1. خانه
 2. /
 3. آتلیه عروس در اصفهان

آتلیه عروس در اصفهان

انتخاب یک آتلیه عروس در اصفهان با قیمت مناسب که توقعات شما را برآورده ساخته و در نهایت همه چیز مطابق با سلیقه شما باشد، نیاز به صرف وقت و توجه زیادی دارد. به دلیل این که شمار آتلیه عکاسی عروس اصفهان روز به روز بیشتر شده و این مسئله انتخاب را برای زوجین دشوارتر می کند. اگر به دنبال یک آتلیه عروس اصفهان که با کیفیت و به روز باشد، هستید بدون شک آتلیه روبان می تواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد.

من حرفه‌ ی چندین دهه‌ام را بر اساس یک علاقه شخصی ایجاد کردم و از آن زمان یاد گرفتم که چگونه لنز حرفه‌ای خود را کامل کنم – برای ارائه عکس‌های بی‌نظیر برای مشتریانم. اما این فداکاری و عشق عمیق من به رسانه است که با مشارکت مشتری جادوی واقعی ایجاد می کند. ایده های خود را بیاورید، و با هم ما بهترین راه را برای تحقق آن پیدا خواهیم کرد.

وقتی صحبت از تکنیک و تجهیزات می شود، من سازش نمی کنم. بر خلاف بسیاری از افراد در صنعت، من همچنان بر استفاده از دوربین فنی – برای کیفیت و دقت عالی، اصرار دارم. استودیوی من کاملاً مجهز به تجهیزات فاز یک و کانن، نورپردازی پروفو و پس زمینه تخصصی است. من به همراه یک ویرایشگر عالی و طراح گرافیک داخلی، مطمئن می‌شوم که هر عکس به طور کامل مورد توجه قرار می‌گیرد و به محصولی بی‌نقص و کامل تبدیل می‌شود.

ندا شمس به شما به استودیوی روبان خوش آمد می گویند. ما یک تیم عکاسی عروسی با تیم زن و مرد هستیم که متخصص در عکاسی عروسی اصفهان هستیم و روز شما را بدون هیاهو یا ژست بی وقفه ثبت می کنیم. برخلاف بسیاری از عکاسان عروسی، ما روز شما را از هر دو طرف صبح، تا اولین رقص شما ثبت می کنیم. بخشی از روز شما – مستند کردن همه آن، همانطور که اتفاق می افتد. ما عمدتاً در اصفهان کار می کنیم اما کل ایران را پوشش می دهیم.

بنا به اهمیتی که مراسم عروسی و ماندگار شدن لحظات آن برای عروس و دامادها و خانواده هایشان دارد و همینطور هزینه ی صرف شده برای این مراسم، باید در انتخاب آتلیه عروس و سایر مسائلی که به این شب باشکوه مربوط می شود دقت زیادی صرف شود و با در نظر گرفتن تمامی جوانب، بهترین آتلیه عروس در اصفهان که خاطره انگیزترین شب را برایتان رقم بزند، انتخاب نمایید.

آتلیه عکاسی روبان یک استودیو عکاسی عروسی در اصفهان است که در شیخ صدوق مستقر است. من عکاس اصلی در هر عروسی هستم و همچنین کسی که به نیاز های عکاسی  شما پاسخ می دهد، در مورد جدول زمانی و سبک به شما مشاوره می دهم و بزرگترین مدافع شما در روز عروسی شما هستم.

با بیش از 8 سال تجربه و بیش از 200 عروسی عکاسی شده، من می توانم قول بدهم که تصاویر زیبایی را ارائه دهم که شما را به همان اندازه که احساس می کنید زیبا می کند. رنگ‌های واقعی، شادی واقعی، عاشقانه واقعی، زیباتر از آنچه تصور می‌کردید ثبت شده‌اند.

رزرو عکاس برای عروسی شما یک مرحله مهم در فرآیند برنامه ریزی است. پس از همه، شما می خواهید آن خاطرات را برای سال های آینده ذخیره کنید. با این حال، آیا می دانستید که گزینه های عکاسی وجود دارد که قبل از روز بزرگ اتفاق می افتد؟ علاوه بر عکس های نامزدی، که یک زن و شوهر با هم می گیرند، یک عکس دیگر قبل از عروسی وجود دارد که ممکن است یک عروس به تنهایی انجام دهد. جلسه عکس عروس (که به عنوان پرتره عروس نیز شناخته می شود) فرصتی برای عکاس است تا عروس را در تصاویر خیره کننده ای ثبت کند که این زمان خاص در زندگی آنها را ثبت می کند.اگرچه به اندازه یک جلسه عکس نامزدی رایج نیست، عکاسی فرصتی عالی برای کسی است که تجربه عروسی را به طور کامل جشن بگیرد.

جلسه عروس، عکس‌برداری یک تا دو ماه قبل از روز عروسی است که در آن عروس‌ها مجموعه‌ای از لباس‌ها را در چندین مکان برای ثبت این مرحله بسیار منحصر به فرد از زندگی می‌پوشد.

ما معتقدیم که روز خاص شما به شما مربوط می شود! ما از شما می خواهیم که نه تنها عکس هایی داشته باشید که برای همیشه ماندگار شوند، بلکه خاطره هایی نیز داشته باشید. به همین دلیل است که ما روی برنامه شما کار می کنیم تا به شما این امکان را بدهیم که برای آن لحظات خاص که برای همیشه در حافظه شما حک می شود، وقت داشته باشید.

ما می خواهیم شما و مهمانانتان از آن لذت ببرید، بخندید، گریه کنید، از تمام آن احساسات و لحظات خاص که روز شما را جادویی می کند عبور کنید. شما و خانواده‌تان تلاش زیادی برای ساختن روز عروسی‌تان انجام داده‌اید، دقیقاً همانطور که تصور می‌کردید و ما همیشه آماده‌ایم تا آنچه را که لازم است انجام دهیم تا این اتفاق بیفتد.

از آنجایی که ما تجربه زیادی در مراسم عروسی داریم، ما همچنین از برنامه ریزی عروسی شما پشتیبانی می کنیم تا بدانید همه چیز تحت پوشش است و به شما کمک می کند در روز عروسی خود احساس آرامش کنید.

استودیو روبان در زمینه عکاسی و فیلمبرداری عروسی تخصص دارد. تیم مجرب ما در هنر عکاسی عروس متخصص هستند و به شما کمک می کنند تا خاطرات جادویی از روز عروسی خود بسازید که تا آخر عمر باقی بماند.

ما چندین دهه تجربه در گرفتن شکوه عروسی در سراسر ایران داریم. ما با تولید عکس هایی با بالاترین کیفیت، زیبایی روز عروسی شما را برای همیشه ثبت می کنیم. ما همچنین یک فیلم سینمایی از مراسم را از ابتدا تا انتها ارائه می دهیم که توسط تیم ما به طرز ماهرانه ای تدوین شده است تا داستان عشق و با هم بودن را در قلب هر عروسی  روایت کند.

عکاسی عروسی چیست؟

عکاسی عروسی ترکیبی از بسیاری از ژانرهای عکاسی دیگر است. این شامل پرتره، عکاسی خانوادگی و گروهی ، مستند، بودوار ، رویداد و تصاویر کلوزآپ است. به همین دلیل عکاسی عروسی نیازمند تجهیزات و آمادگی های متنوعی است.

عکاسی از عروسی یک نوع عکاسی است که بر ثبت وقایع روز عروسی تمرکز دارد. همچنین اغلب شامل یک عکس نامزدی، عکس های بودوار و آماده سازی عروسی می شود.

خود عکاسی از ابتدای مراسم تا پایان و اغلب تا نیمه های شب ادامه دارد.

ثبت شادترین روز زن و شوهر واقعا انگیزه دهنده و نشاط آور است. در هر عروسی، داستان عشق متفاوتی را تجربه می کنید و عشق این زوج را به یکدیگر جلب می کنید.

در عین حال، این یک شغل کاملاً پر استرس و سخت است. این یک رویداد یک بار در زندگی برای زوج است، بنابراین شما نمی توانید یک لحظه مهم از روز را از دست بدهید. شما باید همیشه در همه جا باشید و در تمام روز خدمات باکیفیت ارائه دهید، به سختی زمانی برای استراحت.

اما نتیجه کاملاً ارزش تلاش را دارد. نه تنها می‌توانید چنین روز مهمی را ثبت کنید، بلکه مهارت‌های جدیدی – فنی و عملی – را نیز یاد خواهید گرفت که بعداً می‌توانید در زمینه‌های مختلف عکاسی پیاده‌سازی کنید .

آتلیه عروس در اصفهان

آتلیه عروس در اصفهان

ایده عکاسی عروس

داشتن عکس عروسی خوب کامل به ایده های عکاسی شما بستگی دارد. اگر ایده ها و شات های جذاب و خلاقانه نگیرید و از ژست های تکراری استفاده کنید هیچوقت به عنوان عکاس عروس خوب شناخته نمیشوید و مشتری را جذب نمیکنید. ما در آتلیه روبان، برای هر مشتری عکاسی عروسی ، ژست ها و ایده های خلاقانه جدیدی را خلق میکنیم. ما برای هر مشتری محیط عکاسی جذاب را در نظر گرفته که بهترین آلبوم عروسی را به آنها هدیه دهیم. برای دیدن نمونه و ایده های عکاسی ما میتوانید از سایت یا اینستاگرام ما لذت ببرید.

آتلیه عکاسی عروس اصفهان

یکی از نکات مهم در انتخاب آتلیه تخصصی عروس، قابل اعتماد بودن و دارای جواز کسب بودن آن است. زیرا یک آتلیه عکاسی برای اخذ جواز کسب نیاز به دریافت صلاحیت از وزارت اماکن و اتحادیه اتاق اصناف و عکاسان است. نکته مهم بعدی قیمت خدمات است. آتلیه عکاسی عروس اصفهان باید بتواند قیمتی مناسب و به اصطلاح رقابتی از نظر کیفیت و خدمات ارائه دهد. آنچه که برای عروس و داماد در انتخاب یک آتلیه عکاسی عروس خوب اهمیت دارد، نه تنها قیمت پایین است، بلکه باید قیمت متناسب با ارائه خدمات با کیفیت و کافی و مورد انتظار به عروس و دامادها باشد.

نکته بعدی در مورد وقت شناسی است: آتلیه باید هم در زمان اجرا و هم در زمان تحویل وفادار باشد و طبق وظایفی که دارد باید کارهای مربوط به جشن عروسی را در زمان مقرر انجام دهد.

بهترین آتلیه عروس در اصفهان

انتخاب بهترین آتلیه عکاسی عروس در اصفهان یکی از مهم ترین نکاتی است که زوج های جوان در تهیه و تدارک مراسم عروسی به آن توجه می کنند. روز عروسی یکی از مهم ترین و خاطره انگیزترین روزها برای هر زوج جوانی است. با استفاده از عکس ها و فیلم های مراسم عقد و عروسی می توانید خاطرات این روز مهم را در سال های آینده مرور کنید و بر شیرینی و لذت زندگی مشترک خود بیافزایید. به همین دلیل انتخاب بهترین عکاسی عروس اصفهان برای بسیاری از زوج های جوان در اولویت است. در این مقاله ویژگی های یک آتلیه عکاسی عروس اصفهان را به شما می گوییم:

1- محیط استودیو
یکی از مهم ترین ویژگی های یک آتلیه عکاسی عروس، فضای باز و جذاب استودیو است. اگر در طراحی داخلی آتلیه عکاسی عروس از رنگ های مناسب استفاده شود، نشاط و انگیزه بیشتری ایجاد می کند و حتی روحیه افراد را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد. مخصوصا برای مراسم عروسی بهتر است تازه عروس ها آتلیه ای را انتخاب کنند که در آن احساس راحتی کنند. به این ترتیب می توان بسیاری از تکنیک های عکاسی و ژست های مختلف را به راحتی اعمال کرد. علاوه بر این باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که ارتفاع سقف یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در ایجاد نورپردازی مناسب در استودیو می باشد.

سبک کار و نحوه انتخاب ژست های عکاسی تاثیر زیادی در چیدمان فضای داخلی آتلیه دارد. به همین دلیل محیط آتلیه باید به گونه ای باشد که افراد در آن احساس راحتی کنند تا بتوانند بدون استرس ژست های دلخواه را بگیرند و عکس های زیبایی بگیرند. در نهایت، آنها می توانند کار با کیفیت ارائه دهند.

2- تجهیزات دوربین پیشرفته و با کیفیت

داشتن بهترین تجهیزات دوربین در عکاسی حرفه ای عروسی بسیار مهم است. شما به یک DSLR فول فریم یا سیستم بدون آینه نیاز دارید که بتواند همه چیزهای رویداد عروسی را مدیریت کند.

سبک ها و مکان های مختلفی وجود دارد که از آنها عکس خواهید گرفت. ممکن است لازم باشد دوربینی که استفاده خواهید کرد در یک لحظه تغییر کند. این به معنای ارائه توانایی کار در ISO بالا و اندازه سنسور فول فریم است . داشتن نقاط تمرکز عالی نیز کمک خواهد کرد.

عکاسی با فرمت RAW یک ضرورت است، زیرا در هنگام ویرایش امکانات بیشتری به شما می دهد. سیستم شما باید بتواند با لنزهای مختلف نیز کار کند. شما باید از طیف گسترده ای از لنزهای پرایم یا زوم سریع با قدرت تفکیک عالی و دامنه کانونی گسترده استفاده کنید.

همچنین، داشتن یک دوربین پشتیبان (یا دو)، شما را مطمئن می کند که اگر اتفاقی بیفتد، تحت پوشش هستید. داشتن سه دوربین بی سابقه نیست، زیرا دو دوربین می توانند کار کنند در حالی که یکی به عنوان پشتیبان عمل می کند. روش دو دوربینه سودمند است زیرا می توان از پرتره ها استفاده کرد. دیگری می تواند میزبان زوم لحظات غیرمنتظره باشد.

3- کادر مجرب و متعهد
یکی دیگر از ویژگی های یک آتلیه خوب داشتن یک تیم مجرب و متعهد از عکاسان و فیلمبرداران است. مدت خدمت کارکنان در یک آتلیه عکاسی عروس اصفهان در واقع نمادی از منحصر به فرد بودن آن کارگاه است. حرفه ای بودن عکاس و فیلمبردار بسیار مهم است و بر کیفیت کار نهایی تاثیر می گذارد.

از آنجایی که عکاسی و فیلمبرداری عروسی برای هر زوج بسیار مهم است. یک عکاس و فیلمبردار مجرب و متعهد یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که بهترین آتلیه عکاسی عروس اصفهان باید داشته باشد. بنابراین عروس و داماد می توانند با خیال راحت عکاسی مراسم عروسی خود را به این تیم حرفه ای بسپارند و از ایده های پاک و خلاقانه این تیم بهره مند شوند.

4- تعهد کاری
برنامه ریزی دقیق و تهیه به موقع عکس و فیلم از مهم ترین نکاتی است که در انتخاب یک بهترین آتلیه عکاسی عروس اصفهان باید به آن توجه کرد. یک آتلیه خوب باید تعهد کاری داشته باشد و در زمان مقرر کار را به پایان برساند و به کارفرما تحویل دهد. علاوه بر این باید امانتدار باشد و در ذخیره فایل های مربوط به عکس و فیلم ، تعهدکاری داشته باشد.

5- توجه به حساسیت های مشتری
بسیاری از عروس و دامادهای جوان به دنبال آتلیه ای هستند که امنیت و محفوظ ماندن فایل های عکس و فلیم را رعایت کند. یک آتلیه خوب باید کار ویرایش عکس و فیلم را به عروس و داماد اطلاع دهد و در صورت درخواست، فایل های اصلی را به همراه عکس و فیلم در اختیار عروس و داماد قرار دهد. همچنین بسیاری از عروس و دامادهای مذهبی نسبت به نوع پوشش و نحوه برخورد عکاسان و فیلمبرداران با مراسم عروسی خود حساس هستند، بنابراین یک آتلیه عکاسی عروس اصفهان باید به این درخواست عروس و داماد توجه کند.

آتلیه عکاسی روبان به دیدگاه شما احترام می گذارد و حساسیت های شما را به عنوان یک عروس و داماد جوان در تمامی مراحل عکاسی و تصویربرداری در نظر می گیرد.

6- انتخاب مستقیم آتلیه
شما باید یک آتلیه خوب را مستقیماً انتخاب کنید. برای این کار می توانید از عروس و دامادهای گذشته سوال کنید و در نهایت بهترین آتلیه عکاسی عروس اصفهان را برای مراسم عروسی خود انتخاب کنید. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که در یک آتلیه خوب، پردازش عکس و فیلم عروسی توسط همان آتلیه انجام می شود. به این ترتیب می توانید از امنیت عکس ها و فیلم های عروسی خود مطمئن شوید. هنگام انتخاب یک آتلیه خوب و هنگام مشاهده نمونه کارها، توجه به امضای زیر عکس ها را فراموش نکنید. در برخی موارد، آثاری که به عنوان نمونه می بینید ممکن است با آتلیه دیگری مرتبط باشند.

7- نورپردازی استودیو
نورپردازی صحیح استودیو یکی دیگر از عوامل بسیار ضروری و تاثیرگذار برای کیفیت کار نهایی است. با استفاده از نور مناسب در آتلیه عکاسی عروس اصفهان می توانید ترکیب مناسبی را در عکس ها به تصویر بکشید. همچنین می توانید ایده های خلاقانه ای برای بازی با سایه ها داشته باشید و در نتیجه سبک عکاسی خود را متنوع کنید. استفاده از تجهیزات نورپردازی مناسب در محیط استودیو باعث افزایش کیفیت کار می شود. با استفاده از نورپردازی عالی می توانید عکس را برجسته کنید و تصاویر بسیار جذابی ارائه دهید.

آتلیه عکاسی عروس در اصفهان

آتلیه عکاسی عروس در اصفهان

فیلمبرداری عروسی در اصفهان

هیچ چیزی شبیه ویدیوی عروسی نیست که خاطرات یک روز خاص را برای عروس، داماد و همه مهمانانی که به اندازه کافی خوش شانس بودند را زنده کند.

به عبارت ساده، یک ویدیوی عروسی وقایع روز بزرگ این زوج است. مجموعه‌ای از انواع مختلف عکس‌ها که با هم ویرایش شده‌اند تا داستان یک روز عروسی را روایت کنند.

کیفیت این ویدئوها بسته به سطح مهارت و تجربه فیلمبردار می تواند کمی متفاوت باشد.

عروسی روزی است که می خواهید آن را به خاطر بسپارید. این مهم ترین روز زندگی شماست، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که همه آن را ثبت کرده اید و به درستی آن را ضبط کرده اید. آتلیه روبان به عنوان بهترین آتلیه عروس در اصفهان فیلمبرداری عروسی شما را با بهترین کیفیت و ادیت انجام میدهد.

وقتی به خاطرات عروسی خود نگاه می کنید و آرزو می کنید که ای کاش کارها را متفاوت انجام می دادید، نمی خواهید بعداً در زندگی خود پشیمان شوید.

شما نمی خواهید در ویدیوهای عروسی خود با توجه به هزینه آنها ناامید شوید.

اگر خودتان بخواهید فیلمبرداری عروسی را انجام دهید تقریبا ممکن نیست زیرا :

شما به تجهیزات عالی نیاز دارید که بتواند ویدیوهای فوق العاده ای بگیرد و آنها را به چیزی تبدیل کند که حرفه ای به نظر برسد.
زوایای درست و بهترین راه برای بیان داستان.
شما همچنین به کسی نیاز دارید که بتواند تمام این فیلم ها را با هم ویرایش کند زیرا گرفتن فیلم خام از یک دوربین کافی نیست.
برای ایجاد یک محصول نهایی شگفت انگیز، همه کلیپ ها باید به طور یکپارچه کنار هم قرار گیرند. ما جذاب ترین کلیپ های عروسی را برای شما در عمارت ها و باغ های جذاب میسازیم. کافیست در پیج اینستاگرام آتلیه روبان نمونه فیلمبرداری عروسی مارا ببینید.

فیلمبرداری عروسی با بهترین قیمت در اصفهان

ما در آتلیه روبان فیلمبرداری عروسی شما و تدوین فیلم عروسی شمارا با بهترین قیمت در اصفهان انجام میدهیم. ما برعکس دیگر آتلیه ها در زمان تحویل فیلم تدوین شده دیر عمل نمیکنیم که منجر به بی ذوقی شما شود. تنها چندروز بعد میتوانید فیلم عروسی خود را تدوین شده با بهترین سناریو ها از ما تحویل بگیرید.

فیلمبرداری عروسی با چند دوربین

ما از چندین دوربین برای فیلمبرداری عروسی استفاده میکنیم.

فیلمبرداری از عروسی یک نفر باید یکی از پر استرس ترین کارهای موجود باشد. چیزهای زیادی وجود دارد که ممکن است اشتباه پیش برود و وقتی این واقعیت را اضافه می‌کنید که در حال فیلم‌برداری از روز خاص کسی هستید، سطح بیشتری از استرس را اضافه می‌کند.

مزایای فیلمبرداری با دوربین های متعدد چیست؟

با داشتن دوربین های متعدد، زاویه بهتری در عمل خواهید داشت و می توانید از هر دوربین به صورت استراتژیک استفاده کنید.

ممکن است یک عکس واید و از نزدیک با یک دوربین و دیگری فقط با صورت داماد داشته باشید تا واکنش او را به اتفاق خنده‌داری که قبلاً رخ داده است نشان دهید.

به این ترتیب می توانید بین دوربین های مختلف برای عکس های مختلف در حین ویرایش برش دهید.

بزرگترین مزیت استفاده از چند دوربین این است که اگر مشکلی در یکی از آنها پیش بیاید، پشتیبان دارید.

تدوین فیلم عروسی در اصفهان

تدوین فیلم عروسی احتمالاً مهمترین بخش از روند فیلم عروسی است. اینجا جایی است که تمام تلاش خود را کنار هم می گذارید تا چیزی بسازید که شروع، میانه و پایان داشته باشد.

اولین چیزی که در تدوین فیلم عروسی خود باید در نظر بگیرید سرعت است.

شما می خواهید توجه بیننده روی صفحه بماند، اما نمی خواهید با ماندن طولانی در قسمت هایی که جالب نیستند، او را خسته کنید.

هنگامی که سرعت مناسبی برای تدوین خود ایجاد کردید، به دنبال لحظاتی در فیلم خود باشید که در آن اوج و فرودهای احساسی وجود دارد.

طبیعی است که این لحظات در گفتگوها یا نذرها رخ دهد. با این حال، گاهی اوقات دیدن آنها بدون صرف زمان برای تماشای تمام فیلم های شما از ابتدا تا انتها دشوار است.

اگر در نیاز به تدوین فیلم عروسی در اصفهان به صورت حرفه ای در کمترین زمان تحویل ممکن دارید کافیست با آتلیه روبان تماس بگیرید. میتوانید از ویدیو زیر نمونه تدوین کوتاه مارا مشاهده نمایید.

چرا استخدام یک آتلیه عکاسی عروس حرفه ای اینقدر مهم است؟

آیا عکاسی عروسی مهمترین چیز در مورد عروسی شماست؟ نه، به هیچ وجه، اما وقتی نوبت به برنامه ریزی روز خاص شما می رسد، باید در لیست اولویت های شما باشد.

عکاسی عروسی مهم است زیرا روز شما را ثبت می کند، خاطرات شما را ثبت می کند، داستانی را روایت می کند، و نه هر داستانی، داستان زیبایی از روز خاص شما را روایت می کند، روزی که هرگز فراموش نخواهید کرد. داستانی که می‌توانید به دوستان و خانواده، فرزندان و نوه‌هایتان نشان دهید، چیزی که برای همیشه خواهید داشت و می‌توانید آن را ارزشمند کنید.

می بینید گل هایت پژمرده می شوند، کیک به سرعت خورده می شود، دعوت هایت بعد از آن روز بسته می شود، لباس یک بار پوشیده می شود، کفش ها به جعبه خود برمی گردند، اما عکس های عروسی شما همیشه ماندگار خواهند بود.

برای انتخاب آتلیه عروس در اصفهان چه اقداماتی باید انجام دهید؟

نخستین کاری که بایستی انجام دهید این است که آتلیه ای را انتخاب نمایید که از نمونه کارهای آن ها خوشتان آمده یا به عبارتی کار آن ها مطابق با سلیقه شما است. چرا که از دید هر کسی تعریف زیبایی متفاوت می باشد. بنابراین تنها به این که دوستتان از کار یک آتلیه تعریف کند، تکیه نکنید.
بهتر است کمی زمان بگذارید و چند آتلیه عروس در اصفهان را انتخاب و سپس به صورت حضوری و برای مشاوره و صحبت های اولیه به آن جا مراجعه کنید. سعی کنید با عکاس و فیلمبردار مستقیما حرف بزنید و از حرفه ای و کاربلد بودن آن ها اطمینان حاصل کنید.
همچنین کارها و عکس های ثبت شده توسط آن ها را بعد از روتوش و قبل از روتوش ببینید و مقایسه کنید. این مسئله بسیار در انتخاب شما موثر خواهد بود. در حقیقت عکس ها قبل از هرگونه ادیت نیز بایستی کیفیت قابل قبولی داشته باشند.

سوالات مهمی که باید از عکاس مراسم خود بپرسید

 • آیا با یک عکاس عروسی یا نماینده آتلیه ملاقات می کنید؟
 • آتلیه می توانید نمونه هایی از عکس های عروسی های قبلی که گرفته اید را بفرمایید؟
 • آیا آتلیه نمونه های آلبوم عروسی های قبلی را ارائه می دهد؟
 • آیا نمونه عکس های آنها مشابه عکس های مورد نظر شماست؟
 • حداقل قیمت چقدر است؟
 • هزینه فیلمبرداری هم شامل میشود یا جدا محاسبه میشود؟
 • آیا شما هم از دستیار استفاده می کنید و اینکه دستیار تمرین عکاسی را انجام می دهد؟
 • آیا برنامه کاری عکاس در روز عروسی شما مشخص است؟ (چون مهم است که عکاس در روز عروسی شما مهمانی دیگری نداشته باشد.)
 • آیا عکاس آماده شنیدن حرف ها و خواسته های شماست؟
 • چه تضمینی برای تحقق پیشنهادات و درخواست های شما دارند؟
 • تهیه آلبوم عروسی بعد از جشن چقدر طول می کشد؟
 • برنامه عکاس برای عکاسی اسپرت عروسی چگونه است؟

آلبوم عروسی در اصفهان

آلبوم عروس معمولاًشامل  دو دسته ساده و ژورنال است که می توان آن را به صورت چرم، جیر و یا با کاورهای زیبا و شیک ارائه کرد و این دو آلبوم تفاوت هایی با هم دارند که در ادامه توضیح داده ایم.
آلبوم‌های ساده (Matted)، که اغلب توسط برنامه‌های رایانه‌ای طراحی می‌شوند، چندان محبوب نیستند، بنابراین استودیوهای عکاسی کمی آن‌ها را به عنوان یک آلبوم اولیه ارائه می‌کنند.

همچنین آلبوم های ساده دارای عکس های قاب دار و برش های آماده است که در هر صفحه یک تا چهار عکس قرار داده شده است که در شب جشن عروسی به عنوان هدیه چاپ و صحافی شده و به عروس و داماد تقدیم می شود. علاوه بر این، برخی از آتلیه ها به عنوان یک سرویس اضافی، برای زوج هایی که ترجیح می دهند به جای آلبوم های گران قیمت، فقط عکس های خود را چاپ کنند، این گزینه را ارائه می دهند که ارزان تر است.

آلبوم های ژورنالی (Flush-mount) که با نام های  ژورنال عروس ایتالیایی و آلبوم مجله ای (Magazine style) نیز شناخته می شوند، به گونه ای طراحی شده اند که فقط با مهارت عکاس و تخیل طراح محدود می شوند. طراحی این آلبوم ها بستگی به طراح دارد و می تواند شبیه آلبوم های قبلی باشد یا صفحات رویایی شبیه مجلات مد داشته باشد، بنابراین قیمت آن بسته به دستمزد طراح می تواند متفاوت باشد.

یکی از ویژگی های مشترک اکثر آلبوم هایی که به این صورت طراحی می شوند، استفاده از عکس ها به صورت ترکیبی است به طوری که تعداد بسیار کمی از لبه های عکس ها گنجانده شده و عکس ها با یکدیگر و در پس زمینه یکپارچه می شوند.

معمولا هر آتلیه ای برای خود سبک خاصی دارد که در طراحی آلبوم عروس از آن استفاده می کند.

نمونه کار عکاسی عروس در اصفهان

نمونه کار عکاسی عروس در اصفهان

عکس های آلبوم عروسی

عکس هایی که باید در آلبوم شما باشند. عبارتند از:

 • کارت دعوت عروسی
 • حلقه های نامزدی و ازدواج
 • زیورآلات عروس
 • عکس لباس عروس زمانیکه روی چوب لباسی آویزان است
 • عروس و ساقدوش ها
 • داماد و ساقدوش ها
 • لحظه بستن تور روی سر عروس در آرایشگاه
 • لحظه ای که داماد کتش را می پوشد و یقه اش را مرتب می کند یا کراواتش را می بندد
 • لحظه پیاده شدن داماد از ماشین جلوی آرایشگاه عروس.
 • وقتی عروس و داماد برای اولین بار درب آرایشگاه با هم ملاقات می کنند.
 • عروس، داماد، پدربزرگ و مادربزرگ
 • لحظه امضای سند سر سفره عقد
 • زمان برش کیک
 • لحظه خداحافظی عروس و داماد با خانواده

راهنمای انتخاب آتلیه عروس و نکات مهم در این زمینه

تست سطح تجربه تیم عکاسی و فیلمبرداری
مطمئن شوید که استودیو دارای گواهی عضویت معتبر اتحادیه عکاسان باشد.
همه مسائل حقوقی را از قبل بررسی کنید
از واسطه ها دوری کنید و مراقب کلاهبرداران باشید.
تمام جزئیات اثر و آلبوم مورد نظر خود را در قرارداد ذکر کنید.
داشتن مجوز رسمی آتلیه و اطمینان از امنیت عکس ها و فیلم های شما
آتلیه در طول روز مراسم عروسی شما را همراهی می کند.
عکس های مورد علاقه خود را از عروسی برای عکاس شرح دهید.
قبل از بستن قرارداد، بپرسید که آیا هزینه چاپ عکس و آلبوم در قیمتی که می پردازید لحاظ می شود یا خیر.
اگر عکاس تاکید زیادی بر روتوش تصاویر دارد، مراقب باشید زیرا روتوش زیاد چهره را مصنوعی جلوه می دهد.آتلیه عروس در اصفهان

نکات برجسته توانایی عکاس در گرفتن عکس های خلاقانه از عروس و داماد

یکی از مهم ترین مهارت های عکاسان و فیلمبرداران داشتن ذهنی خلاق و پر از ایده و ذهنی باز است. درست است که مهارت و دانش در عکاسی، سطح جدید، دانش لنز، حرکت دوربین و غیره. مهم هستند، اما همه اینها با یک ذهن خلاق و باز دیده می شود. چشم عکاس و فیلمبردار باید تیزبین باشد. تیز بودن یکی از مهمترین ویژگی های یک عکاس است. تیز بودن یعنی اینکه بتوانی لحظات جالب و تصادفی و یه جمله معروف یهویی رو ثبت کنی و صحنه های جالبی خلق کنی.

علاوه بر این، سرعت بسیار بالای عملکرد برای عکاسان بسیار مهم است. یک عکاس در طول عکاسی و فیلمبرداری خلاقانه باید همیشه حواسش به محیط اطرافش باشد تا در صورت دیدن سوژه جالبی بتواند به سرعت عکس بگیرد یا ضبط کند. عکس های به اصطلاح خودجوش بدون آمادگی قبلی حس و حال متفاوتی را به ارمغان می آورد و می تواند برای عروس و داماد بسیار جذاب باشد. عکس ها خلاقانه به نظر می رسند. برای مثال، اگر قرار است عکس‌ها و فیلم‌هایی در فضای باز گرفته شود، عکاس باید به حرکت پرندگان در آسمان، شکل ابرها، وزش باد، نوری که روی صحنه می‌افتد یا صورت در یک مکان زیبا توجه کند.

خلاقیت در عکاسی عروسی چیز عجیبی نیست. کافی است عکاس تمرکز داشته باشد، دید باز داشته باشد و از لحظات به اصطلاح الهی نهایت استفاده را ببرد، دکوری خلاقانه خلق کند و ژست های مصنوعی را انتخاب نکند.

دارا بودن تحصیلات مرتبط

همانطور که در همه زمینه های شغلی، آموزش می تواند حرف اول را بزند و این در مورد فیلمبرداری و کار عکاسی نیز صدق می کند. گروه فیلمبرداری باید تحصیلات مرتبط با این کار را داشته باشند و دوره های تخصصی مربوط به فیلمبرداری و همچنین کارگردانی را بگذرانند. بنابراین اگر با این واقعیت مواجه شدید که گاهی افراد شاغل در بخش فیلمبرداری آن استودیو تحصیلات مناسبی ندارند در حالی که شما به دنبال استودیو مناسب برای خود هستید. شما به راحتی می توانید این استودیو را از لیست خود حذف کنید!

داشتن اطلاعات به روز در زمینه آفرینش هنری بسیار مهم است. بنابراین ممکن است حتی یک گروه فیلمبرداری تجهیزات مدرن و پیشرفته ای داشته باشند، اما به دلیل عدم آگاهی در مورد استفاده از این تجهیزات، نتوانند به درستی از آن استفاده کنند.

آتلیه عروس و داماد در اصفهان

مهمتر از همه، هر عروسی متفاوت و منحصر به فرد است و عروسی شما نیز متفاوت خواهد بود و فرقی نمی کند که آن را در اصفهان یا هر جای دیگری در ایران برگزار کنید. همانطور که در نمونه کارها خواهید دید ما بهترین آتلیه عروس و داماد در اصفهان هستیم.  بنابراین ما رویدادهای روز عکاسی عروس را دنبال می کنیم. ما لحظه های واقعی را همانطور که اتفاق می افتد ثبت می کنیم و عکس های ژست زیادی نمی گیریم. ما می خواهیم “فراموش کنید” که یکی از شما عکس می گیرد. آرامش داشته باشید، لذت ببرید و روز عروسی خود را تا جایی که می توانید با خانواده و دوستان خود جشن بگیرید و فیلمبرداری و عکاسی عروسی خود را به آتلیه عروس و داماد اصفهان، آتلیه روبان بسپارید.

اگر در عروسی شما عکاس هستیم، دوست داریم طوری عکس بگیریم که انگار یکی از مهمانان شما هستیم. ما تمام لحظات مهم را بدون نمایش یا کارگردانی مشاهده می کنیم، ترکیب می کنیم و ثبت می کنیم، این باعث می شود شما آرامش داشته باشید و تصاویر طبیعی خواهند بود. به طوری که بتوانید عکس ها را با فرزندان و نوه های خود تا سالیان سال گرامی بدارید. بنابراین اگر به دنبال یک آتلیه عروس در اصفهان هستید، ادامه دهید و برای اطلاع از در دسترس بودن و قیمت ها با ما تماس بگیرید.

من از عروسی شما تا حد امکان صمیمانه عکس می گیرم. شکار آن لحظات واقعی که در یک چشم بر هم زدن از آن عبور می کنند. من به روشی آرام و محجوب کار می‌کنم، تا جایی که ممکن است در میان جمعیت قرار می‌گیرم، تقریباً مانند یک مهمان با دوربین، بنابراین امیدوارم حتی متوجه حضور من در آنجا نشوید. به شما این آزادی را می دهد که از روز خود بدون وقفه لذت ببرید، بدون اینکه مدام متوجه دوربین شوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اوقات خوشی داشته باشید و از روز عروسی خود لذت ببرید. من از آن لحظات واقعی، آن لذت واقعی و احساسات واقعی روز عروسی شما عکس خواهم گرفت.

تجربه یک عامل بسیار مهم در فیلمبرداری عروسی است!

در بررسی های خود، حتما بررسی کنید که آتلیه مورد نظر چند سال تجربه دارند و از صحت ادعاهای مدیر آن مطمئن شوید. این نکته بسیار مهمی است؛ زیرا اگر آتلیه ای تجربه کاری کافی نداشته باشد، قطعا آمادگی لازم برای مواقع اضطراری را ندارد و همچنین نمی تواند با سایر نیروهای خدماتی در مراسم عروسی شما ارتباط موثر برقرار کند. ارتباط موثر بین مسئولین یا برنامه ریز مراسم شما، فیلمبرداران و عکاسان و همچنین گروه موسیقی یکی از مواردی است که در پشت صحنه کار شما قرار دارد و نمی توانید آن ها را در روز مدیریت و هماهنگ کنید. در مراسم بنابراین اگر حتی کوچکترین تفاوتی بین هر یک از گروه های خدماتی وجود داشته باشد، قطعا بر کیفیت مراسم شما تاثیر منفی خواهد گذاشت.

این نکات در هیچ کتابی نوشته نشده و تنها با تجربه به دست می آید، بنابراین تجربه یکی از عوامل اصلی یک گروه فیلمبرداری است.

آتلیه عروس در اصفهان

آتلیه عروس در اصفهان

آتلیه برند اصفهان

آتلیه روبان یک همکاری بی نظیر از بهترین عکاسان عروسی متخصص در عکاسی خودجوش و غیررسمی است. ما نیروهای خود را برای دستیابی به بالاترین استانداردها در هر عروسی متحد کرده ایم. ما دوست داریم زمانی که دیگران از کار کنار می‌روند، راه بیشتری را طی کنیم، زیرا چالش ما در گرفتن تصاویر منحصربه‌فرد است.
هدف ما بالاترین کیفیت در کارمان است. به همین دلیل است که ما هر سال فقط تعداد محدودی عروسی برگزار می کنیم که توجه و مراقبت کامل ما را به خود جلب می کند. به این ترتیب از تولید انبوه کارمان جلوگیری می کنیم و تصادفی نیست که در بین عکاسان برتر عروسی قرار داریم. ما اشتیاق خود را در تصاویر عروسی خود قرار دادیم.

عکاسی با تیم حرفه ای عکاس عروسی ما را قادر می سازد تا از هر چیزی که در روز عروسی شما اتفاق می افتد عکس برداری کنیم. حتی زمانی که همه چیز دقیقاً همزمان اتفاق می‌افتد و شما آگاهانه آنها را تجربه نمی‌کنید، می‌توانید مطمئن باشید که ما متوجه آن شده‌ایم. تیم ما به کار گروهی عادت دارند و تجربه عکاسی از هر زاویه را دارند. به دلیل این رویکرد، به عنوان مثال، عکس هایی از خود در طول مراسم و همچنین عکس العمل های مهمانان خود و یک نمای کلی از کل تنظیمات مراسم خواهید داشت.

چک لیست کامل عکاسی عروسی

 نگاه کردن به عکس های عروسی شما را به آن جشن می برد و به زنده نگه داشتن خاطرات کمک می کند. به همین دلیل است که ایجاد یک لیست عکس با لحظه ها و جزئیاتی که می خواهید در طول مراسم عروسی خود ثبت کنید، بخش مهمی از روند برنامه ریزی عروسی است .

اگرچه اکثر عکاسان یک لیست استاندارد عکس دارند که از آن برای هدایت پوشش روزانه خود استفاده می کنند، اما همیشه از زوج های خود می خواهند که عکس های ضروری را بررسی کنند و به اشتراک بگذارند. برای کمک به شما برای ایجاد عکس های خود، ما لیستی جامع از تصاویری که هر زوج باید در آلبوم عکس خود داشته باشند، گردآوری کرده ایم، بنابراین شما احساس آمادگی بیشتری کنید.

 • عکس های جزئیات
 • عکس های آماده
 • عکس های نگاه اول
 • عکس های مراسم
 • پرتره ها و عکس های گروهی
 • عکس های پذیرایی

مرحله 01: ایجاد کنید
ما با گفتگو و ارتباط شروع می کنیم. شما ایده های عروسی خود را به اشتراک خواهید گذاشت. من گوش خواهم داد و یاد خواهم گرفت که چگونه می خواهید روز خود را به خاطر بسپارید. و من شروع به ایجاد یک برنامه دقیق برای چگونگی حفظ آن لحظات خواهم کرد.

مرحله 02: تجسم کنید
ما در مورد چشم انداز شما برای آن روز بحث خواهیم کرد، و من به شرکای مورد اعتمادی که می توانند آن را ارتقا دهند و زنده کنند، توصیه می کنم. سپس، طراحی بصری روز را که بر اساس شخصیت و محیط اطراف شما ساخته شده است، شروع می کنم.

مرحله 03: بگویید
من شما را در روز عروسی مشاهده خواهم کرد که با یکدیگر و مهمانانتان تعامل دارید. و مانند یک کارگردان بداهه، در صورت نیاز شما را به لحظاتی عالی راهنمایی خواهم کرد.

سوالات متداول

 

اگر چند عکس خانوادگی یا گروهی می‌خواهید، به عکاس خود اطلاع دهید، عکس‌های مهمی را که می‌خواهید انتخاب کنید و مطمئن شوید که زمان کافی برای گرفتن این عکس‌ها وجود دارد. هرچه تعداد افراد بیشتر و عکس های بیشتری بخواهید، بیشتر طول می کشد، بنابراین مطمئن شوید که زمان زیادی دارید.

شما می‌توانید با کمک گرفتن از داماد به عکاس خود کمک کنید تا افراد مناسب را برای عکس‌های مورد نیاز تحویل دهند. اطلاع دادن به عکاس به آنها امکان می دهد از قبل مکان و پس زمینه خوبی را برای این عکس ها پیدا کنند و در زمان صرفه جویی کنند و کار را در روز آسان تر کنند.

 

یکی از مهم ترین ویژگی ها در انتخاب عکاس عروسی، تکنیک و سبک عکاس است. باید در نظر داشته باشید که یک عکاس خوب با یادگیری علم عکاسی، خلاقیت و ذوق توانسته است به سبک های مختلفی دست پیدا کند.

یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب آتلیه عروس اصفهان، انتخاب پکیج عکاسی است که باید از نوع پکیج و استانداردهای لازم اطلاع داشته باشید که در زیر به سوالاتی در این زمینه پاسخ خواهیم داد تا بتوانید با پکیج عکاسی عروس اصفهان و قیمت های آن آشنا شوید.

به نظر شما یک پکیج شامل چه چیزهایی باید باشد؟ قیمت پکیج ها برچه اساسی است و چه اقلامی به آن ها اضافه می شود؟
آیا می توانم پکیج عروسی را باتوجه به بودجه خود انتخاب کنم؟
هر پکیج شامل چند ساعت است؟ هزینه اضافی در هر ساعت چقدر است؟
آیا تمام تنظیمات (روتوش، تنظیم رنگ) در پکیج گنجانده شده است یا باید هزینه جداگانه پرداخت کنم؟

هیچ پاسخ قطعی وجود ندارد و با توجه به عکاس و مدت زمانی که در آنجا بوده اند متفاوت خواهد بود. بدیهی است که اگر آنها فقط برای مراسم حضور داشته باشند، تعداد عکس کمتر خواهد بود. عکاسان صدها عکس در روز می گیرند، اما این بدان معنا نیست که شما تک تک عکس ها را خواهید گرفت، برخی عکس های آزمایشی هستند، ممکن است خارج از فوکوس یا فقط عالی نباشند. 

این به عکاس و آتلیه شما بستگی دارد و آنها باید بتوانند زمانی که آنها را رزرو می کنید، یک بازه زمانی مشخص به شما ارائه دهند. معمولاً باید انتظار داشته باشید که عکس های خود را 2 تا 8 هفته پس از عکسبرداری داشته باشید. هنگامی که عکاس شما عروسی شما را ثبت کرد، نوبت به ویرایش عکس ها می رسد، در روزی که عکاس شما ممکن است صدها و شاید هزاران عکس بگیرد، این عکس‌ها نیاز به ویرایش دارند و در صورت نیاز برش داده می‌شوند.

پس از تکمیل، آنها همه عکسها را برای شما بسته بندی می کنند، در صورت وجود هر کدام را چاپ کرده و در اختیار شما قرار می دهند.

نمونه کارهای آتلیه عروس اصفهان

هزینه عکاسی عروس
آتلیه عروسی در اصفهان روبان

33 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست