10 نکته مهم برای رزرو عکاس عروسی

forumبدون دیدگاه

رزرو عکاس عروسی می تواند کار بسیار بزرگی باشد. به خصوص وقتی به اینستاگرام نگاه می کنید و واقعاً تفاوت کیفیت را نمی بینید زیرا همه اکانت ها یکسان به نظر می رسند. پس چگونه عکاس ایده آل خود را پیدا می کنید؟ چگونه می توانید مطمئن شوید که این یک انتخاب خوب است؟

ما همچنین دوست داریم زوج های شگفت انگیز خود را پیدا کنیم و این دلیلی است که ما این پست وبلاگ را نوشته ایم.

عکاسی عروسی – انتخاب شخصی

عکاسی عروسی یک انتخاب شخصی است و پیدا کردن مناسب آن بسیار مهم است. منظورم این است که شما می خواهید تمام روز در روز عروسی خود احساس آرامش، شادی و راحتی داشته باشید، درست است؟ تنها در این صورت است که تصاویر عروسی شما طبیعی و زیبا خواهند بود – زیرا احساس شگفت انگیزی خواهید داشت. بنابراین شما نیاز به شخص مناسب با خود دارید.

مهم ترین 3 نکته برتر ما برای رزرو عکاس شما عبارتند از:

3 نکته برتر

  1. اول از همه به این فکر کنید که چه سبک عکاسی را دوست دارید. چیزی رسمی تر و سنتی تر یا چیزی آرام تر، محجوب تر و خلاقانه تر؟ دوست دارید در روز عروسی خود چه احساسی داشته باشید و دوست دارید روز خود را چگونه به یاد بیاورید؟
  2. وقتی به وب سایت یک عکاس نگاه می کنید، چه احساسی نسبت به عکس های او دارید؟ هیجان زده، متصل، احساسی – تصاویر آنها چه احساسی در شما ایجاد می کند؟
  3. وقتی با عکاس چت می کنید – چه برداشتی دارید؟ چت چه حسی دارد؟ فروشندگی، زورگو، خودکار یا انگار دارید با دوستی صحبت می کنید که واقعاً به آنچه نیاز دارید اهمیت می دهد؟

7 نکته مفید دیگر

  1. آیا عکاس می تواند ثابت کند که عکاسی عروسی آنها با کیفیت است؟ چه جوایزی کسب کرده اند؟ می‌دانم که جوایز مهم‌ترین عامل نیستند، اما همیشه معنایی دارند، زیرا بردن آنها واقعاً سخت است. گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه ده ها هزار عکاس با هم رقابت می کنند و تنها بهترین از بهترین ها برنده می شوند – بنابراین آن عکاسان باید کاری را درست انجام دهند، درست است؟
  2. مشتریانشان در مورد آنها چه فکر می کنند؟ توصیه ها – پس توصیفات را بخوانید و از دوستان خود بپرسید.
  3. قراردادهای عروسی و برنامه های پشتیبان آنها چگونه به نظر می رسد؟  آیا با دانستن اینکه آنها همه چیز را پوشش داده اند، احساس امنیت می کنید.
  4. آیا آنها عکاس عروسی تمام وقت هستند؟ به خصوص پس از سال 2020، هجوم بسیاری از عکاسان جدید وجود داشت که هنوز نیمه وقت کار می کنند یا به تازگی 9-5 شغل خود را ترک کرده اند و اکنون حرفه رویایی خود را دنبال می کنند و هنوز در حال یادگیری هستند.
  5. آیا آنها می توانند به خوبی از روز عروسی زمستانی یا بارانی عکس بگیرند؟ بسیاری از عکاسان جدید فقط زیباترین و شیک ترین تصاویر را در اینستاگرام و وب سایت خود نشان می دهند، اما چگونه می توانند با سرد، تاریکی و باران مقابله کنند؟ آیا آنها هنوز هم قادر خواهند بود آثاری ثابت و با کیفیت بالا تولید کنند؟
  6. آیا آنها در حالت دستی عکس می گیرند؟ آیا آنها می توانند تنظیمات دوربین را به خوبی کنترل کنند یا فقط برای آنها ضربه می خورد؟
  7. آیا آنها خلاق هستند؟ خلاق بودن و داشتن سبک خاص یک عکاس را از بقیه متمایز می کند. اگر آنها فقط آنچه را که عکاسان دیگر نشان می دهند نشان دهند، چیزی که در حال حاضر مد است – این ممکن است نشان دهنده کمبود تجربه، سبک و خلاقیت باشد.

عکاسی عروسی یک احساس است

به منظور کمک به شما در انتخاب عکاس ایده‌آل خود و همچنین یافتن زوج‌های ایده‌آل خود، قبل از رزرو عکاس عروسی از زوج‌های شگفت‌انگیزمان پرسیده‌ایم که چه احساسی داشتند. ما پاسخ های شگفت انگیز زیادی دریافت کردیم و ما واقعا امیدواریم که تجربه زوج های ما به شما کمک کند تا عکاس عروسی خود را رزرو کنید. چه کسی می‌داند، شاید ما همبازی مناسبی باشیم؟

مانند هر زوج نامزدی، زوج های ما قبل از رزرو عکاس عروسی خود، نگرانی های زیادی داشتند. اما وقتی عکس های عروسی شان را دیدند عاشقشان شدند. لطفاً هنگام رزرو عکاس عروسی خود به ما اطلاع دهید که در مورد چه چیزی نگران هستید، ما دوست داریم در مورد آن با شما گپ بزنیم!

آیا “احساس روز” در عکس های من ثبت می شود؟

می‌خواستم عکاسم حس روز را به تصویر بکشد. گرفتن عکس های طبیعی از همه افراد مورد علاقه و لحظاتی که ممکن است تا زمان رسیدن عکس ها ندیده باشیم یا به خاطر نداشته باشیم. عکس‌هایی که تمام روز را از آماده شدن تا مهمانی نشان می‌دهند!»

“آیا لحظه هایی که ما به طور خاص می خواستیم ثبت می شوند؟”

من همچنین می‌خواستم مطمئن شوم که لحظات کلیدی مانند دیدن من، داماد، اولین رقص و غیره ثبت شده است.»

«می‌خواستم مطمئن شوم که تمام بخش‌های واقعاً خاص گرفته شده‌اند! آیا عکس‌ها همان چیزی است که ما می‌خواستیم؟»

رزرو عکاس عروسی

رزرو عکاس عروسی

رویکرد ما

به عنوان عکاسان عروسی ، همه ما به دنبال ثبت لحظات طبیعی و واقعی هستیم. ما به طور خستگی ناپذیر تمام روز کار می کنیم تا مطمئن شویم که تمام آن لحظات برای زوج هایمان ثبت شده است. هر عروسی منحصر به فرد است و ما دوست داریم حس آن روز را برای زوج هایمان به تصویر بکشیم. ما قبل از روز با شما و داستان شما آشنا خواهیم شد، فقط برای اینکه بدانیم چه چیزی برای شما مهم است و روی چه چیزی تمرکز کنیم.

آیا جلوی دوربین خوب به نظر می رسم و احساس راحتی می کنم؟

«در مقابل دوربین بودن، می‌خواهم احساس راحتی کنم. من نگران بودم که خوب عکاسی نکنیم و ممکن است عصبی باشیم و ممکن است عکس‌هایمان صحنه‌ای به نظر برسند.»

«نگران بودم که وقتی عکس‌هایم را می‌گیرم، احساس ناراحتی کنم. بعضی از دوستان دیگرم عکاس های افتضاحی داشتند! نگران بودم که در عکس‌هایم مزخرف به نظر برسم!»

ما می‌خواستیم با عکاسی تمام روز توسط عکاسمان احساس راحتی کنیم.»

راه حل ما

ما کاملاً آن را درک می کنیم – تقریباً همه زوج های ما در مورد آن نگران هستند و این طبیعی ترین چیز است! به همین دلیل ملاقات و گپ زدن قبل از روز عروسی برای ما بسیار مهم است. عکسبرداری قبل از عروسی بسیار مفید است و تفاوت بسیار زیادی ایجاد می کند.

در طول فیلمبرداری متوجه خواهید شد که این در واقع در مورد ژست گرفتن نیست، بلکه در مورد چت کردن و خندیدن است. و ملاقات با عکاس عروسی خود قبل از روز شما تفاوت را ایجاد می کند. ما یک پست وبلاگ در مورد مزایای داشتن عکسبرداری قبل از عروسی نیز داریم، نگاهی بیندازید.

اگر باران ببارد چه اتفاقی می افتد؟

«بیش از همه نگران آب و هوا/باران بودم. اگر تمام روز باران می بارید، رویکرد عکاس من چگونه خواهد بود؟

شرایط آب و هوایی ناسازگار باعث مشکلات تداوم در طول روز می شود.

نگران نباش!

فقط باران را در آغوش بگیر و از روزت لذت ببر! ما در واقع عاشق روزهای عروسی بارانی هستیم. آنها بسیار رمانتیک به نظر می رسند ، به خصوص در شب، فقط زیبا است.

آیا عکاس من مناسب است؟

ما واقعاً کسی را می‌خواستیم که در یک روز آرام قرار بگیرد، و این فقط با احساس جمعیت/مهمانی ترکیب شود. داشتن کسی که از پسرها در حال آماده شدن عکس بگیرد، نه فقط از دخترها. آیا آنها آن را برای مهمانان سرگرم کننده و لذت بخش می کنند؟»

“من نگران بودم که عکاسی ممکن است مزاحم باشد، یا از احساس آرامش مردم در عروسی جلوگیری کند. به خصوص خواهر من از عکس گرفتن بیزار است و من واقعاً می خواستم او احساس راحتی کند.»

ما عکاسی می‌خواستیم که عکس‌های طبیعی زیبایی بگیرد و بفهمد ما به دنبال چه چیزی هستیم، اما همچنین کسی که بتوانیم با او کنار بیاییم.»

دوست داشتن عکاس به عنوان یک شخص. آنها در یک روز بسیار مهم تمام روز با شما هستند. من عکس‌هایشان را دیده بودم و لایک کرده بودم، متوجه شده بودم که با پولمان چه چیزی به دست می‌آوریم و غیره. اما اگر آنها را به عنوان یک شخص دوست نداشتیم، نمی‌توانستیم از آنها استفاده کنیم.»

آیا عکس های من خیلی حالت گرفته به نظر می رسند؟

ما نمی‌خواستیم عکس‌هایمان خیلی ژست یا قدیمی به نظر برسند. سبک عکاسی واقعاً برای ما مهم بود – ما عکس‌هایی آرام می‌خواستیم.»

من عکس‌های صریح می‌خواستم و می‌پرسیدم که تعادل مناسب بین رسمی و غیررسمی چیست؟»

“شوهرم در مورد “ژست گرفتن” برای عکس راحت نبود! بنابراین ما می خواستیم کسی را پیدا کنیم که در کل این روند به ما احساس راحتی و آرامش بدهد! ما قطعاً با مارتا و آرتور متوجه شدیم!»

من مشتاق بودم کسی را نداشته باشم که فقط از ما بخواهد بایستیم و لبخند بزنیم و عکس های بسیار ژست بگیریم.

“پیدا کردن فرد مناسب برای عکاسی از عروسی به روشی که شبیه ما باشد و خیلی رسمی نباشد.”

آیا زمان کافی برای همه عکس ها وجود خواهد داشت؟

“در طول روز همه چیز را در خود جای داده و مطمئن شویم که همه و همه چیز را گرفته ایم.”

“وقت برای گرفتن عکس های هر دوی ما در حال آماده شدن در صبح به دلیل مکان های جداگانه است.”

راه حل ما

ما با زوج هایمان چت می کنیم و روز را با آنها برنامه ریزی می کنیم. هر عروسی متفاوت است و ما راهی برای به دست آوردن تمام تصاویر مورد نظر زوج ها پیدا خواهیم کرد. می توانید در مورد عکس های گروهی در عروسی بیشتر بخوانید . این یکی از موارد کلیدی است و سازماندهی در اینجا بسیار مهم است.

آیا عکاس من خیلی گران خواهد بود؟

«بودجه – می‌دانستم که بیشتر از توان مالی می‌خواهم! کیفیت – نگاه کردن به نمونه کارهای عکاسان و تلاش برای بررسی اینکه آیا واقعاً خوب هستند یا نه واقعاً اعصاب خردکن بود! سخت است که بدانیم به چه کسی اعتماد کنیم و این بخش مهمی از عروسی است که عکاس مناسب را به دست آوریم.»

“هزینه ها چقدر خواهد بود، زیرا عروسی ها گران هستند!”

کیفیت و قیمت

آیا می توانید برای خاطرات خود برچسب قیمت بگذارید؟ ما می دانیم که وظیفه خود را برای ثبت لحظات و احساسات به خوبی انجام می دهیم زیرا می دانیم که چقدر برای زوج هایمان مهم هستند. این چیزی است که ما همیشه هنگام عکاسی و سپس ویرایش عکس های عروسی در ذهن داریم.

ما واقعاً به جوایز خود افتخار می کنیم – آنها گواهی کیفیت ما هستند . بسته‌های ما انعطاف‌پذیر هستند و شما می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. ما یک صفحه ویژه در مورد قیمت عکاس عروسی در اصفهان  و قیمت عکاسی در اصفهان داریم . برای کسب اطلاعات بیشتر و گفتگو با ما با ما تماس بگیرید.

جزئیات را برای ویرایش جدول زمانی و قابل تحویل دریافت کنید

بعد از آخرین نان تست و خروج بزرگ، کار عکاس هنوز تمام نشده است. دانستن اینکه در فرآیند پس از تولید چه انتظاراتی دارید، به تعادل تمام آن هیجان و انتظار برای زنده کردن بهترین روزتان از طریق عکس کمک می کند.

زوج‌های ما می‌توانند انتظار داشته باشند که دقیقاً همان چیزی را که در وب‌سایت ما می‌بینند، دریافت کنند، و چیزی کمتر از آن. مدت زمان تحویل ما در قرارداد ما حدود 12 هفته برای دریافت گالری کامل تصاویر آنها است که شامل تقریباً 1000 تصویر کاملاً ویرایش شده به صورت رنگی و سیاه و سفید است. در حالی که ما معمولاً گالری‌ها را ظرف شش هفته تحویل می‌دهیم، عکاسانی هستند که تا شش ماه طول می‌کشد. برخی از زوج‌ها دانلود فوری تصاویر با وضوح بالا و برخی دیگر محصولات ملموس و چیزی برای نگه‌داشتن آن‌ها دریافت می‌کنند. هر بسته متفاوت است، بنابراین دقیقاً بدانید که دقیقاً چه چیزی و چه زمانی دریافت می کنید.

نوشتهٔ پیشین
5 مزیت جالب برای عکاسی قبل از عروسی
نوشتهٔ بعدی
نحوه انتخاب بهترین عکاس عروسی تالار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست