‌زمینه برای افزودن جادو به عکس‌هایتان گزینه‌هایی هستند که می‌توانید کاوش کنید.

19. کار خود را آسان تر کنید

تمرکز اصلی شما ارائه عکاسی با کیفیت است و اطمینان حاصل کنید که در صورت نیاز به پشتیبانی اضافی از ابزارها، این اتفاق می افتد، در انتخاب آن تردید نکنید! اگر یک پهپاد می تواند کار را خیلی بهتر و سریعتر از شما انجام دهد، آن را دنبال کنید. 

20. در صورت نیاز یک دستیار استخدام کنید

اگر عروسی در مقیاس بزرگ برگزار می شود، باید شرایط لازم را بسنجید و ترتیبی دهید که یک عکاس همکار به شما کمک کند.

ممکن است خوب باشد که فقط با یک نفر دیگر بروید، اما اگر احساس نیاز دارید، می‌توانید در درازمدت با یک دستیار هم کار کنید.

21. ترتیبی دهید که یکی از خانواده ها از قبل وارد شود

وقتی یک خانواده قبل از دیگری وارد می شود، می توانید قبل از رفتن به خانواده بعدی، زمان اختصاص داده شده برای عکس های آن خانواده را برای شما راحت تر اختصاص دهید.

ترجیحا سعی کنید خانواده عروس یک ساعت قبل از داماد و خانواده اش در محل برگزاری عروسی حضور داشته باشند.

22. رفع سریع را دستی نگه دارید

هر اتفاقی ممکن است در طول یک عروسی بیفتد – برای مثال، شلوار داماد ممکن است کمی بلندتر از حد انتظار باشد، و باعث شود که در عکس‌ها حالتی لطیف و خوشایند نداشته باشند.

نگه داشتن مقداری نوار چسب می تواند لحظه را نجات دهد! به سادگی نوار را به سمت داخل بچسبانید و شلوار را تا کنید، و ظاهری عالی برای عکس خواهید داشت!

نکات در طول عروسی

23. مردم را با حضور خود راحت کنید

برای اکثر افراد در مراسم عروسی، شما کاملاً غریبه خواهید بود و مردم تمایل دارند در مقابل افراد غریبه که از آنها عکس می گیرند، بی دست و پا شوند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که رویکردی آرام نسبت به همه مهمانان داشته باشید و خواهید دید که آنها با حضور شما نیز راحت می شوند.

24. کادر بندی و ترکیب بندی برای عکس های عروسی

شما می توانید با عکاسی عروسی خلاقیت به خرج دهید، اما به یاد داشته باشید، زمان زیادی برای پی بردن به کادربندی و ترکیب بندی آن ندارید.

به سادگی خطوط را دنبال کنید یا کاملاً باز عکس بگیرید و مطمئن باشید که تعدادی عکس عالی خواهید گرفت. 

25. با بوسه ها آزمایش کنید

تعداد ژست هایی که می توانید از زوج بخواهید در روز عروسی خود امتحان کنند پایانی ندارد. با چشمان او، بوسه دست، بوسه پیشانی، نگاه آرام، کلاسیک هایی هستند که هرگز از مد نمی افتند.

جدای از این ها، می توانید ژست های متعدد دیگری را که زوج آماده است امتحان کنید. اما چک لیست عکسی که از قبل ایجاد کرده اید را فراموش نکنید.

26. تعداد زیادی عکس بگیرید

تا جایی که می توانید عکس بگیرید تا چیزی را از دست ندهید! هر چیز اضافی و ناخواسته را همیشه می توان دور انداخت، اما مطمئناً نمی خواهید لحظه مهمی را کنار بگذارید. بنابراین از زوایای مختلف عکس بگیرید تا احساسات و ژست های مختلف را منتقل کنید!

27. کیفیت را بر کمیت اولویت دهید

صرفاً انباشتن عکس‌ها منطقی نخواهد بود اگر فقط تعداد کمی از آنها خوب باشند! بنابراین اطمینان حاصل کنید که تلاش شما برای گرفتن کیفیت و نه فقط کمیت است.

28. فرمت RAW را انتخاب کنید

عکاسی با فرمت RAW به شما امکان می دهد تصاویر را با شکوه تمام ثبت کنید. این به بازسازی رنگ ها کمک می کند و عکس هایی با طیف رنگ و عمق رنگ بالاتر تولید می کند. وقتی صحبت از کیفیت تصاویر می شود، تصاویر RAW همیشه در مقایسه با تصاویر JPEG برجسته می شوند.

29. بدون اینکه رئیس جمهور شوید کنترل را به دست بگیرید

خواهید دید که به مردم آموزش می دهید که چگونه ژست بگیرند، کجا نگاه کنند و چگونه موقعیت خود را داشته باشند. در حالی که شما این کار را انجام می دهید، مطمئناً کنترل اوضاع را در دست دارید، اما در اطراف افراد مسلط نشوید. به هر حال، شما بهترین احساسات و بیان آنها را می خواهید و نمی خواهید آنها شما را به عنوان یک عکاس مسلط تصور کنند!

30. به دنبال افراد جدا از زوج نیز باشید

در حالی که ما قبول داریم که این یک عروسی است و عروس و داماد به حداکثر تمرکز نیاز دارند، به عنوان یک عکاس باید درک کنید که افراد دیگری نیز در عروسی حضور دارند، بنابراین، مطمئن شوید که حداقل یک عکس از شرکت کنندگان را گرفته اید!

31. در کنار هم قرار بگیرید، بیشتر شبیه یک مهمان باشید تا یک عکاس

اگر به دنبال عکس گرفتن از حالات طبیعی افرادی هستید که در مراسم عروسی شرکت می کنند، باید مانند یک مهمان در اطراف خود بنشینید و نه مانند یک عکاس با تجهیزات!

32. عکس های منظره محل برگزاری را بگیرید

این زوج مکان را صرفاً به این دلیل انتخاب کرده اند که آن را دوست دارند – پس چه چیزی بهتر از گرفتن چند عکس از مناظر خیره کننده از فضا است تا بتوانید بعداً آن را به همراه تصاویر ویرایش کنید؟ ایده خوبی به نظر میرسد!

33. خود به خود باشید

این بهترین بخش عکاسی است – شما این آزادی خلاق را دارید که سبک عکاسی خود را مطابق با شرایط اقتضا کند. انعطاف پذیر باشید، الهام بگیرید و آماده باشید تا تغییراتی ایجاد کنید و تغییرات لحظه آخری را نیز در برنامه خود ایجاد کنید.

34. اجازه دهید بچه ها سرگرم شوند

هیچ کس تا به حال نتوانسته بچه ها را با موفقیت اهلی کند، پس سعی نکنید این کار را نیز انجام دهید! آنها بی حوصله هستند و شما ممکن است نتوانید توجه آنها را برای بیش از چند عکس جلب کنید – پس بگذارید آنها لذت ببرند!

این به شما فرصتی می‌دهد تا همه چیزهای مضحک آن‌ها را به تصویر بکشید و دوز ناز بسیار مورد نیاز را به آلبوم عروسی اضافه کنید!

35. صبر کلید است

کار شما در طول یک ماموریت عکاسی عروسی بسیار فراتر از عکس گرفتن خواهد بود – بنابراین چه درگیر کردن بچه‌های کوچک و چه گروهی از دامادهای مست، ممکن است مجبور شوید کلاه‌های زیادی بپوشید!

مدیریت لبخند زدن همه آنها به یکباره یا ثابت نگه داشتن آنها برای عکس گرفتن ممکن است تعدادی از کارها باشد – بنابراین صبر و آرامش خود را در تمام مدت حفظ کنید!

نکته عکاسی عروسی

نکته عکاسی عروسی

مراقبت شخصی

36. ذهن خود را آماده کنید

شما آنجا هستید تا بهترین روز زندگی یک نفر را به تصویر بکشید – بنابراین عروسی را برای زن و شوهر بگیرید و نه برای نمونه کار خود.

به سادگی نمونه کارهای خود را در زمانی که بیرون هستید فراموش کنید و برای تحقق ایده هایی که عروس و داماد تصور کرده اند تلاش کنید.

37. خود را نامرئی کنید

خوب، نه، نه با کت نامرئی! با این حال، تا جایی که می توانید سعی کنید از نور خیره کننده دور بمانید. یک لنز بلندتر (200 میلی‌متر) برای خود تهیه کنید تا بتوانید عکس‌های شفافی را حتی از راه دور بگیرید.

بهترین بخش در مورد پنهان ماندن این است که می توانید تعداد زیادی عکس صریح بگیرید، جایی که افراد به دلیل حضور یک عکاس در اطرافشان بی دست و پا نیستند!

38. خوردن و آشامیدن را فراموش نکنید

عکاسان آنقدر مشغول هستند و دیگران را در حال تفریح ​​به تصویر می کشند که فراموش می کنند باید بخورند و بنوشند! اطمینان حاصل کنید که برای حفظ سطح انرژی خود در طول عروسی به خوردن و نوشیدن چیزی ادامه می دهید.

39. آرام و خونسرد بمانید

جنون عروسی می تواند بسیار زیاد باشد – برای عروس، داماد، خانواده ها و خوب، عکاس نیز. در طول تمام هجوم دیوانه کننده طیف وسیعی از احساسات، مطمئن شوید که خونسردی خود را حفظ می کنید – این فقط به شما کمک می کند بهتر کار کنید و فکر کنید.

40. از آن لذت ببرید

بالاخره عروسی است! بنابراین مطمئن شوید که شما نیز سهم خود را از سرگرمی دارید! کار می تواند سرگرم کننده باشد – بنابراین فرصت را برای استفاده حداکثری از روز ترک نکنید.

41. تو باش

این نکته کلیدی برای گذراندن اوقاتی خوب در طول ماموریت عکاسی عروسی است. مردم شما را به خاطر آنچه هستید دوست خواهند داشت، پس برای تحت تاثیر قرار دادن خیلی تلاش نکنید – فقط خودتان باشید.

ایجاد اتصالات

42. با مردم ارتباط برقرار کنید

عروسی جایی است که با افراد مختلف از اقشار مختلف روبرو می شوید. بنابراین به جای اینکه پشت لنز گیر کنید، کمی بیرون بروید و با مردم نیز ارتباط برقرار کنید.

43. با برنامه ریزان عروسی ارتباط برقرار کنید

بلیط شما برای گرفتن عکس مستقیم عروسی در دست برنامه ریزان عروسی است. آنها بخشی از اکثر عروسی ها هستند، بنابراین از فرصت ارتباط با آنها برای ارائه خدمات خود در طولانی مدت استفاده کنید.

44. ایجاد روابط با مکان های عروسی

محل برگزاری عروسی اولین چیزی است که یک زوج به آن توجه می کنند و هیچ چیز مانند تماس مستقیم با محل برگزاری عروسی نیست! شما فوراً تبلیغاتی را که سزاوار آن هستید دریافت خواهید کرد و تعداد زیادی تکالیف عکاسی عروسی را در راه خود دریافت خواهید کرد!

45. به هر فعالیت خارج از روز عروسی بله بگویید

رویدادهای متعددی پس از روز عروسی وجود دارد – مانند رویدادهای مقدماتی، جایی که هر دو خانواده با یکدیگر آشنا می شوند. اگر از شما خواسته شد تا عکاس این رویدادها باشید، فوراً بله را بگویید.

نکات بعد از عروسی

46. ​​از فایل های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

همانطور که تجهیزات پشتیبان را همراه خود حمل می کنید تا در کل عروسی به شما کمک کند، تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها بعد از عروسی نیز ضروری است.

از هارد دیسک های خارجی یا سیستم های ذخیره سازی ابری برای پشتیبان گیری از تمام عکس های عروسی حتی پس از پردازش استفاده کنید. این امکان دسترسی آسان را در صورت نیاز در آینده فراهم می کند.

47. ابزار ویرایش پس از تولید

عروسی ها دامنه کامل بیان خلاقانه و همچنین آزمایش را به شما می دهند.

و برای کمک به شما در گرفتن بهترین عکس ها، ابزارهای پس پردازش و نرم افزارهای ویرایش زیادی  مانند فتوشاپ در دسترس هستند. این کار مانند جادو روی عکس‌های عروسی عمل می‌کند و برنامه‌های ویدیویی مانند Final Cut رنگ‌آمیزی فیلم‌های عروسی را به همان سبک عکس‌ها بسیار آسان می‌کند.

آنها نه تنها به شما کمک می کنند تا به موضوع انتخاب شده توسط زوج بچسبید، بلکه فوراً حس جادویی را به عکس ها اضافه کنید!

48. برای عکس های خود تنظیمات از پیش تنظیم کنید

استفاده از تنظیمات از پیش تعیین شده باعث صرفه جویی در وقت شما در مرحله ویرایش می شود. ساختن یا تنظیم این تنظیمات از پیش تعیین شده توسط خودتان ممکن است کمی طول بکشد، اما در مورد ویرایش انبوه عکس‌ها، کار شما را بسیار آسان‌تر می‌کند.

49. هرگز تصاویر RAW را به اشتراک نگذارید

مهم نیست که مشتریان شما چقدر اصرار دارند که تصاویر RAW را به اشتراک بگذارند، شما باید مودبانه امتناع کنید. دلیل ساده است – فایل های RAW ناتمام هستند و مستقیماً از دوربین خارج می شوند.

پس پردازش تصاویر را بهبود می بخشد و آنها را به بهترین شکل می رساند، حداقل زمانی که شما یک حرفه ای این کار را انجام می دهید. به اشتراک گذاری تصاویر دست نخورده و خام RAW فقط به اعتبار شما آسیب می رساند – چیزی که اصلاً نمی خواهید. 

50. انتخاب کنید چه چیزی در وب سایت شما نمایش داده شود

پس از گرفتن اجازه از زوج، عکس‌هایی را که می‌خواهید دنیا در وب‌سایت شما ببیند، با دقت انتخاب کنید.

نمونه کارها را ایجاد کنید که نشان دهنده شما به عنوان یک هنرمند و آنچه دوست دارید عکس بگیرید.

51. عکاسی عروسی سنتی

اکنون، این چیزی است که اکثر مردم آن را انتخاب می کنند – این سبک از عکاسی بر عکس گرفتن از زوج و شرکت کنندگان تمرکز دارد. وظیفه شما این است که در اینجا از یک عکاس به یک کارگردان تبدیل شوید.

عکاسی سنتی روی عکس‌های صادقانه تمرکز نمی‌کند. با این حال، مطمئن باشید که در نهایت خاطرات زیبایی را برای شما به ارمغان می‌آورد و به گذشته نگاه می‌کنید.

52. عکاسی عکاسی خبری

وظیفه شما این است که تا جایی که می توانید عکس های صادقانه بگیرید – این آزادی خلاقانه ای است که عکاسی عروسی عکاسی خبری به شما می دهد!

با هیچ جهت و دستورالعملی از انتهای شما، این احتمالاً یکی از سعادتمندانه ترین اشکال عکاسی موجود است.

53. عکاسی عروسی پرتره

این ترکیبی از عکاسی سنتی و عکاسی خبری است  و نتایج شگفت انگیزی به همراه دارد! این سبک به عنوان عکاسی رسمی عروسی به روشی که معمولاً سوژه ها برای دوربین هدایت می شوند و ژست می شوند، در نظر گرفته می شود.

54. عکاسی عروسی مد

این سبک شامل تصاویر دراماتیک و خلاقانه تر است – ژست ها از عکاسی مد سرمقاله الهام گرفته شده اند و البته نتایج به سادگی شگفت انگیز است!

اگر عروس و داماد شما این سبک را انتخاب کنند، خوش شانس هستید – این به شما آزادی زیادی می دهد، به خصوص در مرحله پس از پردازش.

55. سبک شخصی

در نهایت، این سبک منحصر به فرد شماست که برجسته می شود. چشم شما برای عکاسی به شما کمک می کند تا عکس های چشمگیر بگیرید. افزودن لمس شخصی خود به هر سبک عکاسی جذابیتی را به تصاویر اضافه می کند و بلافاصله آنها را متمایز می کند.

 

نوشتهٔ پیشین
لباس های عکاس عروسی: برای داشتن ظاهری عالی چه بپوشیم
نوشتهٔ بعدی
50 ژست زن و شوهر عاشقانه برای ثبت لحظه عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست